Futurama

• USA Futurama (více)
USA, (1999–2024), 59 h 40 min (Minutáž: 22–30 min)

Série(9) / Epizody(160)

Flix

Tohle je totální nářez. O moooc lepší než Simpsonovi. Humor je přizpůsobený pro dospělejší diváky. Postavičky si brzy zamilujete a každá z nich má jedinečnou osobnost. Seriál obsahuje také hodně odkazů a parodií na různé filmy. Některé hlášky jsou nezapomenutelné a při každém dílu se válím smíchy. ()

pasqviL

Tohle je to nejslanší co jsem kdy snědl, a to sem jednou snědl pytlík soli :) :). Nelze srovnávat jestli je futurama lepší než simpsnovy pro mě je jednoznačný to že na oba seriály se můžu dívat stále dokola a vždy se pořádně zasměji a pobavím. ()

missaak

v něčem lepší než Simpsnovi třeba v tom že člověk se může kochat originalem a ne dabingem,kdyz mate to stesti:-) pro TV koupit urcite ale hlavne NEDABOVAT,uz tak toho kazite dost!! ()

Martass21

"Vesmír. Zdá se, jako by se rozpínal do nekonečna. Ale pak dorazíte na konec a opice po vás začne házet barely." Tohle asi přesně vystihuje futuramu. Nic v budoucnosti není nemožné a zároveň je to sranda. Odkazy na sci-fi seriály, filmy, kulturu prostě na všechno plus hlavy ve sklenicích, takže si cameo rolí užijeme víc než dost. Zároveň k tomu připočtěte partičku těch nejvíc ztřeštěných postav (hlavně Dr. Zoidberg a Farnswoth + král všech blbců Fry) které jste kdy měli to štěstí/smůlu (záleží na vás) vidět. PS: Simpsni supr, ale Futurama lepší PS: Rád bych psal dál, ale už jsem v pyžamu. ()

dejv01

Když bych měl shánět rozpočet na to, že toto dílko převedu do hrané verze, tak bych se snad nechal zmrazit a počkal bych až se to stane skutečností. Naprostá jízda ve stylu scifi z pro nás ne až tak vzdálené budoucnosti jak se může na první pohled zdát. Bender je naprostý super robůtek, kterému bych s chutí rozkopal tu jeho krásnou plechovou prdel. Doktor Zoidberg se pro mne stal idolem alternativní medicíny (přirovnal bych ho k tomu způsobu léčby) a jeho léčba by se dala v mnohých případech aplikovat v dnešním zdravotnictví, kde by se mohla považovat mnohdy za úspěšnou. A Fry? Fry je normální životní looser, ve kterém se musí zákonitě najít každý z nás. Z nás, no dalo by se říci lidí 21.století. ()

Pierret

Nemyslitelně brutální sci-fi seriál, jehož hlášky se přenesly do běžné mluvy mnoha vysokoškolských studentů. Někteří si ani nedokážou představit učení bez Futuramy. Kult. ()

Heroin17

I pres to, ze Futurama obcas nevyrazi dech svymi obscennostmi a vulgarismy jako South Park, ani se u ni nezasmeju tak jako u Family Guy, porad je to kvalitni serial. Pro milovniky The Simpsons nutnost, ale jelikoz mi The Simpsons nikdy tak uplne neprirostli k srdci, tak ani Futurama pro me neni serial no.1 (ale porad nesporne lepsi nez nove serie The Simpsons) Porad si radeji pustim stary dil Family Guy nez novy dil Futuramy... ()

PROTIVETRU

Kvalít svojho staršieho, známejšieho aj populárnejšieho "súrodenca" futurama nedosahuje ale stále je to nadpriemerný animák. ()

MartyMcFly89

Když jsem Futuramu viděl poprvé, viděl jsem v ní překonatele Simpsonů, ale s postupem času měním názor. Jsou nastejno, Simpsonovi "šéfují" současnosti a Futurama zase budoucnosti. Animovaný seriál už asi vždy bude vzhlížet k těmto dvoum jako vzoru. ()

Werick

Když se sejde největší smolař 20.století s největším alkoholikem mezi roboty s partou velmi zvláštních lidí a končící s krabem, který rozumy medicíně jako já v roce 3000 tak z toho vznikne jeden z nejlepších animovaných seriálu co jde. ()

wendus92

Futurama je dle mého názoru lepší než ty nové díly Simpsonových, při jejichž sledování mám občas pocit, že si je tvůrci snaží vycucat z prstu. Dr. Zoidberg je jedna z nejlepších seriálových postav. Pokud možno, sledujte v originále. ()

Nekrofil

Skvelá seriálová záležitosť, ktorá dovolila Mattovi Groeningovi poriadne sa vyblázniť. Vo Futurame totiž nie je taký limitovaný ako v jeho slávnejšom seriále, The Simpsons, kde je obmädzený prostredím mesta Springfield. Tu mal k dizpozícii celú galaxiu, kde si mohol dovoliť prakticky hocičo a využil to naozaj naplno. Škoda len, že vzniklo iba 5 sérií a nádej, že vzniknú ďalšie, je vážne malá. A len tak mimochodom, Bender je kráľ! :-) 100% ()

Toumyk

Futuramu mám rozhodně radši než Simpsonovi...je to zcela jiná linie humoru - novější. Navíc dílů není zas tolik a proto je jednoduché si všechny zapamatovat - což je narozdíl od Simpsonů nemožné. U tohoto seriálu jsem se řezal hlava nehlava. Samozřejmě můj obdiv patří Billy Westovi. To je zkrátka frajer, který dabuje snad 50% postav a vskutku velmi dobře. ()

Phex

Tenhle seriál mám spojený s bezstarostnou kolejní (Šmeralky) amosférou. Krásný...škoda, že se ty časy už nikdy nevrátí. Tak mi aspoň, jako vzpomínka na zašlé časy, zbývá ta Futurama na Primě. ()

Zemřel představitel Batmana Adam West

Zemřel představitel Batmana Adam West

11.06.2017

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

24.06.2006