Futurama

• USA Futurama (více)
USA, (1999–2024), 59 h 40 min (Minutáž: 22–30 min)

Série(9) / Epizody(160)

Monyfik

Vtipné hlášky, černý humor, zkomoleniny některých světových značek, kterých si ne všichni všimnou, jsou nezaměnitelné. Přestože jsou některé příběhy slabší a jiné nadčasové, dělají z tohohle seriálu velmi dobrou podívanou a odreagovačku. ()

james11

Většina kámošů na tenhle seriál kouká, tak jsem se rozhod, že taky nakouknu, jaký to doopravdy je... A jsem víc než spokojenej... Po simpsonovejch, kterejm začíná docházet šťáva, je to kvalitní zpestření, který je schopný mě i rozesmát. Škoda jen, že to má 5 (respektive 6 - když počítám filmy) sérií. No super seriál, kterej si určitě zaslouží 5 hvězdiček. ()

MysterioD

Chytřejší, vtipnější, a líp nakreslené než simpsonovi. Vrcholné dílo Matta Groeninga. Pro mě absolutní číslo 1 mezi seriály . . . ()

parabella

4 a pol hviezdicky tomuto inteligentne naivnemu az krasne hlupo vyznievajucemu futuristickemu serialiku :D :D ako sa do tohto niekto nemoze zamilovat? :P ()

mayla

Některé díly jsou povedenější, některé moc ne, ale jednotlivé hlášky-nejlepší je scéna s křtěním vesmírné lodi jménem Titanic pomocí hlavy Leonarda Dicapria.Bomba! ()

Jarosh66

Prvně jsem to viděl anglicky, ale pak kamarád pouštěl tento skvělý seriál v CZ a musím říct, že to není až tak uplně zlé... Každá psotavička je zde něčím vyjímečná, pro mě nejvíc Dr. Zoidberg a nebo Bender. Celkově, tento seriál je jen dalším důkazem, že Matt Groening je mistr anima komedií. Opravdu paráda ! ()

Hellbilly

"Good news, everyone!" Lepšie ako Simpsonovci? Ako fanúšik oboch seriálov môžem s kľudným svedomím povedať že ani zďaleka. Postavy ako Zoidberg, Fry, Leela, Farnsworth a moji obľúbenci Hermes(perfektný prízvuk) a Bender(aj keď je z plechu, je najľudskejší z celého seriálu) síce prirastú k srdcu, ale ako celok svet nefunguje až tak ako svet Springfieldu. Niektoré fóry doslova trhajú bránicu, ale je to vyvážené výskytom slabších, nezáživných alebo "nudnozápletkových" epizód, čo sa Simpsonovcom vo vrcholnom období(3.-13. séria) nestávalo. Ale veľmi solídne štyri * a pochvala že Matt dal svetu po Homerovi ďalší kult v podobe alkoholika, kleptomana, pornomaniaka a cynika Bendera. ()

K4my

Futurama se veze na slávě simpsonů, a ten kdo se veze je pozadu. Nebylo by fér futuramo ve všem shazovat, protože humorem je mi blíže futurama než simpsonovi, bohužel celkový scénář a realizace, jsou těžce za hranicí mého vkusu. Je to pouze dobrý seriál. ()

Naby

Chvíli mi trvalo, než jsem si je všechny oblíbil, ale teď už na ně nedám dopustit. Hlavně sláva Bendrovi a smrt všem lidem :-D. ()

Flabadob

Čekal jsem teda něco jinéh. Furt jsem slýchal lidi od nás ze školy o tom mluvit, a jednoho dne jsem neodolal a pustil jsi 1. díl. Nic moc.. abych pravdu řekl, čekal jsem, že Matt má na víc. Simpsonovi mají aspoň něco do sebe, a to z nich dělá super seriál, ale tohle..? Opravdu jsem hodně zklamán, jednu hvězdičku přidávam za Zoidberga a Bendera, ti jediní mají něco do sebe. :-) ()

shinlove

Méně zdařilá verze Simpsonových od stejného tvůrce - Matta Croeninga. Stejně je to ale povedená záležitost. 4* ()

Bartson

Ano, je to luxusní počin, ale to co museli Simpsonovi zvládnout humorem v přítomnosti jedné rodiny, zde mají tvůrci k tvorbě humoru defakto vše co zrovna vyfantazírujou a proto je to taková lehčí tvorba humoru. A občas mě tam štvalo až extrémní zapálení do rolí, například u Fraye, který je někdy až neuvěřitelně stupidní, že to až odpuzuje, takový Homer byl prostě lidsky jednodušší. ()

zekon

Lepší než Simpsonovi, kteří mě osobně přestali velmi rychle bavit. Tady po 3 sez. se pořád dějě něco nového. Skvělá zábava. ()

e-pilot

Pokud jsem se těšíval u "Simpsonových" na ulítlé speciální čarodějnické díly, tak ve Futuramě je ulítlé úplně všechno. Jde o jeden velký mišmaš, při kterém si scenáristé pustili fantazii na špacír. Fóry jsou vtipnější, ironie jízlivější a kleptomanský cynik Bender vede: "Zničit lidstvo!" P.S. Za ty filmy a příšernou Za 7. a 8. řadu jedna * dolů. Dvakrát do stejného kosmu nikdy nevletíš... ()

Esquirol

..... Asi Mattu Greoningovi bylo už městečko Sprigfield malé. Možná už mu začali docházet nápady se žlutou rodinkou. Ať už byl pohnutek ke stvoření Futurami jakýkoli, byl to geniální nápad. Jeho vytříbený humor nabral s novým tísíciletím mnohem větších gracií! ()

Flopps

Je skvělá, zábavná a pořádně trhlá...ale pořád jde ve stínu seriálu The Simpsons. Za povšimnutí opět stojí, jak odbyté je DVD u nás ve srovnání se zahraničními edicemi. ()

TAURUS

Zhruba do konce 3.série to bylo neskutečně skvělý. Pak menší úpadek. Jako seriál 1000x lepší než později natočené filmy. ()

Zemřel představitel Batmana Adam West

Zemřel představitel Batmana Adam West

11.06.2017

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

24.06.2006