• Austrálie

Austrálie / Čína, 2018, 90 min

Kimble Rendall

Brad Shield

Bingbing Li, Gary Hamilton

Mix pavoučího „hororu" a Mumie (Sommers/Cohen/Kurtzman). Kellan Lutz mi navíc dosti připomínal hlavního hrdinu z Jurského světa a Bingbing Li byla zas asijskou verzí Lary Croft z letošního Tomb Raidera... Co víc dodat? Efekty digitální, děj předvídatelný a ty pavouky jsem opravdu nečekal, takže vzhledem k mé fóbii to njak extra příjemné pokoukání nebylo :D Na dobrodružný film to sice bylo málo dobrodružné, na horor málo drastické a na pořádné drama chyběl scénář, dalo se to dokoukat... Ale podruhé se už asi nepodívám, to se tam na můj vkus opravdu nic moc nedělo. 3* za sympatické herce, digitální oheń a vyvolání vzpomínky na Tomb Raider :D(31.3.2018)

• Lacike

Taka TV variacia Indiana Jonesa alebo Mumie na kvalitativnej urovni Flynn Carsena. Asi najväcsiou slabinou je, ze tu chyba poriadny charizmaticky ustredny hlavny hrdina. Kellan Lutz nim nie je, takze si sceny pre seba kradne charizmaticky Kelsey Grammer vo vedlajsej ulohe. Triky su na Hallmarkovskej urovni, ale pôsobi to celkom zabavne. Pre fanusikov beckovych filmov sa to raz asi oplati vidiet. 4/10.(12.3.2018)

Obyčejný dobrodružný film, který není až tak hloupý, nebo špatný, ale přece jen málo záživný. Začátku jsem až tak dobře nerozuměla, protože se akorát střídaly nějaké zvláštní flešbeky a moc smyslu to nedávalo ani v průběhu filmu. Dala bych asi 3 hvězdy. Pokud se přenesete přes dost ubohou podzápletku, která dojde každému asi po 12 minutách, můžete si užít hezké místa na archeologování. Ale na rovinu vám řeknu že mě ti pavouci ani nesraly, jako spíš vadily z toho hlediska že mě nebavilo to jejich řvaní. Fakt otravnej a divnej zvuk. Když na to mrknete asi nic moc nečekejte ale dívat se na to dá.(18.9.2018)

• kaylin

Takový celkem obyčejný akčně dobrodružný film, který se odehrává především ve tmě, kde nic moc nevidíte, ale kde na vás čekají pavouci, ale i nějaká ta lehká osobní dramata. Když dojde na pavouky, je to celkem fajn, ale rozhodně to nemá punc "Indiana Jonese". Spolupráce USA a Číny se ale hezky rozrůstá.(9.3.2018)

Celkem klasický případ, rozhádaní sourozenci, bratr se ztratí, sestra ho jde zachraňovat a pak je málem všechny zlý bílý muž zabije. Jako celek to bylo celkem sympatické, mělo to svižné tempo a příjemné postavy, stereotypy to nijak neoplývalo, ale pár scén teda bylo naprosto úchylných a vlastně zcela přes čáru (podivná pirueta umírající krasavice například). Závěr to taky naprosto zazdil, i když si vlastně asi dělali cestičku k dalšímu dílu. Ale jako odpočinková akce v pohodě.(24.2.2018)