poster

Jason Hates Selfies

Krátkometrážní / Komedie / Horor

Finsko, 2016, 3 min

(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (5)

 • SOLOM.
  **

  Jestli Jason něco nenávidí, pak jsou to nadržení teenageři, kteří mají neustále potřebu narušovat jeho teritorium. Občas se ale stane, že opustí okolí Crystal Lake a jde si zařádit i někam jinam. V tomto případě do Finska…Na to, že jde o amatérský short, tak vzhled kultovního zabijáka nebyl úplně nejhorší. Navíc jak se ukáže, pěkně ho pěkně serou i nešváry dnešní doby. Třeba omezenci, kteří mají potřebu si pořád dělat „selfíčka“. Tak proč mu nepořídit takovou fotku, na kterou až do své smrti hned tak nezapomene. Co na tom, že si svou fotku užije opravdu jen na pár vteřin…(20.4.2018)

 • corpsy
  ****

  Jason bol vždy jeden z mojich najobľúbenejších záporákov. A týmto činom, sa stáva jednýmz mojich najobľúbenejších superhrdinov.(27.4.2018)

 • ExpertRaptor
  ****

  Výborný film. 80%(24.7.2018)

 • Trevor
  ***

  Krátky film od fanúšikov série Piatok trinásteho, v ktorom sa Jason Vorhees na krátku dobu ocitne na chate vo Fínsku a spozná fenomén dnešnej mladej generácie, selfie. Na amatérsky film dobré efekty, hudba a dokonca aj nápad.(15.4.2018)

 • Scraffy
  ***

  To je taká blbosť, až je to dobré! :D Aspoň tie kostýmy.(10.6.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace