Ash vs Evil Dead

USA, (2015–2018), 15 h 13 min (Minutáž: 27–43 min)

Hudba:

Joseph LoDuca

Bruce Campbell, Ray Santiago, Dana DeLorenzo, Jill Marie Jones, Lucy Lawless, Samara Weaving, Hemky Madera, Peter Feeney, Damien Garvey, Indiana Evans (více)

Série(3) / Epizody(30)

Seriál Ash vs. Evil Dead je dlouho očekávaným pokračováním kultovní hororové série, kterou odstartoval film Lesní duch. Bruce Campbell se vrací v roli Ashe, doplňovače zboží, stárnoucího proutníka a lovce příšer, který má místo ruky motorovou pilu. Posledních třicet let se mu úspěšně dařilo vyhýbat se zodpovědnosti, dospělosti i hrůzám ze světa zla. Když se však rozšíří smrtící epidemie a lidstvu hrozí zánik, Ash je konečně donucen čelit démonům - svým vnitřním i těm skutečným. Jak se ale ukáže, osud rozhodně nemá v plánu propustit tohoto nevšedního hrdinu ze svých "ďábelských" spárů. Vedle Bruce Campbella se v seriálu představí i Lucy Lawlessová jako tajemná Ruby, která věří, že za propuknutím nákazy stojí Ash; Ray Santiago v roli přistěhovalce Pabla Simona Bolivara, idealisty, z něhož se stane Ashův věrný parťák; Dana DeLorenzová coby Kelly Maxwellová, náladová divoška, která se snaží utéct před svou minulostí; a Jill Marie Jonesová jako Amanda Fisherová, zneuznaná policistka státu Michigan, která se rozhodne vypátrat darebného Ashe a dokázat, že je zodpovědný za strašlivou vraždu jejího partnera. (Cinemax)

p.a.douch

Co k tomu dodat?? Paráda! Ash je zkrátka zpět a v duchu Evil Dead 2 a Armády temnot. Zůstal stejným hovadem, není radno ho moc tlačit do kouta. Hlášky stále super. Mám rád podobný mix hororu a komedie (tedy spíše komedie). 300 minut uběhlo jako voda. Postavy jednají zcela podle pravidel světa ve kterém se příběh odehrává. Nové postavy jsou dobré. Xena si u mě velmi zvedla kredit, nejvíc mě ale překvapila Dana DeLorenzo, Děkuji moc panové Raimi a Camppbell. Těším se na další řadu. 90 %. ()

Blackborne

Vraťte se zpátky v čase k původnímu Evil Dead či Army of Darkness. Pan Raimi znovu servíruje kultovní oldschool masakr s Campbellem v čele. Ash zestárl jen na pohled. Jinak je to stále sympaťák, kterej ty svoje hlášky hází jako zamlada. Dva kolegové navíc jsou mu parádním doplňkem a dva další terče pro masivní cákance krve. Snad alespoň ta filmová krev měla příjemnou chuť, protože tady ji každej ochutná po litrech. U Lucy Lawless už mi občas chyběl jen její výkřik alá Xena. Celej tenhle seroš je parádní návrat ke kořenům kultovních filmů a směle v nich pokračuje. Z chlapíka v modré košilce s motorovou rukou se dá vytežit ještě hodně a na to se hrozně těším. ()

hony23

Ash by byl naprosto nesympatický americký balík, kdyby neměl místo ruky motorovou pilu a netrousil jednu hlášku za druhou během zábavného masakrování démonů zla. Naprostá oddychovka plná humoru, napětí a brutality. Pravda, po skvělém začátku přišlo i pár slabších dílů, ale celkový dojem je výborný a nedotažené finále nám dává příslib brzkého pokračování, na které se už teď celý třesu! ()

DaWz

Free your mind and your ass will follow! Ash si to dává neskutečným způsobem, jedna hláška za druhou. Totální náhul. ()

JenomDominik

Normálně nehodnotím seriál už po pilotovi, ale tohle je dokonalost sama.. Jo je to spíš komedie než horror, no a co? Neskutečná porce masakru, hlášek a zábavy, není tomu co vytknout (kromě českého dabingu, nakonec jsem stejně přepnul na originál) a proto plný hodnocení (100%) ()

Dusty

Ash už je nějakou dobu s kosením démonů v důchodě a snaží se žít "normální život" který zahrnuje žití v karavanu, braní drog, příležitostný sex s mladými krásnými děvčaty a v neposlední řadě pracovat v nákupním supermarketu. Jenže Ash to zase jako vždy posere a bude se muset vrátit ke svému předešlému řemeslu a tehdy to zase začíná!!!! Seriál nedělá ostudu předešlé původní trilogii, hezky na ni navazuje a přináší více krve, více hlášek a sexuálních narážek, protože Ash je prostě úchyl, velikej. Ash zestárnul, ale to je asi tak všechno co se na něm změnilo, jinak je to furt stejnej BAD ASS jako kdysi. Už se těším na další sérii. ()

Rian_witcher

mám rád Bruce Campbella i Ashe, výborné hlášky. Ale té krve a brutality je na mě bohužel zbytečně moc. Odečítám 2* jinak by bylo jasných 5. ()

