Myslím, že to kdysi dávno vysílali na Cartoon Network a já si u toho procvičoval svou angličtinu. Neinteligentní svalovec v upnutém černém tričku a vypasovaných džínách mající neustále smůlu navázat známost s opačným pohlavím, ikdyž se tak moc snaží anebo právě proto. Vybavuje se mi i skvělý dabing. To byly časy. Howg(28.1.2012)

Když jsem byl malý,tak jsem se na to koukal na satelitu a byla to mrda,ted jsem to viděl už jako dospělý a musim říct že to je mrda na druhou.Playboy,který o sebe nehorázně pečuje,mluví jako Elvis a má neskutečně mrdozní hlášky,tomu není co vytknout,prostě dokonalost........everything for women...ohh mama :D:D:D(25.1.2008)

• Slavníkovec

Když jsem byl malej, což je nějakej ten pátek dozadu, tak jsem tento animovanej seriál o výstředním blonďákovi s nagelovanými vlasy a černými slunečními brýlemi zbožňoval. Šlo o kultovní postavu stanice CARTOON NETWORK. Na první pohled "jednoduchý" svalovec háže jeden gag za druhým. On je prostě takovej.(24.4.2007)

Jeden z mých oblíbených animovaných seriálů. Blbá blondýna v mužském vydání made in USA. Už jsem ho dlouho neviděla, ale některá gesta (úprava účesu, předvádění bicepsů) a hlášky (haba haba, you sexy mama) používáme s holkama doteď. Nejoblíbenější díl: Island of beautiful women. Wanna see my chest hair? It´s blond and curly!(22.9.2010)

Toto je doslova kultová postavička 90. rokov. S ňou a Tomom & Jerrym si spájam televíziu Cartoon Network. Veľmi rád som to sledoval u babky na satelite. Tie jeho tančeky a fiaská pri balení nežného pohlavia a tá sebadôvera a narcizmus nemali chybu. Už len zvučka bola srandovná, takže človek vedel, čo ho čaká. Johnnyho buď milujete alebo neznášate. OU YEAH!(20.2.2012)