Danny zdědil lázně v horách a chce se tam s přáteli zajet podívat. Nikdo z nich však netuší, že je čeká setkání s krvežíznivými kanibaly... Danny pracoval jako burzovní makléř, ale velký stres ho přivedl až na pokraj sebevraždy. Nemá žádnou rodinu, byl adoptován, a jeho rodinu vlastně tvoří jeho přátelé. Když se dozví, že zdědil hluboko v horách lázně Hobb Springs, zajede se tam i s kamarády podívat. Očekává nějakou malou chaloupku, ale komplex je opravdu velký. Starají se o něj sourozenci Sally a Jackson. Hluboko v lesích žijí i jejich příbuzní, zdegenerovaní a nesmírně krutí kanibalové. To však Danny ani nikdo z party zatím neví. Danny je rád, že našel rodinu, o které se domníval, že ji nemá. Zpočátku je takový rozpačitý, ale postupně se stále více přiklání k názoru, že by bylo nejlepší lázně zrekonstruovat a věnovat se jejich provozu. Sally a Jackson mají s Dannym plány, o kterých Danny zatím neví. Danny je vyvolený k tomu, aby měl se Sally dítě, a ozdravil tak rodovou krev. Sally a Jackson postupně likvidují jednotlivé členy party, ať sami, nebo za pomoci svých zmutovaných krutých příbuzných. Jednoho večera přesvědčí Dannyho, aby se s nimi vydal za ostatními příbuznými do lesa. To, co Danny vidí, ho šokuje a nevěří, že by to mohli být jeho příbuzní, ale poté, co vypije nápoj, který mu Jackson podá, se Danny změní. Má se Sally sex před očima všech, a když se vrátí do hotelu, ve kterém zbyla už jen Toni a dva kamarádi, chová se podivně. Zpočátku tvrdí, že jen hodně pil, a chce, aby odjeli. On zůstane se svou rodinou a bude se starat o hotel. Toni ho tam nechce nechat. Je jasné, že to místo a ti, kteří v něm žijí, nejsou normální. Ráda by Dannyho zachránila, ale je příliš pozdě, Danny už se rozhodl, že bude žít se svou rodinou, a Sally si vybral jako životní partnerku. Kanibalové zabijí přátele a mezi Toni a Sally dojde ke rvačce. Toni má navrch, Sally opaří v horkém prameni, ale na pomoc jí přijde Jackson, který chce Toni zabít. Danny se na chvíli vzpamatuje a chce, aby utekla, ale Toni toho ví příliš, a tak ji Jackson dostihne a zabije. Z Dannyho přátel už nezůstal mezi živými ani jeden. O několik měsíců později je Danny v roli správce svého hotelu a se Sally, která je po rvačce znetvořená a na invalidním vozíku, provozuje sex před očima svých kanibalských příbuzných. Doufají, že se jim podaří počít dítě. (TV Prima)

tron

Pach krvi je jedna z najhorších hororových sérií. Posledné diely sú dopozerateľné len s vypätím všetkých síl. Škoda, univerzum malo na viac (a prvý diel bol super, 70 %). Totálne odfláknuté - tu evidentne nikto nemal najmenší záujem aspoň sa čo i len posnažiť zakryť mizerný rozpočet (napr. masky sú skutočne úbohé, ale myslíte, že niekomu napadlo snímať ich v šere? Nie! Logickejšie je predsa, že ak mám brutálne zlé masky, tak prvé, čo urobím, je, že ich ukážem v celej „kráse“ na dennom svetle v poriadne detailnom zábere, aby sa mi všetci mohli smiať.). V prípadnej sedmičke by som sa na to byť na mieste tvorcov asi vybodol a nakrútil ju ako splatter porno. ()

verbal odpad!

Ač se mnozí z nás od druhého dílu několik let vroucně modlí, aby se tak již znovu nedělo, další skupinka ukrutně nesympatických porážkových idiotů a mimořádných hereckých antitalentů už po šesté nekompromisně Blbě zahnula. Zahnula, aby se v bulharské koprodukci brodila špatně cákaným kečupem mezi čím dál tím horšími latexovými maskami vesnických chromozomálních katastrof na pozadí (Ano, „pozadí“ je přesně zvolený termín!) scénáře natolik sofistikovaného, až dává pojmu „laciná a trapná ultimativní debilita“ zcela nový rozměr a ukazuje, že žumpa, kam se ještě může propadnout odkaz slušného prvního dílu, je daleko hlubší, než se zdálo po pětce. Můj bezedný divácký optimismus, na popud kterého jsem si dosud každým pokračováním zasvinil hárdisk v naději, že se vše zase v dobré obrátí, se právě vyčerpal a objeví-li se, nedejsatane, Wrong turn 7, vypálím jej na DVD, jež neprodleně pustím. Z dvanáctého patra na asfaltový chodník. A možná, že ho ještě předtím pochčiju. ()

ricci.s

Či sérii prospela zmena režiséra, to netuším. Možno je to aj tak jedno. Keby som o tom nevedel, myslel by som si, že to točí Declan. Mladík zdedí staré sídlo uprostred lesov a vyberie sa tam so svojimi kamarátmi, no čoskoro im radosť zamrzne, lebo objavia sa... vy viete kto a rozbehnú sa popravy. Masky mizerné, gore obstojné, análna sonda pobavila, a niekoľko zaujímavých úmrtí samozrejme nechýba. Celkom som sa bavil (oproti spackanej predchádzajúcej časti je to aspoň mierny krok vpred). Od tejto série už vlastne nič viac nečakám - asi ako nikto, takže kto túto sériu neberie až príliš intelektuálne vážne, skúsiť to môže. Ja toto celé už beriem len ako srandu na odreagovanie. Vlastne, vážne som to ani nikdy nebral (mutanti likvidujú teenagerov, no ha ha, poďme všetci analyzovať scenár a chovanie postáv). Môj vysoko subjektívny poradovník od najlepšieho je nasledovný: 1-4-2-6-3-5. ()

EvilPhoEniX

Vcelku překvápko. Pátý díl byla víceméně nekoukatelná záležitost, natož šestka je slušná vyvražďovačka s poměrně vysokým bodycountem. Nechybí spousta nahoty a koziček, milovníci žen si příjdou na své, vraždy vcelku originální a slušně krvavé (vede anální sonda a úvodní scéna s ostnatým drátem), vyloženě průser to není, avšak za týden si na to nejspíš nevzpomenu :) 55% ()

Flipnic

V podstatě kravina nehorázná .. ale 1* za gore a 1* za šukačky, kterejch bylo asi tolik co bodycountů ... jak se řekne počet šukaček v hororu ve vztahu jako počet zabití ...??? Taky\ bodycount, ... kundokount, jo takže druhá hvězda za počet kundokountů a koziček (v tom film DRSNĚ DRTÍ Anču 2014 !!! :-D) ... ale jinak prostě k týto sérii už nikdy nesednu !! :))) ()

• Natáčení bylo zahájeno začátkem března 2014 v Bulharsku. (Bathory)
  • V Pachu krve 6: Krvavý hotel je nejvíc erotických scén z celé série. (Worry77)
  • V scéne, v ktorej Jillian a Bryan idú nakupovať, je možné na nástenke s nezvestnými osobami vidieť Zaca Efrona. (Marceloo)