DVTV

(pořad)
Publicistický / Talk-show
Česko, 2014, 215x10-30 min

Účinkují:

Daniela Drtinová (moderátor), Martin Veselovský (moderátor), Emma Smetana (moderátor), Filip Horký (moderátor), Daniela Písařovicová (moderátor) (více)

Internetový publicistický pořad DVTV je video-projekt moderátorů Martina Veselovského a Daniely Drtinové. Každý den přináší nové rozhovory nebo komentáře na nejrůznější témata ať už z politického, kulturního či společenského dění. (xrubesd)

Oonika

Drtinová mě vůbec nebaví a nevěřím jí, ale Veselovský pro mě povýšil české zpravodajství na high level. ()

jan008

Tihle dva v mých očích přebili veškerou konkurenci. Vybírám si témata, která mě zajímají a dostane se mi vždy zábavných a informačně hodnotných rozhovorů. Jíný publicistický obsah už téměř nekonzumuji. ()

Mik_e

Sem tam zajímavé. Vždycky tendenční. Snaží se to celé tvářit jako seriozní a nezávislé zpravodajství, navíc na vysoké profesionální úrovni, a ta iluze se daří celkem na výbornou. Iluze.. Především Drtinová se velmi často snaží svého "hosta" vmanipulovat tam, kam potřebuje..Veselovský z toho vychází přeci jen malinko líp.. Celkově docela bída, jenže co naplat, když je to stále asi to nejlepší zpravodajství, které máme? Smutné. ()

ChickenPate

Náborem příšerné Smetanové se kvalita pořadu podstatně zhoršila, pokud ho mám hodnotit jako celek. U paní Smetanové od začátku diskuse víte, na které straně stojí a jaký je její osobní názor na hosta, kterému dává svým kamenným výrazem sugestivní otázky. Ostatní dva moderátoři mají naopak úroveň velmi dobrou. ()

rublik05

Už jen kvůli naprosto bezkonkurenční práci Martina Veselovského, našeho nejlepšího moderátory diskuzních pořadů, si tento projekt zaslouží kladné hodnocení. V podstatě jsou to jeho rozhovory, které na DVTV primárně vyhledávám, jelikož je to téměř vždy záruka té nejvyšší kvality a profesionality. Velké výhrady mám k ostatním členům moderátorského týmu a také k občasné zaujatosti, která se v posledních letech stále zvyšuje a nestrannost lehce dostává na prdel. I tak si ale myslím, že ve svém ranku u nás prakticky nemají konkurenci, a to jak ve veřejnoprávní, tak i v soukromých televizích. Dělat rozhovory jen Veselovský, ani na chvíli bych neváhal s plným počtem. 8/10. ()

Wyrdas odpad!

Zaujatá, jednostranná, manipulativní... Pokud budu mít názor jako moderátoři DVTV, určitě se podívám. Budu si připadat jako ředitel zeměkoule a nahoním si tu ego až na půdu. Pokud budu mít názor jiný, určitě se vyhnout. Moderátoři DVTV budou tak dlouho vnucovat své myšlenky a názory, tak dlouho ohýbat slova, dokud nedonutí i žluté kuřátko přiznat, že je vlastně růžovým slonem. Zejména Drtinová je takový náš národní odpad žurnalistiky. Vyváženou reportáž jsem od nich neviděl tuším nikdy. Vše tendenční, zaujaté a pokud je host v rozporu s moderátory, tak i silně iritující. Neboť tak ignorantské a hulvátní chování jinde v žurnalistice neuvidíte. Zejména z těch jejich intonací a grimas je slušnému člověku doslova na blití. ()

snebka

Určitě nejlepší publicistický pořad v ČR. Veselovský je třída. Koukám jen na rozhovory co mě zajimají 85/100 ()

topi80 odpad!

Chcete vědět, co si má správný uvědomělý budovatel světlých zítřků pod nehynoucím praporem naší skvělé Evropské unie myslet? Pak sledujte toto novodobé Rudé právo (ano, jsem si vědom, že tímto srovnáním Rudé právo urážím). Nejvíce fascinující na tom však není samotný obsah, při jehož tvorbě se musí tvůrcům zvedat žaludek ze sebe samých, nýbrž forma, která u diváka s nepředstíranou drzostí předpokládá, že je úplný pitomec. A on většinou i je. ()

MartinTerran

Klasický diskuzní pořad s různorodými osobnostmi, takže si zde každý vybere co ho zajímá. Moderátoři jsou zkušení a pokládají většinou dobré otázky a jen tak se nenechají odbýt. Super pořad i když prý patří "tuneláři Bakalovi" :-D. Hodnocení: 85/100. ()

Matthew013

Některý epizody jsou dobrý a velmi zajímavý. Problém liberalismu a kapitalismu ale je, že se tváří objektivně a v DVTV je hodně politickejch klaunů který hodně okecávaj. Ale dost cenim za to že si tam zvou i anarchisty (např. Amir Taaki). ()

PaulCZE odpad!

Lživé, zlé, jednostranné a manipulativní. Moderátoři se staví do role soudců i katů, kteří vedou svůj svatý boj. Většina rozhovorů má stejný scénář, "fakta" posbíraná na sociálních sítích, odvolávání se na určité "vyšší morální zásady" a následná konfrontace hosta. Snaha o jeho zesměšnění včetně různých urážlivých průpovídek a úšklebků, zcela mimo jakoukoliv profesionalitu. Případně naopak bezbřehá láska, medaile v řiťolezectví a nebo ponechání hosta v jeho vidině světa s růžovými brýlemi v případě, že se nalézá na té "hodné" straně. Celé to je pak zaštítěné propagandistickou masáží hlásající multikulturalismus a podobné demagogie. Některá témata a rozhovory zajímavé jsou, stejně jako Veselovský dokáže být sem tam racionální, ale proč když to celé v dalším rozhovoru pošle do háje? Drtinová je pak úplné dno a Sorosova agitka, Smetanová je hloupá zmatená husa, která nejspíše o životě neví vůbec nic. Emir Kusturica: "Ale nezdá se, že byste měla přátelský postoj k těm tématům. Je to, jako kdybych hovořil s někým z amerického ministerstva zahraničí, a ne s někým z České republiky." ()

tatopulos odpad!

Mediokracie v akci- bývalí novináři z české televize útočí na politiky, kteří mají jiný názor. Inkvizitorské metody (nasadí slovní švédskou botu a utahují ji neoblíbenému politikovi neustálým napadáním,podprahovými nevyřčenými dehonestujícími náznaky a třeba tím, že Drtinová některé věci nezná a neorientuje se v daném tématu, diváci bohužel někdy také a z toho se těší manipulace DVTV) negativní manipulace, neustálé skákání do řeči zvláště paní Drtinové a Emmy Smetana. Vzpomněl jsem si na Kunderu- novinařina, zvláště interview- to je výkon moci ze strany tázajícího novináře. Každý přece ví, že je jedna pravda- pravda České televize. ()

hrumsrt

Tady je ta kvalita tak kolísavá... Hlavním problémem je vždy moderátor. Veselovský je výborný a asi i důvodem, proč se na to někdy právě podívám, ale zbytek pokulhává. Cením si jak poctivě rozhovory vedou a jaké "zajímavé" a hlavně aktuální hosty zvou. Moderátoři - Veselovský 5*, Drtinová 3*, Smetana 0*... 70% ()