poster

Guardians of the Tomb

 • Austrálie

  7 Guardians of the Tomb

 • Čína

  Mi chao

 • Čína

  谜巢

 • Velká Británie

  Guardians of the Tomb

Akční / Dobrodružný

Austrálie / Čína, 2018, 90 min

Režie:

Kimble Rendall

Kamera:

Brad Shield

Producenti:

Bingbing Li, Gary Hamilton
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kaylin
  **

  Takový celkem obyčejný akčně dobrodružný film, který se odehrává především ve tmě, kde nic moc nevidíte, ale kde na vás čekají pavouci, ale i nějaká ta lehká osobní dramata. Když dojde na pavouky, je to celkem fajn, ale rozhodně to nemá punc "Indiana Jonese". Spolupráce USA a Číny se ale hezky rozrůstá.(9.3.2018)

 • iXtr3m3
  **

  Silnejšie dve, či slabšie tri hviezdy? Dám silnejšie dve, nový Tomb Raider, ktorého som pozeral pár minút po tomto je samozrejme úplne niekde inde a preto by rozdiel len jednej hviezdy jednému filmu viac pomáhal, alebo druhému ubližoval. Ale nebolo to úplne marné. Jeden z tých lepších pokusov o béčkovú zábavu.(5.6.2018)

 • Clark_Kent
  *

  Čínani strkaj prsty už do absolutně všeho. Když si vzpomenu na Mumii a další dobrodružný snímky, tak takhle novodobá blbovina vůbec nefunguje. Nedokázal jsem udržet pozornost. Občas se mi oči rozsvítili, když kolem proběhla čínská kráska Bingbing Li, která se v letos objevila ve žraločím počinu The Meg, kde hrála o dost líp.(2.9.2018)

 • Tess92
  ***

  Celkem klasický případ, rozhádaní sourozenci, bratr se ztratí, sestra ho jde zachraňovat a pak je málem všechny zlý bílý muž zabije. Jako celek to bylo celkem sympatické, mělo to svižné tempo a příjemné postavy, stereotypy to nijak neoplývalo, ale pár scén teda bylo naprosto úchylných a vlastně zcela přes čáru (podivná pirueta umírající krasavice například). Závěr to taky naprosto zazdil, i když si vlastně asi dělali cestičku k dalšímu dílu. Ale jako odpočinková akce v pohodě.(24.2.2018)

 • Sygauras
  ***

  Obyčejný dobrodružný film, který není až tak hloupý, nebo špatný, ale přece jen málo záživný. Začátku jsem až tak dobře nerozuměla, protože se akorát střídaly nějaké zvláštní flešbeky a moc smyslu to nedávalo ani v průběhu filmu. Dala bych asi 3 hvězdy. Pokud se přenesete přes dost ubohou podzápletku, která dojde každému asi po 12 minutách, můžete si užít hezké místa na archeologování. Ale na rovinu vám řeknu že mě ti pavouci ani nesraly, jako spíš vadily z toho hlediska že mě nebavilo to jejich řvaní. Fakt otravnej a divnej zvuk. Když na to mrknete asi nic moc nečekejte ale dívat se na to dá.(18.9.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace