Národ Z

• USA Z Nation
USA, (2014–2018), 48 h 56 min (Minutáž: 41–85 min)

Kellita Smith, DJ Qualls, Keith Allan, Anastasia Baranova, Pisay Pao, Nat Zang, Russell Hodgkinson, Michael Welch, Tom Everett Scott, Harold Perrineau (více)

Série(5) / Epizody(68)

Skupina se vydává na nebezpečnou misi: musí přes celé USA přepravit jediného člověka, který přežil smrtící zombie virus, protože doufají, že právě on je klíčem k vakcíně. (Netflix)

Allein4

Nerad srovnávám, ale jelikož sami tvůrci se srovnávají s legendárním a skvělým The Walking Dead, tak tedy budiž. Je to asi tak o 15 258 % horší. Ptákovina, slátanina, naprosto příšerný výběr herců a debilní příběh (miliardkrát ohraný). A vlastně se to ani moc srovnávat s TWD nedá, protože tvůrci asi nepochopili, že počin televize AMC je o něčem jiném, než o samotných zombies - jedná se o typické Kingovské umístění skupiny lidí do určité, bezvýchodné a svízelné situace, abychom pak sledovali změny chování, vývoj a jejich skutečnou tvář. Samotní zombies jsou pouze třešničkou na dortu. A právě proto je TWD tak veleúspěšný. Oproti tomu Z Nation právě tohle všechno vypouští a dává nám jen porci těch zombies. A právě proto nemůže (navíc v tak velkolepé konkurenci) uspět. Zatím je jen po pilotu, tak ještě jeden, dva díly tomu šanci dám, ale TWD je TWD :-) ()

dago79

Tak tomuto sa povie extra sracka. Neviem ci to chceli natocit ako dokumentarny ciernobiely film z druhej svetovej ale ak ano podarilo sa, skodaze sa sekli skoro o 80 rokov. Otrasni herci, na cele s tym blbcom co hra v kazdej debilnej roadmovie. To je asi najhorsi pilot aky som snad videl. To si radsej pozriem Fatmagul na Joj plus ako toto. ()

Prokop23

Oživlé mrtvoly jsou poslední dobou nějak in. Po nekonečném The Walking Dead přichází nový seriál na to samé brdo...a určitě taky nekonečný. A co všechno přidali? Kosmonauta, zombietornádo, zombítsunami, kanibaly, post-apokalyptické pasáky, týpka co sedí v „teple“ na základně v Arktidě? a vše pozoruje pomocí hájtek technologie a napovídá, no a taky divnou postavu, co je napůl zombík....napůl čuně, pardon člověk. Jo a zombíci začali běhat....Už tak nelágujuo (asi koupili lepší připojení nebo nainstalovali ovladač grafiky), takže se trochu zvedla obtížnost. Příběhově je to ještě o pár stupňů demence níže než Vólkin déd, které měl jakoustakou atmosféru ze začátku a hlavně propracovanou psychologii postav. Zí néjš je tak obsahově prázdnou kuchárnou (bouchni, střel, píchni do hlavy a uteč) opakující se do zblbnutí. Jedna hvězdička za vizuální zpracování a především za scénu s letícím Liberty Bell, u které jsem se nemálo pokutálel smíchy po zemi. ()

KevSpa odpad!

The Asylum, nechvalně proslulá výrobna braků všeho druhu, útočí se svými zombíky na televizní diváky vlastní variací na The Walking Dead. Doufejme, že si nevybere moc obětí na vkusu seriálových diváků. Tupost na entou, která je sice místy nechtěně zábavná, ale čas tímhle rozhodně ztrácet nehodlám. Pilot - 10% ()

LIVINGDEAD odpad!

Když jsem viděl, že seriál točila společnost THE ASYLUM, bylo mi už předem jasné, že to bude SRAČKA. A taky, že jo. Šedé barvy, hrozná kamera a hlavně, děsné herecké - HNUSNÉ obsazení. ()

Davies182 odpad!

Zrušení stanice SyFy zachrání naše mozky. Vítejte u The Walking Dead naruby, kdy mi po dvou minutách došlo, že bych se tomuto rádoby znepokojivému post-apo dramatu měl raději smát, abych to vůbec přežil. Po čtvrt hodině však již nešlo ani to. Takže ano, účel splněn. Vskutku to je učiněná katastrofa. ()

Kryton odpad!

