Pach krve 6: Krvavý hotel

Wrong Turn 6: Last Resort

Pach krvi 6: Krvavý hotel

Horor

USA, 2014, 90 min

|65%| Šestý a pravděpodobně asi už i poslední díl této ujeté hororové (dle mě spíše komediálně) laděné série. Hejkalové jsou zde vtipní spíše až ke konci filmu. Nejlepší byla podle mě scéna, kdy jeden hejkal strčil hadici své oběti do prdele a pustil vodu – tělo oběti se nafouklo a explodovalo. :D Mě tahle ujetost v této sérii baví. A to se nestává u mě zvykem. V ½ filmu to vypadá, že je to trochu vážněji pojato, pár slušných vražd, i když se to nudně táhne. Ke konci už je to, co se týče hejkalů správně ujeté. Ale mám problém s divným příběhem, který nejvíc vygradoval ke konci. To mi nějak nesedlo, proto ty 4* nedávám. Jinač to byl neškodný úlet, který na to 1 shlédnutí špatný nebyl. Čtyřka je tedy ještě o něco slabší, jinač 1,2,3 a 5.díl jsou mnohem lepší.(4.3.2017)

Valeri Milev a jeho navždy zamrznutej projekt Re-Kill je v mým hledáčku dlouho ale kupodivu po letech post-produkce stále nic a znenadání vyjede Wrong Tuřín 6 kterej naopak poslední dobou vychází jak na běžícím pásu. Kromě pětky mi nevadí žádnej díl a tohle je taky naprosto čistej průměr kterej jednou pobaví a dost. Klasický hnusáci to klasicky prasej, sem tam náký kozy, gore slušný. Možná ještě o pár minut zkrátit ale tak jako tak pro fandy série pohodovej díl.(17.10.2014)

35%? Rozhodně ne! Každý, kdo si film pustil musel moc dobře vědět, do čeho jde. Proto nechápu, jak si tady můžou všichni stěžovat, že je to blbost a ať už přestanou. Je to šestý díl, takže předpokládám, že každý viděl alespoň nějakého předchůdce. Pro mě osobně je to možná nejlepší díl celé série! A naopak bych doufal, že v podobném stylu budou nějací tvůrci pokračovat klidně sedmým dílem. Nejdená se samozřejmě o žádný filmový, ba ani hororový zázrak. O hereckých výkonech se nemá smysl moc bavit, ale má to atmosféru, má to skvělé záporáky a moc mě to bavilo. Nenudil jsem se, narozdíl od jíných dílů série. Kdyby se mělo jednat o poslední díl, tak je to velmi stylově zakončeno!(30.10.2018)

Danny berie priateľku a partiu kamarátov do hotela uprostred hôr, ktorý zdedil po svojich príbuzných. Napriek tomu, že má z novej výzvy obavy, strach by mal mať v prvom rade zo správcu hotela a jeho pomocníčky. Obaja totiž majú so starou, historickou budovou svoje vlastné plány. A nie len s ňou! Dannyho a jeho partiu čaká tvrdý boj o život s miestnym "personálom". Bez zbytočného omielania, omielam to isté čo omielajú všetci, čo tu niečo omielali. Akurát dodám, že nebyť kvalitného gore a slušných mordovačiek, ktorým sa podarilo zatieniť všetky nedostatky snímku (najmä debilitu s primitivizmom, ktoré sa stali od druhého pokračovania klasickým prvkom Wrong Turn), úroveň troch hviezd by tento horor v živote nedosiahol. Podaktorých divákov omnoho viac poteší ľahký erotický nádych (škoda tej čiernovlásky hneď z úvodu. To by bola frajerka pre mňa ako lusk) - 55%.(13.10.2014)

• Lachtaan

Když jsem se minulý týden rozhodl, že bych mohl jako velký fanoušek filmů vlastně téměř jakéhokoliv žánru konečně vyzkoušet dlouho všemi a všude omýlanou hororovou sérii Pach krve, většina mých obav byla asi oprávněná... Původní trilogie se jeví i jako fajnová záležitost, má to ten dobrodružný šmrnc, to tajemno v lesích, v 1. díle, kdy je pro vás Tree Finger a jeho rodina ještě zcela neznámou, prapodivnou záležitostí, tak vám i vlastně nahání strach.. Jednička překypuje tajemstvím postaršího kvalitního hororu, dvojka nabízí alespoň fajn zápletku a až 'kulervoucí' konec, ve trojce se vám bandou vězňů jako hlavních aktérů snaží ukázat, že vám nemusí být líto jediné oběti a že si můžete užít ten správný masakr.. Ale druhá trilogie? Počínaje 4kou, kdy se ze starého dobrého lesa dostáváme do údajných počátků této zvrhlosti, se nám snaží dokázat, že tři díly překousnete a dost. Pár napínavých chvil zde bylo a až na konec i deathscenes nebyly špatné. Ale 5. díl? To je výsměch i té nejhorší televizní tvorbě.. To si radši znovu pustím film jako je Two Headed Shark Attack, než abych musel znovu protrpět hrůzy jako je ten debil Maynard, ta vůbec nejhorší filmová šerifka a ty vůbec nejtragičtější filmoví vysokoškoláci.. No a 6. díl? To už nemá absolutně nic společného se jménem Wrong Turn.. Spíš by to měli přejmenovat na Wrong Purn nebo ještě rovnou zaměnit i to u a máte z toho přesně to, jak se ten film jeví.. Na stránkách pro dospělé by se ujal mnohem víc, než jestli se jednou dostane na obrazovky našich podřadných stanic jako je Prima COOL a její nízkorozpočtové večerní maratony!(23.7.2016)

• - V scéne, v ktorej Jillian a Bryan idú nakupovať, je možné na nástenke s nezvestnými osobami vidieť Zaca Efrona. (Marceloo)

• - Natáčení bylo zahájeno začátkem března 2014 v Bulharsku. (Bathory)

• - Film obsahuje nejvíce nahoty ze všech filmů z celé série, přičemž každá žena v hlavní roli je v určitém okamžiku filmu nahá. (fanda124)