Alex71

Po tolika letech je zpět Ash a plná dávka jeho hlášek. Pro fanouška původních filmů je to jako orgasmus, který se vrací v každé epizodě. Už se těším na druhou sezónu. ()

Cvachetka

Ash je frajer k pohledání :-) Jeho přístup k životu i ke kdejakemu monstru je prostě dokonalý. Navíc jednotlive epizody mají do 30 minut. Ideální délka. 85 % ()

MFA

Tohle je pro mě ekvivalent souslova guilty pleasure. Hovadské, brutálně krvavé, vtipné. Taky je to hlavně pokračování legendárního hororu "chata", nebo taky "duch lesa", v originále "Evil Dead" Sam Raimi a v hlavní roli Bruce Campbell. Znalci ví. ()

aannemer

Pro mě více než důstojné pokračování / vyvrcholení hororové legendy, kterou si ještě pamatuju z desáté kopie na VHSce. Věřím, že tvůrci se k tématu ještě někdy vrátí... ()

gpx

Zlo má mnoho podob a vždy se s ním dá nějak bojovat. Jen nevím jak bojovat proti stupiditám jako je obsazení kozaté rádobyherečky s jedním výrazem do tohohle seriálu. Snaha o naplnění genderových kvót je znát i tady a působí to místy jako pěst na koule. Proto hvězda dolů. Update: Série 2 je opravdu úpadek. Kdo chce mít tenhle seriál hezkej ať zůstane u první série. Update2: Třetí série je po dvojce velmi příjemným překvapením. ()

HanzoBureshi

Sakra.... Je mi líto, že se tento seriál nedostal ke mně už dříve, protože je to bomba!!! Jedná se o vtipně-ujetou horor jízdu, po které se mi sakra bude stýskat. Ani jedna epizoda neměla chybu, protože každá měla velkou dávku humoru a ani jedna mě nenudila. Když jsem tento seriál dokoukal, tak jsem si musel ihned dokoupit Ashe v Dead by Daylight :D. Když seriál začínal, tak byla vidět ta levnota a CGI, ale ihned jsem si zvyknul a po čase i ty efekty byly neuvěřitelné. Také byla dobrá samozřejmě nostalgie opuštěné chatky v lese, bylo dobré se tam po takové době vrátit.... S tímto seriálem jsem mega spokojen. Mé hodnocení: 100% ()

Predator77

1 Série: 80 Procent, 2 Série: 75 Procent, 3 Série: 80 Procent, Je to neskutečná zábava u které jsem se řezal smíchy jako malí kluk, a může za to hlavní představitel a to bruce campbell který je neskutečně zábavný a je vidět že tu roli si neskutečně užívá, co se týče jednotlivých řad tak se nedá říct že by byla nějaká lepší nebo horší a všechny jsou skvěle vyvážené a to i díky akci, humoru nebo i dobře vybrané hudbě která hraje v určité scéně, jo a co se týče samotného horor žánru tak se jedná někdy o pořádný masakr kde krev doslova stříká na všechny strany a strašidelných scén si taky užijete více než dost, tak že pokud hledáte akční hororovou komedii u které se náramně pobavíte tak je tenhle kousek rozhodně pro vás ;) ()

david141474

Tak mi skončil další solidní seriál. Co se děje týče, rozhodně byl solidní a já se u seriálu královsky bavil. Sice byla první série ze začátku celkem slabá, nakonec to dopadlo solidně a já v klídečku mohl pokračovat. Druhá série byla taky velice solidní a návrat do rodného města byl božskej a neskutečně vtipnej. No a třetí série byla taková třešnička na dortu a já jsem celkem zklamán, že 4. série už asi nevznikne. Všechny tři hlavní si prošli proměnou, jak psychickou, tak fyzickou. Největší proměnnou si prošel asi Pablo. Z normálního přistěhovalce se stal Brujo Especial. Co se týče soundtracku, tak ten byl velice solidní, dost se do toho všeho hodil. CGI se dalo, bylo to koukatelný. Herecký výkony v čele s Brucem Campbellem byly opravdu solidní. No a finále celýho seriálu, bylo dost solidní, ale chybělo mi nějaký vysvětlení, proč se objevil tam kde se objevil. Jinak jsem s tímto seriálem velice spokojen. Doporučuju fanouškům Evil Dead, fanouškům hororů a fanouškům seriálů jako takových. Je to opravdu kvalitka. 10/10 Já jsem s tímto seriálem velice spokojen. ()

Harroc

Pilot: Přišel jsem si pro béčkovou podívanou a to jsem taky dostal. Seriál byl natočen, aby to taky tak vypadalo právě proto je to tak skvělý ()

Sam Raimi slibuje další Evil Dead

02.03.2016

Sam Raimi chystá remake Proroka

Sam Raimi chystá remake Proroka

26.01.2016

Režisér hned dvou slavných trilogií (s Ashem a se Spider-Manem) si už tři roky hledá svůj další filmový projekt. A teď to vypadá, že ho konečně našel. Sam Raimi jedná se studiem Sony o remakeu… (více)