V okamžiku zobrazení jmén THE ASYLUM a SYFY by měl každý vypnout televizi,stopnout přehrávač a raději těch zbylých 44 minut začít vyrábět z kaštanů a tyček zvířátka. Tohle je totálně odporný parazit na WALKING DEAD a vše s tématikou zombie. Příšerný herci, dementní scénář a otřesné triky. Je s podivem, že Romero natočil před téměř padesáti lety Noc oživlých mrtvol http://www.csfd.cz/film/7810-noc-ozivlych-mrtvol/ za pár dolarů a vymačkal z toho atmosféru a lepší výkony než SYFY+ASYLUM v 21.století. Dokonce i triky měl daleko lepší. Doufám, že tohle skončí po pár dílech. ROMERA na vás vy hnusní paraziti!!!!!!!!!!!! Hodnocení OST: Utrpení bylo to vidět natož slyšet. Hudba nic! 0/10 ()

maddy odpad!

Shit Nation. Zombies sú teraz in a tak nestačí, že sa točí plno amatérskych zombie filmov, ktoré sa chcú priživiť na úspechu, už aj treťotriedna televízna stanica by chcela svoj vlastný The Walking Dead. Na Z Nation je však toho zle oveľa viac ako je bežné pri podpriemernej produkcii z dielne Syfy (viď tohtoročný Helix). Úplne bez preháňania by sa dalo povedať, že kompletne všetko. Pilot som pozrel len zo zvedavosti, či Syfy môže skutočne klesnúť až tak hlboko. A veru môže, ešte hlbšie! Tu totiž nefunguje vôbec nič, obohraná zápletka, otrasný vizuál, zlá kamera, lacné triky, strašní herci, nesympatické postavy, debilní scenár ... jednoducho nad týmto amaterizmom sa už nedá ani zámerne smiať a nebodaj hlbšie pozastavovať. Evidentne tu totiž nemal nikto ani len štipku snahy. Pokiaľ to Syfy myslí skutočne vážne a nie len akúsi formu recesie (ale to skôr nie), tak by tú stanicu mali nekompromisne zrušiť. So Z Nation by nemalo zmysel strácať minútu času ani v prípade, že by sa na svete vynašiel liek na nesmrteľnosť a mali sme času na rozdávanie. Ale keď už nič iné, tak Z Nation presvedčí aspoň tých pár hundrošov, ktorým vadí, že Walking Dead je občas až príliš „veľká ukecaná rodinná telenovela“, že pred sebou majú kvalitnú produkciu. Lámanie rekordov v sledovanosti tu síce hrozí podobné, akurát v prípade Z Nation sa budú určite trhať spodná hranica NEsledovanosti. Nedokážem si predstaviť kto si k tomu sadne druhý krát dobrovoľne. Ukážková definícia odpadu. PILOT: 0* (0/10) ()

kenkaku odpad!

60 sekund stačilo a bylo vymalováno. Co to tam bylo za pobíhající individua? Zombie neběhají... ale třeba to nebyly zombie... byly... alespoň jim tam tak říkají a světe div se ony občas neběhají, ale jen tak se vlečou... Do toho ty nepříjemné postavy a hloupě nastavený příběh (jako jeden je imunní = máme lék od první epizody?). Ne, nedělám to spláchnout seriál o první epizodě, ale tohle mě tak vytočilo, že plýtvat život za to, abych pokračoval fakt nestojí... ()

Sayko odpad!

Proč jsem se rozhodl podívat se na pilot tohoto čehosi? Protože jsem myslel, že když Syfy vytvořilo podle mě výborný seriál Van Helsing, tak by tohle nemuselo být tak špatné. no.. ono to špatné je. Příběh by zvládl vymyslet 10letý kluk a to, že všude běhají herci s mejkapem (pravděpodobně zombie) seriál nijak nezachrání. Herci (ti živí) jsou mi příšerně nesympatičtí a jejich počínání je nelogické a někdy až bijící do očí, no prostě propadák. ()

Thomm odpad!

Pilot se mi nezdál tak hroznej. Druhá epizoda byla otřesná, po třetím dílu s touhle zbytečností končím. Tak hrozný masky už jsem dlouho neviděl. Věrohodnější zombíky než v Z Nation člověk potká i když se vrací ve tři ráno z hospody. A herce vlastně asi taky. ()

arram odpad!

Tenhle seriál snad ani jinak hodnotit nejde. Nejenže je plný nelogičností, ale ke všemu obsazení je příšerné a nesympatické. V závěru člověk neví, zda se jedná o "povedenou" komedii nebo drama. ()