"Johnny Bravo" bol americký animovaný seriál vyprodukovaný pre televíziu Cartoon Network. Boli to vtipné, zábavné príbehy nie moc inteligentného, ale poriadne namakaného, blonďavého playboya, ktorý sa snažil zbaliť každú ženskú na ktorú natrafil. No moc veľký úspech nemal. Väčšinou sa len strapnil a odišiel s dlhým nosom. To však nikdy nezlomilo jeho odhodlanie a vysoké sebavedomie. Vždy som mal z neho pocit, že frčí na steroidoch a amfetamine. ***(28.11.2017)

Toto je doslova kultová postavička 90. rokov. S ňou a Tomom & Jerrym si spájam televíziu Cartoon Network. Veľmi rád som to sledoval u babky na satelite. Tie jeho tančeky a fiaská pri balení nežného pohlavia a tá sebadôvera a narcizmus nemali chybu. Už len zvučka bola srandovná, takže človek vedel, čo ho čaká. Johnnyho buď milujete alebo neznášate. OU YEAH!(20.2.2012)

Když jsem byl malý,tak jsem se na to koukal na satelitu a byla to mrda,ted jsem to viděl už jako dospělý a musim říct že to je mrda na druhou.Playboy,který o sebe nehorázně pečuje,mluví jako Elvis a má neskutečně mrdozní hlášky,tomu není co vytknout,prostě dokonalost........everything for women...ohh mama :D:D:D(25.1.2008)

Jeden z mých oblíbených animovaných seriálů. Blbá blondýna v mužském vydání made in USA. Už jsem ho dlouho neviděla, ale některá gesta (úprava účesu, předvádění bicepsů) a hlášky (haba haba, you sexy mama) používáme s holkama doteď. Nejoblíbenější díl: Island of beautiful women. Wanna see my chest hair? It´s blond and curly!(22.9.2010)

Myslím, že to kdysi dávno vysílali na Cartoon Network a já si u toho procvičoval svou angličtinu. Neinteligentní svalovec v upnutém černém tričku a vypasovaných džínách mající neustále smůlu navázat známost s opačným pohlavím, ikdyž se tak moc snaží anebo právě proto. Vybavuje se mi i skvělý dabing. To byly časy. Howg(28.1.2012)