Pach krve 6: Krvavý hotel

Pach krvi 6: Krvavý hotel

Horor

USA, 2014, 90 min

• sir-dave

Časově by se to dalo zařadit asi pár let po 4. dílu. Jestli se to dá brát jako návaznost a ne jen využití sanatoria "protože se to hodí" :-). Byla tu snaha o pokračování v příběhu ale hlavní kostra je opět postavená na způsobu smrti doplněné erotickýma scénama. Valeri Milev terno nebylo. Incestní rodince to zase nikdo nenandal. Jdu vyhlížet sedmičku :-)(30.10.2014)

• Morholt

Velká očekávání a velké zklamání. Cyklistickému úvodu se sluší zatleskat, ale pak začal béčkový incestně dramatický a erotický thriller, který neměl nic společného s tím, co jsem od šestky chtěl. Jo, hodně se tu šukalo, s kozama se nešetřilo a třeba Sadie Katz tady pro mě byla pekelně přitažilvá, ale já chtěl degenerované vidláky krosící všechny, co jim přijdou do cesty. Zajímavé to tedy začalo být až v závěru, který sice potěšil, ale rozhodně nenapravil pošramocený celkový dojem. Doufám, že v příštím díle vše najede na staré a spolehlivé koleje. 40%(27.10.2014)

• Nivenx

Pytel plný hoven! Tak by se dal nazvat šestý díl Pachu krve. Declan O'Brien sérii opustil a tak jsem doufal, že se nová režiserská tvář bude snažit tolik, aby sérii přidal na kvalitě a vrátil jí do průměru. Jenže jak navazovat na zkaženou sérii. Ještě hůř jak předtím! Šestým dílem padá série na úplné dno hororového žánru, kde už to nezachrání nikdo. Pointa hrozná, mutanti stejně debilní jako v předchozím díle s nepovedenými maskami a amatérismus viděn a cítěn od začátku do konce. Sám ani nevím proč na to pořád čumim. Nejspíš z toho důvodu, že jsem zvědavý. Hvězdička za ženský. // Pořadník oblíbenosti dílů: 1, 2, 4, 3, 5, 6. 10%(18.10.2014)

• stration

Po fakt už moc debilním pátém díle jsem se těšil na něco lepšího. No, nestalo se. Cyklisti na začátku sice navnadili na zlepšení, ale pak už je to jenom nuda, která se dá dějově popsat jako mord, šukání, mord, šukání, mord, šukání a konec. Až na požárnickou vraždu nijak nápadité a o nějakém silném místě k zapamatování snad nemůže být ani řeč. Škoda. I tak se ale těším, že bude další díl, který opět nevynechám. Třeba sedmička bude šťastná a já se nebudu nudit a křivit hubu nad skomírající sérií.(6.11.2014)

Tak som si jedneho pekneho vecera o pol noci prisiel utahany z roboty... otvoril som si pivo a rozmyslal co si idem pozriet, aby som sa vyventiloval zo stereotypu roboty a aby sa mi o nej este nedaj jednorozec nesnivalo. Zrazu som v internetovom nakupnom centre narazil na tuto blbost a povedal som si preco nie ?Tak som nakupil a pustil. Neviem cim to bolo...ci tou unavou alebo tym stvrtym pivom, ale poviem Vam, ze ma tento rodinny film fakt bavil. Rodina je rodina o tom ziadna... a ruku na gule kto z nas chlapov nema strach z toho, ze si jeho dcerenka...jeho milacik dotrepe raz domov nejakeho pokurvenca, ktory bude trnom v mojom oku ? V tomto filme to vyriesili velmi jednoducho a to tak, ze dcerke vybrali za muza brata,bratranca, stryka, uja, otca alebo deda... a bolo po probleme... rodina ako lusk. Cele to krasne funguje az na jeden neprijemny detail, ze genetika je kurva a zacali sa rodit zdegenerovani mutanti (u nas znami pod pojmom cigani alebo pre pokrokovych Indoslovaci), ktori su kapicku asocialni. No co vam budem hovorit... kozy boli...krv bola... nadavky boli... rozum som mal otupeny a tak co na tom, ze to je bezbreha kokotina bez stipky logiky ? Pan Milev je pekny prasiak, ktory by sa mal spojit so Srdjanom Spasojevicom a mohli by natocit nejaky pedofilno-torture snuff film.(14.10.2014)

• - V scéne, v ktorej Jillian a Bryan idú nakupovať, je možné na nástenke s nezvestnými osobami vidieť Zaca Efrona. (Marceloo)

• - Natáčení bylo zahájeno začátkem března 2014 v Bulharsku. (Bathory)

• - Talitha Luke-Eardley je už třetím protagonistou v pořadí, který se objevil v této hororové sérii a zároveň v seriálu Hra o trůny (od r. 2011). V předešlém pokračování si zahráli Roxanne McKee a Finn Jones. (sir-dave)