Futurama

• USA Futurama (více)
USA, (1999–2024), 59 h 40 min (Minutáž: 22–30 min)

Série(9) / Epizody(160)

ssfan

V žádném případě to není tak dobré jako Simpsonovi, spíše mi to přijde dost dementní. Sice se občas zasmějete, ale mně se to zkrátka moc nelíbí. Ani ty animace nejsou moc pěkné. 50% ()

IMPAIRED

"Dobrý bože! Podle spektroanalyzeru je Sparklova magická ingredience.. voda! Obyčejná voda." "Takže opravdovým Sparklovým darem bylo sebevědomí. Sebevědomí že budeš nejlepší.." "Ano, obyčejná voda. Ochucená ne více než pár lžičkami LSD." ()

P1tr

Výborná záležitost, u které sice neslintám tolik, jako někteří, ale přesto jsem se výborně bavil. Až na pár epizod je to velice vtipné a je škoda, že seriálu kazí pověst nepříliš povedené filmy. ()

LondonGirl

Dámy a páni, tak toto je , prosím, maximálna špička humoru skombinovaná s inteligenciou a doplnená skvelými nápadmi. Kto to nevie pochopiť - kiss my shiny metal ass. ()

giovanni3

Výborný seriál s fůrou vtipných scének a skvělých postav. Mírným záporem je, že občas postavy vykrádají samy sebe z minulosti. Každopádně v globálu vtipní seriál s odkazy ian filmové klasiky, světoznámé sci-fi filmy a podobně, kdy mi je fuk jaký díl zrovna vidím. 5z5 ()

TonySad

Futurama mě ohromně baví. Díky odehrávání v budoucnosti si tvůrci můžou vymyslet opravdu cokoli a tak vzniká dost dobrých vtipů a zároveň zakomponování hlav z dnešní doby k tomu přidává trochu na všednosti. Opravdu super seriál. ()

Masrii

Musím říct, že tohle nelze se Simpsonovy srovnávat. Pár dobrých vtipů se sice v každé epizodě najde, ale zbytek je trapný, místy až hraničící s demencí. Sice jsem tento seriál neviděl celý, ale ani po tom netoužím, nezískalo si mě to. 60% ()

Hruzi

Matt Groening ví, co má malovat. Postavičky se vzájemně doplňují a zaručují dobrou zábavu. Seriál je stejně dobrý jako Simpsonovi! ()

obivan568

Nejlepší seriál všech dob. Velká kanonáda vtipů i tzv. smrťáků (hned v druhém díle!), jsou zde všechny druhy humoru, ale největší oporu má Futurama v postavách. V žádném jiném seriálu není tak úžasná parta postav! Sice tu není žádný vývoj (kromě vztahu Frye a Leely), tudíž je to po čase hrozně předvídatelné (utrpěl hlavně Fry), ale aspoň nedojde k žádnému ústupu. Viz. třeba Sheldon v Teorii, když potká Amy, už to není ono. __ Největší pecka je prvních pět sérií, to fakt nemá obdoby. ()

