Legenda o strážci hrobky

Kimble Rendall

Brad Shield

Bingbing Li, Gary Hamilton
  • kaylin

Takový celkem obyčejný akčně dobrodružný film, který se odehrává především ve tmě, kde nic moc nevidíte, ale kde na vás čekají pavouci, ale i nějaká ta lehká osobní dramata. Když dojde na pavouky, je to celkem fajn, ale rozhodně to nemá punc "Indiana Jonese". Spolupráce USA a Číny se ale hezky rozrůstá.(9.3.2018)

• Lacike

Taka TV variacia Indiana Jonesa alebo Mumie na kvalitativnej urovni Flynn Carsena. Asi najväcsiou slabinou je, ze tu chyba poriadny charizmaticky ustredny hlavny hrdina. Kellan Lutz nim nie je, takze si sceny pre seba kradne charizmaticky Kelsey Grammer vo vedlajsej ulohe. Triky su na Hallmarkovskej urovni, ale pôsobi to celkom zabavne. Pre fanusikov beckovych filmov sa to raz asi oplati vidiet. 4/10.(12.3.2018)

Obyčejný dobrodružný film, který není až tak hloupý, nebo špatný, ale přece jen málo záživný. Začátku jsem až tak dobře nerozuměla, protože se akorát střídaly nějaké zvláštní flešbeky a moc smyslu to nedávalo ani v průběhu filmu. Dala bych asi 3 hvězdy. Pokud se přenesete přes dost ubohou podzápletku, která dojde každému asi po 12 minutách, můžete si užít hezké místa na archeologování. Ale na rovinu vám řeknu že mě ti pavouci ani nesraly, jako spíš vadily z toho hlediska že mě nebavilo to jejich řvaní. Fakt otravnej a divnej zvuk. Když na to mrknete asi nic moc nečekejte ale dívat se na to dá.(18.9.2018)

• iXtr3m3

Silnejšie dve, či slabšie tri hviezdy? Dám silnejšie dve, nový Tomb Raider, ktorého som pozeral pár minút po tomto je samozrejme úplne niekde inde a preto by rozdiel len jednej hviezdy jednému filmu viac pomáhal, alebo druhému ubližoval. Ale nebolo to úplne marné. Jeden z tých lepších pokusov o béčkovú zábavu.(5.6.2018)

• Clark_Kent

Čínani strkaj prsty už do absolutně všeho. Když si vzpomenu na Mumii a další dobrodružný snímky, tak takhle novodobá blbovina vůbec nefunguje. Nedokázal jsem udržet pozornost. Občas se mi oči rozsvítili, když kolem proběhla čínská kráska Bingbing Li, která se v letos objevila ve žraločím počinu The Meg, kde hrála o dost líp.(2.9.2018)