Poslední chlap na Zemi

• USA The Last Man on Earth
USA, (2015–2018), 24 h 34 min (Minutáž: 22 min)

Tvůrci:

Will Forte

Série(4) / Epizody(67)

Bývalý bankovní úředník Phil se po ničivé katastrofě stává posledním chlapem na planetě. Zcela opuštěn bloudí po Americe a užívá si života v luxusních domech. Jen kdyby ještě narazil na nějakou ženu... (TV Prima)

Mikino00

Nedá se to, končím po šestém díle. Seriál byl zábavný jen, když byl hlavní hrdina sám a nemluvil. Po příchodu otravné ženy, se hlavní hrdina přeměnil na neskutečně otravnou postavu, navíc seriálu začal chybět humor a zabředl do absurdních trapností. Po příchodu krásné January Jones se hlavní hrdina změní v karikaturu a leze mi na nervy neuvěřitelným způsobem. ()

Phorbo

Popis obsahu seriálu a následné shlédnutí traileru mě přesvědčilo, že se na posledního muže na Zemi musím podívat. K mému překvapení dávalo všechno smysl a Will Forte s jeho nejvíc umělým úsměvem, jaký jsem kdy vůbec viděl vede seriál k velkému úspěchu. Některé situace si vyžádaly docela solidní pohyb mé bránice, ale někdy jsem si říkal, jak může být Phil takový idiot, že to není vůbec možný. Po shlédnutí první série (a snad ne poslední) hodnotím tak na šedesát procent. Není to nic, co by mě úplně zvedlo ze židle a chování postav v některých momentech je hodně zcestné. I přes to je Poslední můž na Zemi docela slušná odreagovačka s různě velkými balóny s ksichtama, sracím bazénem, bazénem na odpadky a bazénem margarity. ()

barrahir

Strašně zabitej potenciál blbýma vztahama. První tři díly super, člověk se nasměje, ale dál to nemá cenu a je to jen o trapným dobývání ženský. ()

joudas

Zklamání. Vzpomínám si na výborný trailer, který byl o tom, jak je Phil na světě úplně sám a nakonec byl v seriálu sám kolik? Úvodních 15 minut? Dalo se to čekat a dokonce to i chápu (těžko by se dal celý seriál vyplnit tím, jak se dělají blbosti, které nejsou v normálním světě možné), ale přesto to byl trochu podraz. S Carol to ovšem ještě šlo, ale s přibývajícím počtem obyvatel šel celý koncept jediného člověka na opuštěné Zemi k šípku a už šlo prakticky jen o to, kdo se s kým vyspí, stejně jako v každém jiném průměrném sitcomu. Krom toho mi byl i Tandy s každým dílem míň a míň sympatický. ()

dragoliz

Kvalita seriálu tak, ako aj jednotlivých gagov pomerne výrazne kolíše, no stále ide o jeden z najzábavnejších produktov poslednej doby. 1. séria 80% 2. séria 80% ()

Jeremiah

Noo - občas jsem měl dojem, že by se to spíše mělo jmenovat " Poslední blbec na Zemi " . Jedna hvězdička za January Jones ( alespoň něco na co se dalo koukat ) a druhá za .... já vlastně ani nevím za co, ale na jednu by to bylo hodně kruté :D ()

Wargoo

Akonáhle pribudla ďalšia postava (neskutočne nesympaticka ušušlaná Krisen Šááál), stratilo to na atraktivite. Mohlo to mať neskutočné grády, ďalej som to však nedokázal pozerať ! 1* za ten krátky úsek, kde bol Phil ozaj "Last man on earth". 11,081% ()

feryk

První tři díly super, poté seriál rychlým tempem upadá a jak už tu někdo zmínil, s příchodem dalších lidí se řeší jen vztahy a o zemi bez lidí už defacto nejde, což je škoda, protože by to mohlo být velmi zajímavé. Místo toho se dočkáme pokleslé zábavy s vtípky více trapnými a hlavní postavy tak těžce přehrávají, až má člověk chuť to vypnout. Za dobrý start tři hvězdičky. ()

