Pach krve 6: Krvavý hotel

Pach krvi 6: Krvavý hotel

Horor

USA, 2014, 90 min

• Kudly4

Po 4. díle (3*) jsem se modlil ať je pětka pro mě zábava kterou ocením 5* a to se tak i stalo. Jenže přišel 6. díl, kterej mě tak nasral, že to není ani možný. Na hovno prostředí, na hovno mutanti, na hovno úúúplně všechno. Zasranej romantickej, erotickej 6. díl, (jak z 80. let), kterej se točit prostě neměl ! Valeri Milev polib mi prdel ! Tímto končí má hodně oblíbená série, kterou jsem bral jako hodně dobrou krvavou zábavu . 1* za úvod. zbytek filmu odpad jako prase.(3.11.2014)

• Hrabka

Závěrečný díl (alespoň v to doufejme) mě překvapil v tom, že po nudné pětce to bylo úplně něco jinýho. A nebylo to zas tak úplně špatný, jiná forma mě zpočátku celkem zaujala, prostředí bylo fajn a jednotlivé mordy byly určitě mnohem zajímavější než u předchozího dílu. Dějově se to vcelku dalo, i když se ke konci opět začaly kupit nesmysly a počínání hlavního hrdiny bylo úplně mimo mísu. Tento kousek bych jako mnozí zde úplně neodsuzoval, s trochou nadhledu se to zhlédnout dá a hororoví fandové si tam můžou najít to svoje. 45% Musel bych to zkouknout naráz, abych díly spravedlivě seřadil podle (ne)kvality. K tomu se ale zřejmě nikdy nedostanu, takže to zkusím aspoň od oka: I, II, VI, IV, V, III.(16.11.2015)

• Dellamorte

Do bahna sa topiaci celkom slušný pôvodný slash mutuje do vaty, ktorá sa tu a tam prestrihne nejakým mordom. Séria si takto spôsobila moje splývajúce, už pomaly seriálové dojmy. Vymaskovaná partička už pôsobí senilne a tie mordy sú už len tápajúce vymýšlanky. Final Destination aspoň inovatívne prekvapí, aj keď bla bla ...6 je myslím pekné číslo na uzáver.(14.10.2014)

• stration

Po fakt už moc debilním pátém díle jsem se těšil na něco lepšího. No, nestalo se. Cyklisti na začátku sice navnadili na zlepšení, ale pak už je to jenom nuda, která se dá dějově popsat jako mord, šukání, mord, šukání, mord, šukání a konec. Až na požárnickou vraždu nijak nápadité a o nějakém silném místě k zapamatování snad nemůže být ani řeč. Škoda. I tak se ale těším, že bude další díl, který opět nevynechám. Třeba sedmička bude šťastná a já se nebudu nudit a křivit hubu nad skomírající sérií.(6.11.2014)

• sir-dave

Časově by se to dalo zařadit asi pár let po 4. dílu. Jestli se to dá brát jako návaznost a ne jen využití sanatoria "protože se to hodí" :-). Byla tu snaha o pokračování v příběhu ale hlavní kostra je opět postavená na způsobu smrti doplněné erotickýma scénama. Valeri Milev terno nebylo. Incestní rodince to zase nikdo nenandal. Jdu vyhlížet sedmičku :-)(30.10.2014)

• - Film bol krátko po premiére stiahnutý z trhu. Dôvodom bolo to, že írska rodina si vo filme všimla fotku, ktorú tvorcovia použili bez povolenia, z čoho plynula žaloba. Na fotke bola žena, ktorá sa naozaj stratila a ktorej mŕtve telo bolo neskôr objavené. (Marceloo)

• - Talitha Luke-Eardley je už třetím protagonistou v pořadí, který se objevil v této hororové sérii a zároveň v seriálu Hra o trůny (od r. 2011). V předešlém pokračování si zahráli Roxanne McKee a Finn Jones. (sir-dave)

• - Natáčení bylo zahájeno začátkem března 2014 v Bulharsku. (Bathory)