Když jsem byl malý,tak jsem se na to koukal na satelitu a byla to mrda,ted jsem to viděl už jako dospělý a musim říct že to je mrda na druhou.Playboy,který o sebe nehorázně pečuje,mluví jako Elvis a má neskutečně mrdozní hlášky,tomu není co vytknout,prostě dokonalost........everything for women...ohh mama :D:D:D(25.1.2008)

• Slavníkovec

Když jsem byl malej, což je nějakej ten pátek dozadu, tak jsem tento animovanej seriál o výstředním blonďákovi s nagelovanými vlasy a černými slunečními brýlemi zbožňoval. Šlo o kultovní postavu stanice CARTOON NETWORK. Na první pohled "jednoduchý" svalovec háže jeden gag za druhým. On je prostě takovej.(24.4.2007)

Toto je doslova kultová postavička 90. rokov. S ňou a Tomom & Jerrym si spájam televíziu Cartoon Network. Veľmi rád som to sledoval u babky na satelite. Tie jeho tančeky a fiaská pri balení nežného pohlavia a tá sebadôvera a narcizmus nemali chybu. Už len zvučka bola srandovná, takže človek vedel, čo ho čaká. Johnnyho buď milujete alebo neznášate. OU YEAH!(20.2.2012)

"Johnny Bravo" bol americký animovaný seriál vyprodukovaný pre televíziu Cartoon Network. Boli to vtipné, zábavné príbehy nie moc inteligentného, ale poriadne namakaného, blonďavého playboya, ktorý sa snažil zbaliť každú ženskú na ktorú natrafil. No moc veľký úspech nemal. Väčšinou sa len strapnil a odišiel s dlhým nosom. To však nikdy nezlomilo jeho odhodlanie a vysoké sebavedomie. Vždy som mal z neho pocit, že frčí na steroidoch a amfetamine. ***(28.11.2017)

Myslím, že to kdysi dávno vysílali na Cartoon Network a já si u toho procvičoval svou angličtinu. Neinteligentní svalovec v upnutém černém tričku a vypasovaných džínách mající neustále smůlu navázat známost s opačným pohlavím, ikdyž se tak moc snaží anebo právě proto. Vybavuje se mi i skvělý dabing. To byly časy. Howg(28.1.2012)