BloodMax

Kdysi jsem uctíval Simpsonovi jako nejlepší seriál a i po pár dílech Futuramy jsem nevěřil, že by mohlo být něco na stejné úrovni. Asi v polovině první série mě Futurama doslova nakazila a já musel stahovat jeden díl za druhým a tak se stalo, že jsem dokázal celý víkend koukat jen na ni. Hlavní postavy nemají chybu a jsou propracované do detailu jako postavy ze Simpsonových. Třeba Philip J. Fry, který to ve 20. století nikam nedotáhl a má problémy sbalit normální holku, je to asi proto že moc rozumu nepobral, když je svým vlastním dědečkem :-) Jednooká kapitánka Turanga Leela, která často tahá Frye a Bendera s průšvihů. Chudák má sama problémy najít si pořádného chlapa. Další na seznamu je můj oblíbenec Bender O. Rodriguez, neposedný robotický rošťák, který uznává život plný chlastu, karbanu a šlapek :-D U některých jeho kousků si jen říkám: "Co to sakra.......?" :-D No o Dr. Zoidberg je případ sám o sobě :-D nikdo ho nemá rád, smrdí, je sám, nikdo ho neposlouchá a taky je děsně švorc avšak je s ním neskutečná sranda :-D Hermes Conrad je neskutečně puntičkářský byrokrat, který žije prací, miluje svou rodinu a také podlézání jako správný Jamajčan :-D Vždy mě dostává když řekne: "U něčeho z něčeho", těch přirovnání má fakt mnoho :-D Prof. Hubert Farnsworth je starý, senilní a nespokojený vědec, který neustále vymýšlí hovadiny a stále i po letech miluje všemocnou podnikatelku Mámu, která si chce podrobit svět... Ještě je na seznamu krásná zbohatlice Amy Wongová od Wongů z Marsu, kterou rodiče stále nutí do pořizování si dětí :-D Ve Futuramě vystupuje mnoho známých osobností jako je tomu u Simpsonových. Odkazy na Star trek a další scifi seriály či filmy jsou patrné v mnoha dílech. Myslím, že Futurama je jeden z nejlepších seriálů jaké jsem zatím viděl, jen mě mrzí, že se filmy tolik nepovedly, ale na seriál nedám nikdy dopustit....trochu mě mrzí, že hranice hodnocení má jen 5 hvězd, tady bych jich dal mnohem více :-))))))) ()

spikey1

jak stárnu, užívám si Futuramu mnohem více za to jak ujetá je, a že vlastně nedělá hrdiny z dysfunkční rodiny. ()

fiLLthe3DD

Svého času se mi seriál hodně líbil, avšak to jsem byl asi o pět až deset let mladší... Nyní již vidím řadu nedostatků: řada gagů je jasně patrná, přesto však mají tvůrci potřebu je neustále vysvětlovat, jako kdyby byl divák buď zcela nechápavý anebo navštěvoval první stupeň základní školy... Vzhledem k tomu, že jsou v seriálu zmiňovány drogy, sex a násilí, čekal bych spíš cílovku 18+ plus, mikoliv zaměření na malé děti (OK, Futurama vyloženě necílí na mladší publikum, nicméně vzhledem k neustálému vysvětlování toho, co se na obrazove děje to tak působí)... Bender navíc nepůsobí jako Bůh, ale spíš jako trapák a jedinými kvalitními tahouny jsou tak Leela, Amy (asi nejinteligentnější postavy) a profesor a Fry (génius blboun a blboun génius)... ()

solskjaer

Futurama je bezchybná záležitost, která na rozdíl od Simpsonů daleko víc vyrovnanější co do humoru, ale stejně si myslím, že Simpsonovi jsou o kapičku lepší i když nejsou někdy tak zábavný jako Futurama. Každopádně jeden z nejlepších seriálů co jsem kdy viděl. ()

lewwin

Ať si kdo chce co chce říká, mě se to líbí mnohem víc než Simpsonovic, a to se mi Simpsonovic líbí. Bezvadný humor, a hlavně ten "sarkastickej Bender", mě úplně dostávají. A ono všechny postavy jsou jedinečné charaktery, a když si to všechno vezme na paškál starý Matt, tak z toho snad nemůže vzejít špatná věc. Že to ale bude taková bomba, to jsem skutečně nečekal. Přesně jak říká zputnik: král je mrtev - ať žije král! ()

BMAJTZ

Doctor Zoidberg proste nejvetsi maser. EDIT: Po shlednuti asi 95% vsech dilu musim rici jednu vec a to, ze oproti bratrickovi v podani Simpsonovych ma tohle u me jednoznacne navrch. Je fakt, ze vesmir a scifi nabizi sirsi pole se kterym lze pracovat. Presto si myslim ze i tak je Futurama oproti Simpsonovym, kteri jsou v poslednich seriich uz vazne unavujici, znacne originalni a i vtipy jsou o hodne lepsi. ()

Zemřel představitel Batmana Adam West

Zemřel představitel Batmana Adam West

11.06.2017

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

24.06.2006