Rodina Addamsova

• USA The Addams Family (více)
Komedie / Rodinný / Horor
USA, (1964–1966), 26 h 40 min (Minutáž: 25 min)

Tvůrci:

David Levy

Hudba:

Vic Mizzy

Carolyn Jones, John Astin, Jackie Coogan, Ted Cassidy, Marie Blake, Lisa Loring, Ken Weatherwax, Vito Scotti, Don Rickles, Rolfe Sedan, Felix Silla (více)

Série(2) / Epizody(64)

Addamsovi vážně nejsou typická rodina. Naopak mají požitek ze spousty věcí, které by 'normální' lidi zděsily. Gomez Adams je abnormálně zámožný muž a je schopen splnit každé přání své choti Morticie: ať je to pěstování jedovatých kytiček, nebo večeře při svíčkách na hřbitově. Ale lidé, kteří Addamsovi navštíví, nevypadají zrovna nadšeně z více jak dvoumetrového, smrtelně bledého komorníka Lurche, či jeho pomocné ruky (doslova), ale vůbec z celé téhle povedené rodinky... (ČSFD.cz)

GameboyNES

Asi pořád nejlepší zpracování Addamsnů. I když filmy z 90.let mám taky hodně rád. Jsem rád že se dá tenhle seriál ještě splašit i se slovenským dabingem. ()

FrankieCZ

Ano, ano, ano... žádné další zpracování nedosáhlo takových kvalit. A ten slovenský dabing dělá z tohoto seriálu jedno z nejlepších děl, které kdy prošly našimi televizemi. ()

Stejšn

Všechny postavy jsou dobré, ale nejlepší je prostě Gomez. To jeho nadšení pro všecko je úplně nakažlivé. Některé gagy se sice často opakují, ale diváci se na ně prostě těší (třeba zvonek na sluhu). Plný počet hvězdiček. A slovenský dabing je mnohem lepší než originální. ()

Tuniak DF

Seriál si pamätám len útržkovito, ale viem, že som sa pri ňom bavil. Skutočne kult, skvelý herci, nekompromisný čierny sadistický humor, čiernobiele temné priestory, a na američanov až neobvykle suchý humor. Keď si to porovnám s filmovým spracovaním, vážim si tento sit-com (mimochodom prvý sit-com aký som kedy videl) o to viac. ()

teltri

To boli krásne časy. Každý piatok večer na STV, príjemný začiatok víkendu. Addamsovci boli na mňa trochu zvláštni, ale vcelku príjemná rodinka. Klasika televíznej zábavy, celkom dobrý slovenský dabing - hlavne Božidara Turzonovová ako Morticia a jej spevácke sólo "Tóóókióó ..." a ešte strýko Fester na motorke v obývačke Rulez :) ()

RigorMortis

Jedným slovom úžasné. Správne morbídne, správne praštené a čiernobiele prevedenie tomu ešte dodalo na atmosfére. Strýka Festera som mal najradšej. Videné ešte pred rokmi so slovenským dabingom , čo však seriálu rozhodne neubralo na kvalite - práve naopak. ()

sharka.68

Tahle rodina, v této versi má svoj eosobité a nepřekonatelné kouzlo....jiná už nebude nikdy to pravé ořechové. ať si tam cpou efekty jakékoli,bude to jen ke škodě... ()

melisos

Skvělý seriál o bizarní kultovní rodince . Sledoval jsem ho na slovenské televizi . Mám na něj jenom dobré vzpomínky . Je to součást těch seriálů , které jsem žral v dětství a i dnes bych se na něj velmi rád podíval. Perfektní černobílé jednoduché atmosférické zpracování s velmi autentickými herci. ()

kristina.b

Úžasný seriál, geniální obsazení John Astin a Carolyn Jones jsou dokonale sehraní. Tento seriál mi opravdu přirostl k srdci i když oba filmy z 90. let mám ráda tento seriál je nestárnoucí klasikou. ()

mikessc

Ked som bol decko tak som každý den netrpezlivo čakal kedy budu vysielat Addamsovcov už len preto musím dat 5* ,teraz už ten seriál nevyhladávam i ked to vysielaju a predpokladám že dnešná mládež tiež nie. Ale v tých časoch ked som mal asi 6-7rokov to bola stále pecka ()

blondboss

Tak toto je sitkom môjho detstva. Addamsovci a práve tento čiernobiely seriál sa mi už dávno vryl pod kožu a osobne ho považujem za kult. Veď asi každý si pamätá Lurcha a jeho nezabudnuteľné "Zvonili ste?" a kopec ďalších skvelo bizarných postavičiek, hlášok a nápadov. Čo je ale klenotom pri tomto seriálu, je jeho slovenský dabing, ktorý dovolím si tvrdiť popri Priateľoch bol najlepšie zvládnutý a podľa mňa americký alebo český sa na neho absolútne nechytajú. Proste toto je kultový seriál a viac je zbytočné sa rozpisovať. 90 % ()

peeko

První a nejlepší zpracování Addamsovy rodiny. Se vším, co k ní patří. Nutnost! Nezbytnost! A tak to ma byt, bo tak je to spravne. Howg ()

klapqua

Moje detstvo, moje idoly. Vždy som túžila vyzerať ako Morticia a mať muža, ktorý by ma zbožňoval ako Gomez! A tie vydarené deti a zbytok rodiny ani netreba zmieňovať! Na tejto krásnej rodinke nieje čo vytknúť, každý normálny človek chcel byť ich súčasťou! A som nesmierne rada, že dakomu v tv hrkol v hlave naozaj osvietený nápad a začali tento skvost opäť vysielať! Nech si ktosi, buď velebený, konečne čosi pozerateľné!!! ()

Addamsova rodina se vrátí

Addamsova rodina se vrátí

23.10.2020

Slavný režisér Tim Burton si poprvé v kariéře vyzkouší televizní tvorbu. A nevybral si k tomu žádný jiný projekt než kultovní Addamsovu rodinu. Nová verze seriálu z roku 1964, jenž se následně dočkal… (více)