Futurama

• USA Futurama (více)
USA, (1999–2024), 59 h 40 min (Minutáž: 22–30 min)

Série(9) / Epizody(160)

spacemaster

Tohle mě jednu dobu docela bralo a dal jsem tomu přednost před Simpsony. To mluví za vše. Bylo to vtipný, krátký díly, hodně barevný a bylo to sci fi. Tudíž to mělo všechno co jsem po zábavě na relaxování od "dospělých" hraných seriálů chtěl. Ani pořádně nevím proč to pořád nesleduju. Asi sem to přestal někdy stahovat a už jsem se k tomu nedostal. Snad ještě někdy na to přijde řada... ()

gefr

Perfektni pokoukani pro vsechny nalady ale preci jen mi tu chybi to NECO kvuli cemu me serial chytne a nepusti. Nemusim videt kazdy dil ale kdyz nevim co pustit misto televize, sahnu po tomto serialu. ()

DandaPiper

No sranda to je, to snad ani nemusím psát, ale oproti Simpsonům nebo mému oblíbenému Family Guyovi je to docela slabota a když tyhle mají po čtyřech, tak Futuramě nemůžu dát víc než tři. ()

wocicko

Asi jsem se minula... ale fakt nechápu, co na tomhle všichni vidí. Nepřišlo mi to vtipné, když, jen trošičku. S ostatními počiny autorů nesrovnatelné. ()

-VINCE-

Futurama. Další geniální počin geniálního tvůrce Matta Groeninga a jeho bandy. Tento kultovní seriál je už určen pro trochu dospělejší a vyzrálejší publikum. Především pro ten typ diváka, který miluje Sci-Fi a kvalitní zábavu. Nejsou to Simpsonovi i když pár podobných postav a charakterů tu najdeme např: Homer/Bender. Každopádně je to jiný seriál, který má naprosto stejnou úroveň. Celá parta kolem Planet Express je tak dokonale vyvážená a vymyšlená, že každou hlavní i vedlejší postavičku znáte a máte ji rádi. Samozřejmě vévodí Bender a Fry. Pro mě je absolutní jednička totální magor Generál Zapp Branigan. Futurama forever. ()

JuniorSrky

Fry, Leela, Dr. Zoidberg, Bender a profesor jsou mi mnohem milejší než Homer a spol... K tomu miluju vesmír, tak je to asi jasný, ne?[85%] ()

Crybaby

1. seria - Mohlo to byt aj lepsie, tri diely vazne smiesne a zvysok priemer. Neviem co by sa dialo keby tam nebol Bender. Bender je nieco ako Stewie v Griffinovcoch. Najlepsi diel ako Bender prepadol drogam (elektrine) a zacal jackovat... 4*....... 2. seria - Polovica dielov bola dobra, ale druha polovica ma velmi neoslovila. Zase to vsetko drzal nad vodou Bender. 3*... 3.seria - ??? ()

Durdas

Sice nevím co má všechno Matt Groening v hlavě, ale jeho dvě perly jsou bezva - Simpsonovi a Futurama. Nejdřív mi Futurama nic neříkala, ale poté co jsem ji poprvé shlédnul mě už nepustila! Zajímavé prostředí, skvělé charaktery postav, dobré a zajímavé zápletky a hlavně skvělý humor! Podle mě je Futurama o kousek lepší než Simpsonovi! :) ()

Thovt

do pátý řady naprosto geniální, s humorem, kterej často ocení málokdo, ale o to víc si to užije (jako když kůň vyhrál o jeden elektronovej skok a Farnsworth protestoval, že měření ovlivňuje výsledek). restart seriálu se ale moc nepoved, mám z něj dojem, že se nepodařilo udržet scénáristy. výsledkem je, že z nových dílů mě natchly tak dva, tři kusy. takže: 1.-5. *****, 6.+ *** ()

TinoArts

Dospeláckejší a divnejší (a asi aj lepší) Simpsonovci z budúcnosti. Posledné série už tak neťahali, no aj tak ma mrzí, že bol seriál už druhý krát zrušený (a dúfam, že tentoraz už nie natrvalo, a opäť sa vráti). 95% ()

Zemřel představitel Batmana Adam West

Zemřel představitel Batmana Adam West

11.06.2017

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

24.06.2006