Miany

Po shlédnutích vše dílů můžu říct, že se zde nejedná o žádnou klasiku ani velkolepou novinku, ale pro chvíle pohody, oddechu, relaxu je tento seriál dobrou volbou a nemohu jej hodnotit záporně. Plní funkci volného děje, který se ubírá často bláznivými, občas záhadnými ale vždy komediálě laděnými ději možná i trochu v duchu Chaplina. Hlavní parta se časem rozrůstá, mění a konfontuje s novými situacemi. Proto je zde nutná sympatie s postavami a znalost jejich příběhu, nelze sledovat nechronologicky jako Simpsonovi. Líbí se mi lehká proměna charakterů, trochu mě mrzí nerozšíření možností celého potenciálu námětu. Milá je ústřední dvojice (Tandy & Carol) neobvyklého typu chování a vnímání, která mi přirostla k srdci. Jaký má seriál potenciál vnitřně je v jeho podvědomém sdělení tak trochu o lidském chování, které nebývá bezchybné a často je zmatené. ()

Plechpetr

"My si muže nejprve trochu proklepneme, než jim začneme obdělávat zahrádku!" No kdybych žil na vylidněné zemi, které má ještě pár lidí v zásobě, asi bych se neoženil,ikdyby to byla poslední žena na zemi. Rozhodně bych si sem tam zaskočil na nějakou tu průzkumnou misí a rozhodně bych nevyvíjel tlak na řešení vztahu. Vztahy jsou přesně to co v LMOE nemělo co dělat. Takových možností a není využito nic. Teda v první sérii. ()

Hellierer

Perfektní seriál se super obsazením v čele s famózním Willem Forte, který ve své roli exceluje a září. Člověk s postavou Willa Forteho hnedka splyne a cítí s ním všechno to utrpení, jemuž osud pořád hází pod nohy. Chápu, že vedlejší postavy mohou přijít někomu otravné, ale já to vnímám jako obrovské pozitivum pomáhající se sžít s hlavním hrdinou. Zatím dávám 90% s tím, že mě čeká ještě poslední finální díl. EDIT: Tak celá sezóna za mnou a jak jsem se bál její zakončení, tak mě to přešlo. Série byla v rámci možností zakončena výborně a já 1. sézoně dávám 95% :) Pro mne zatím nejlepší komediální seriál roku 2015. ()

Xenon

Jak už tu padlo mnohokrát. Nápad skvělěj a do s01e04 to šlo. Trapnost se tak vystupňovala, že už to prostě nezvládám. Phil s Carol mi lezou tak na nervy, že nevydržím už ani dalších 5 minut více. ()

Jaxx84

Po první sérii musím říct, že mě Phil Miller (ten první) dokonale štve! Víc nesympatického, ulhanějšího, trapnějšího a ubožejšího hlavního hrdinu jsem v TV ještě neviděl. Skvělé téma mě udrželo před obrazovkou, ale nevím nevím co druhá série může předvést zajímavého. 5/10. ()

Mira90

Poslední člověk na Zemi - to je přece skvělý námět! V tomto případě ale s rozporuplným výsledkem, kdy několik málo vtipných situací nahrazuje otravná spleť trapných lží hlavní postavy a sraní do bazénu. A ač je January Jones krásná ženská, tak jako herečka je naprosto nezajímavá, vždyť i její Betty Draper z Mad Men byla protivná pipka... ()

RedRose

Obvykle nehodnotím po pilotním dvoudílu s takovým nasazením, ale tohle bylo naprosto zničující !!! Phil je naprosto fantastický (promluvy k bohu a míčům, bowling s auty, Wilson, atd atd atd) a nikdo mě nepřesvědčí, že by se kdokoliv v jeho situaci choval nějak výrazně jinak! Příchod "typické manželky" to trochu naboural ale myslím, že správným směrem, takže pálím plných 5 hvězd a mám trochu strach, aby to hodně rychle nevyšumělo... EDIT: Po dvanáctém dílu bohužel nastalo, co se stát asi muselo... To že skutečný obsah už neodpovídá ani názvu seriálu, bych i přehlídnul (ono by to bez dalších lidí dál asi nešlo vůbec), ale v přítomnosti komunity se Phill alias Tendy chová, jako ulhaný blb a původně špičkový humor až příliš často přechází v naprostou trapnost a zamotal se v tom tak, že bude těžko hledat cestu na výsluní... Sledovat to nepřestanu, pořád je to dobrý post-apo sitcom, ale prvních 5 dílů bylo prvních 5 dílů a strašně mě to mrzí... ()

Brooklyn 99 se nakonec neruší

Brooklyn 99 se nakonec neruší