Pach krve 6: Krvavý hotel

Wrong Turn 6: Last Resort

Pach krvi 6: Krvavý hotel

Horor

USA, 2014, 90 min

|65%| Šestý a pravděpodobně asi už i poslední díl této ujeté hororové (dle mě spíše komediálně) laděné série. Hejkalové jsou zde vtipní spíše až ke konci filmu. Nejlepší byla podle mě scéna, kdy jeden hejkal strčil hadici své oběti do prdele a pustil vodu – tělo oběti se nafouklo a explodovalo. :D Mě tahle ujetost v této sérii baví. A to se nestává u mě zvykem. V ½ filmu to vypadá, že je to trochu vážněji pojato, pár slušných vražd, i když se to nudně táhne. Ke konci už je to, co se týče hejkalů správně ujeté. Ale mám problém s divným příběhem, který nejvíc vygradoval ke konci. To mi nějak nesedlo, proto ty 4* nedávám. Jinač to byl neškodný úlet, který na to 1 shlédnutí špatný nebyl. Čtyřka je tedy ještě o něco slabší, jinač 1,2,3 a 5.díl jsou mnohem lepší.(4.3.2017)

Pribylo erotiky a nejake te psychedelie a ja si nejsem jistej, jestli je to zrovna to, co od tehle serie ocekavam. Ale na druhou stranu uvodni scena a jiz nekolikrat zminovana analni sonda byly dost vyzivne :-) Taky by me zajimalo, co se stalo s dedou, docela mi chybel a ani blondyna to nezachranila. Ale jo, nakonec spokojenost i kdyz minimalne tri dily byly lepsi (1,2,4). Tenhle dil (nebo spis jeho reziser) se ale na muj vkus bere moc vazne.(14.10.2014)

• kaylin

„Wrong Turn 6: Last Resort“ není snímek, který by v sérii až tak zásadně vybočoval, nejzajímavější je asi skutečnost, že už nemá cenu mluvit o sérii a jakékoli návaznosti, protože ta zde vlastně vůbec není. To, co se dělo v pětce, je jedno, protože tady se děje něco jiného. Nové postavy, jen ty tři degenerovaní vrazi jsou tím tmelícím prostředkem. Docela mě překvapila i malá nápaditost v zabíjení a v tom, že je to celé takové v podstatě konzervativní. Na druhou stranu, může to být i pozitivum z hlediska série a někoho právě tohle zaujme.(30.10.2014)

Valeri Milev a jeho navždy zamrznutej projekt Re-Kill je v mým hledáčku dlouho ale kupodivu po letech post-produkce stále nic a znenadání vyjede Wrong Tuřín 6 kterej naopak poslední dobou vychází jak na běžícím pásu. Kromě pětky mi nevadí žádnej díl a tohle je taky naprosto čistej průměr kterej jednou pobaví a dost. Klasický hnusáci to klasicky prasej, sem tam náký kozy, gore slušný. Možná ještě o pár minut zkrátit ale tak jako tak pro fandy série pohodovej díl.(17.10.2014)

Tak som si jedneho pekneho vecera o pol noci prisiel utahany z roboty... otvoril som si pivo a rozmyslal co si idem pozriet, aby som sa vyventiloval zo stereotypu roboty a aby sa mi o nej este nedaj jednorozec nesnivalo. Zrazu som v internetovom nakupnom centre narazil na tuto blbost a povedal som si preco nie ?Tak som nakupil a pustil. Neviem cim to bolo...ci tou unavou alebo tym stvrtym pivom, ale poviem Vam, ze ma tento rodinny film fakt bavil. Rodina je rodina o tom ziadna... a ruku na gule kto z nas chlapov nema strach z toho, ze si jeho dcerenka...jeho milacik dotrepe raz domov nejakeho pokurvenca, ktory bude trnom v mojom oku ? V tomto filme to vyriesili velmi jednoducho a to tak, ze dcerke vybrali za muza brata,bratranca, stryka, uja, otca alebo deda... a bolo po probleme... rodina ako lusk. Cele to krasne funguje az na jeden neprijemny detail, ze genetika je kurva a zacali sa rodit zdegenerovani mutanti (u nas znami pod pojmom cigani alebo pre pokrokovych Indoslovaci), ktori su kapicku asocialni. No co vam budem hovorit... kozy boli...krv bola... nadavky boli... rozum som mal otupeny a tak co na tom, ze to je bezbreha kokotina bez stipky logiky ? Pan Milev je pekny prasiak, ktory by sa mal spojit so Srdjanom Spasojevicom a mohli by natocit nejaky pedofilno-torture snuff film.(14.10.2014)

• - V scéne, v ktorej Jillian a Bryan idú nakupovať, je možné na nástenke s nezvestnými osobami vidieť Zaca Efrona. (Marceloo)

• - Natáčení bylo zahájeno začátkem března 2014 v Bulharsku. (Bathory)

• - Talitha Luke-Eardley je už třetím protagonistou v pořadí, který se objevil v této hororové sérii a zároveň v seriálu Hra o trůny (od r. 2011). V předešlém pokračování si zahráli Roxanne McKee a Finn Jones. (sir-dave)