Danny zdědil lázně v horách a chce se tam s přáteli zajet podívat. Nikdo z nich však netuší, že je čeká setkání s krvežíznivými kanibaly... Danny pracoval jako burzovní makléř, ale velký stres ho přivedl až na pokraj sebevraždy. Nemá žádnou rodinu, byl adoptován, a jeho rodinu vlastně tvoří jeho přátelé. Když se dozví, že zdědil hluboko v horách lázně Hobb Springs, zajede se tam i s kamarády podívat. Očekává nějakou malou chaloupku, ale komplex je opravdu velký. Starají se o něj sourozenci Sally a Jackson. Hluboko v lesích žijí i jejich příbuzní, zdegenerovaní a nesmírně krutí kanibalové. To však Danny ani nikdo z party zatím neví. Danny je rád, že našel rodinu, o které se domníval, že ji nemá. Zpočátku je takový rozpačitý, ale postupně se stále více přiklání k názoru, že by bylo nejlepší lázně zrekonstruovat a věnovat se jejich provozu. Sally a Jackson mají s Dannym plány, o kterých Danny zatím neví. Danny je vyvolený k tomu, aby měl se Sally dítě, a ozdravil tak rodovou krev. Sally a Jackson postupně likvidují jednotlivé členy party, ať sami, nebo za pomoci svých zmutovaných krutých příbuzných. Jednoho večera přesvědčí Dannyho, aby se s nimi vydal za ostatními příbuznými do lesa. To, co Danny vidí, ho šokuje a nevěří, že by to mohli být jeho příbuzní, ale poté, co vypije nápoj, který mu Jackson podá, se Danny změní. Má se Sally sex před očima všech, a když se vrátí do hotelu, ve kterém zbyla už jen Toni a dva kamarádi, chová se podivně. Zpočátku tvrdí, že jen hodně pil, a chce, aby odjeli. On zůstane se svou rodinou a bude se starat o hotel. Toni ho tam nechce nechat. Je jasné, že to místo a ti, kteří v něm žijí, nejsou normální. Ráda by Dannyho zachránila, ale je příliš pozdě, Danny už se rozhodl, že bude žít se svou rodinou, a Sally si vybral jako životní partnerku. Kanibalové zabijí přátele a mezi Toni a Sally dojde ke rvačce. Toni má navrch, Sally opaří v horkém prameni, ale na pomoc jí přijde Jackson, který chce Toni zabít. Danny se na chvíli vzpamatuje a chce, aby utekla, ale Toni toho ví příliš, a tak ji Jackson dostihne a zabije. Z Dannyho přátel už nezůstal mezi živými ani jeden. O několik měsíců později je Danny v roli správce svého hotelu a se Sally, která je po rvačce znetvořená a na invalidním vozíku, provozuje sex před očima svých kanibalských příbuzných. Doufají, že se jim podaří počít dítě. (TV Prima)

+sfinx+ odpad!

Hnusná, zbytečná nechutnost - díl šestý: Kozy, brutalita, krev, kozy, brutalita, krev, kozy, brutalita, krev, konec (jo, na ty kozy na konci jsem málem zapomněl). ()

evelouch

Začátek perfektní, dobré zakončení celé série. Slasher, který dosahuje kvalit 1. Dílu. Jsem spokojena. Doufám, že bude i Wrong turn VII. :-) ()

tXtX odpad!

Môže vôbec táto C-čková séria ešte hlbšie klesnúť ?? Dá sa to?!.. Valeri Milev dokazuje, že sa dá, samozrejme. V tomto braku je všetko totálne, ale totálne na hovno. Od samotného akože "príbehu" (ktorý nenápadne vykradá posledný Texas Chainsaw) až po neuveriteľne hnusné, žlté, amatérske masky, ktoré vyzerajú akoby ich z plasteliny vymodelovali žiaci pomocnej základnej školy. Stan Winston sa musí v hrobe obracať. Wrong Turn má už šesť častí a ani jedna na seba nenadväzuje. Prečo ? Prečo je každý film v inej časti sveta do riti ? To tí traja kreténi (ktorí mimochodom zakaždým vyzerajú úplne inač a každý z nich už minimálne raz zomrel) cestujú po svete a objavujú nových členov rodiny ? Minule to bol tuším otec (Pinhead z Hellraisera).. dnes to bol kto ? pre zmenu celý klan ?? Zabite ma niekto prosím.. A to mám jednotku rád, vydarený hixploitation. Snáď sa niekto pri štrnástej časti uvedomí a dá tejto tupej značke stopku, lebo takto to nemá zmysel.. ()

Dalajlada

Asi od půlky filmu jsem doufal, že to dopadne tak, jak to dopadlo a fandil mutošům. Po všech těch hrůzných a zmatených předchozích dílech je poslední konečně takový, který má hlavu a patu a něco do série přidává. Kdybychom vystřihli 2,3 a 5 díl, mohli jsme mít docela slušnou sérii o incestních mutantech a kanibalech. Snad už nebude žádné další pokračování, které by zničilo odkaz dobrého posledního dílu. ()

GoodStenly

Po dlohé době jsem si pustil Pach krve, množství odhalených kůzlátek potěšilo, nejvíc gore vyšetření na gyndokřesílku, škoda, že tak rychle skončilo... ()

zvendulka odpad!

Viděla jsem všechny díly, ale toto...to bolí. Takhle zkazit můj oblíbený horror/krvák, říkejte si tomu jak chcete. Začátek ujde, normální seznamování s hlavníma postavama, ale pokračování? to je jak kdyby to psalo moje 10ti leté já. Je sice pěkný že příběh je něco jiného než předchozí díly, za mě plus, ale aby tvůrci zapadli do doby co musí přidat? Erotické scény. Prostě musí, aby byli ,,in". Nevadilo by kdyby tam byla jedna, max dvě, ale rovnou 5-6? To není horror, ale pomalu film pro dospělé. Za mě obrovské zklamání, doufám že dalšího dílu se nedožiju. ()

Jandr

Hned co jsem dokoukal poslední 6. díl jsem se šel podívat na shrnutí od Martina. U filmu jsem opravdu neměl pocit že se dívám na Pach Krve. U 5ky jsem dal 37%, 6ka byla za mě ještě horší, sice 5ka měla "menší budget než moje kapesný" ale aspoň tam byl takový ten Pach Krve feeling. Nevím no. Dávám 31% ()