Creepshow: Plíživý děs

• Česko Plíživý děs (více)

Ve filmovém příběhu mistra hororu Stephena Kinga jsou brutální vraždy střídány záhadnou olejovou skvrnou uprostřed jezera, která pohlcuje vše živé. Bizardní tváře se vynořují a mizí za tajemných okolností... Opona jde nahoru - hrůza se ujímá vlády. (LARS, spol. s.r.o.)

hwnd

Ještě horší, než první creepshow, tohle bylo trapný od začátku do konce. Nulový herecký výkony, strašnej scénář, kterej zapomněl bejt strašidelnej. ()

J.Mayen

Naprostá dokonalost, nostalgie, umění a scénář který pohladí na duši. Giorgio romero a stephen king vytvářejí perfektní souhru naprosto dokonalé trilogie, na tomhle filmu jsem vyrůstal a nedám na něj dopustit. Velmi rád se na ně kdykoliv podívám a ti kteří hodnotí méně než 4 hvězdama, jsou chudáci, který bych tipoval maximálně na fanoušky Stmívání. Tady není nad čím přemýšlet. ()

Katy19

Tohle jsem viděla jako školou povinná a moc se mi to líbilo, hlavně ta povídka s bezpečným koupáním. Po čase jsem viděla i jedničku, ale ta se mi tolik nezamlouvala. ()

MFZB

Dávam 3* už len kvôli poslednému príbehu, ktorý bol najvtipnejší a zároveň aj najstrašidelnejší. Neviem čo kto vidí na tejto sérii, ale tie príbehy sa mi zdajú strašne detské, proste desivého tam neni nič, zasmiať sa nedá takmer vôbec (a to ani v prvom diely), takže načo. Asi by som to mal začať brať viac s nadhľadom, ale čo z toho keď tam neni nič zaujímavé, čo by ma pútalo k sledovaniu. A ďalšou nevýhodou sú hluché miesta, v každom z príbehou a tým pádom aj zbytočne dlhá stopáž...No neviem, pozriem ešte tretí diel, ale od toho už nečakám fakt nič...PS: Stopár 4-ever...50% ()

Kontryhelka

Mně se to docela líbilo. Nebylo to na 100%, třeba Stopař mně neoslovil skoro vůbec, ale ostatním povídky byly prima, hlavně Raft. ()

veverysiak

Platí skoro všetko to, čo pre Jednotku, aj keď vidieť pokrok vo vizuálnom prevedení a trikových scénach, napriek tomu spracovanie ďaleko zaostáva za písanou podobou poviedok, takže 35%. ()

chaosteory

Jedním slovem ZKLAMÁNÍ! Gornick nedokázal navázat na Romera a Romero jako scénárista selhal na plné čáře. Prakticky všechno, co jsem u předchůdce miloval tady chybí. Onen komiksový rámec se převtělil do animovaného a mezi "báchorkami" nás provází jakýsi stařec (někdy hraný, častěji pak kreslený) a už tady máte první varování, když Vás začne nazívat dětmi. Protože celé to vypadá jako horror pro děti. PRVNÍ PŘÍBĚH nemůže děsit ani ty děti, utahaný, nezáživný námět, který bych čekal tak v 369. epizodě Texas Rangera. DRUHÁ ČÁST je trošku lepší, napětí stouplo a můžem mluvit o horroru s erotickou vsuvkou. Bohužel krve je málo, logika zůstala opodál a kdyby postavy uměly číst, nebylo by co řešit. Až TŘETÍ "POHÁDKA" dává čuchnout k předchůdci, zaprvé je tu zase King, i když na chvílí, za druhé se konečně bavíte a za třetí dostal konečně prostor maskér. Lehce nadsazený děj s ironickým humorem dobře kočíruje hlavní postava se stopařem, který ne a ne chcípnout. Konec pak zase patří mini příběhu, ale ani ten se mi nelíbil. 2* za Stopaře. ()

Svadbos odpad!

Som šokovaný, že niekto dal tomuto 5 hviezd. Po všetkých stránkach nezvládnuté, je to des, ale pozerať na to. ()

drkaldj

Tak tady je úvod pěkný a líbí se mi více než v prvním díle (ať už maska nebo animovaná část). 1. Náčelník dřevěná hlava. Je určitě pěkné když někdo důvěřuje lidem. Bohužel lidé toho často zneužívají. Narcistický indián mě dost štval a nakonec dostal co si zasloužil. Má to pár nápadů, ovšem většina nedotažených a potenciál byl využit maximálně tak ze 40% - 3*. 2. Vor. Záhadné plující cosi na povrchu vody, připomínající skvrnu. Chvílemi trochu napínavé. Konec je taková pěkná skoro nečekaná (ale zároveň logická) tečka - 3*. 3. Stopař. Překvapivě dobrá povídka. Má to atmosféru - 4*- A pokud jde o celkové provázení které tvoří především animované části, tak tam to trochu zkazilo účinkování obří masožravky - 3*. Opět škoda že povídky nemají nějaké viditelné společné pojítko. ()