Futurama

• USA Futurama (více)
USA, (1999–2024), 59 h 40 min (Minutáž: 22–30 min)

Série(9) / Epizody(160)

Ondrej6

O něco drsnější než Simpsonovi a o něco méně drsnější než Griffinovi. Skvělá podívaná obouvající se do ostatních filmových děl. ()

Madhuri

Futurama. Byla mnou dlouho přehlížena jako malý bratr obrovsky úspěšných Simpsonů-A víte co? Byla to velká chyba. Jednou když jsem se nudila jsem se rozhodla že zkusím alespoň první díl Futuramy. No, a nakonec to byla láska na první pohled. V mém žebříčku za jediný večer vyletěla prudce nahoru, a po čase dokonce i zastínila, mou tehdejší srdcovku, Simpsony. Ihned jsem s zamilovala (pro mě neskutečně roztomilého) Zoidyho, kterého mi někdy bylo až líto, a po nějaké době z nějakého důvodu i byrokrata Herma. Nenarazila jsem téměř za všechny série na díl u kterého bych si řekla že to byla totální sra*ka, nebo žádný u kterého bych se alespoň trochu nepousmála. Samozřejmě má své mínusy- ku příkladu jako jeden z mála lidí nesnáším Bendera, který mi někdy tak neskutečně pije krev že bych ho nejradši propleskla. A ještě pár věcí ale to jsou maličkosti. Říkala jsem si že to neudělám, ale nakonec mi to nedá, a rozhodla jsem se trošku srovnat se Simpsony. Nemyslím si že by měla být Futurama nějaká vykrádačka, rozhodně ne. Oba seriály jdou odlišnou cestu, jak příběhů tak humorem (Futurama je rozhodně tvrdší než Simpsoni). Oba seriály se sem tam prolínají, a někdy stojí v úplném kontrastu. Co bych ale považovala za asi největší rozdíl mezi seriály je to že Futurama odešla se ctí. Na to jak jsem byla naštvaná že si dovolil moji milovanou scifárnu ukončili, jsem s odstupem času vlastně ráda. Futurama odešla se hlavou vztyčenou a na kvalitě ubrala jen minimálně. Což se u Simsposnů kteří bohužel den ode dne stále klesají, se říct nedá. ()

teplic

Prvé štyri série výborné. Futuramu začal stíhať rovnaký osud ako simsnov, z ktorých sa stala akurát mašina na peniaze a hovná. Futuramu aspoň robili kratšie a menej a stihli ju uťať. Inak by dopadla podobne. Posledné série stoja za studený rezeň a nohavice z háemka. ()

GejmronCZ

Kam se hrabou Simpsnovi a další seriály tohohle typu. Tohle je prostě legendární a legendární to i zůstane. Miliardy vesmírnejch hlášek od Bendra, totální debilita Frye, neohroženost a chytrost Leely, senilní šílenství a nápady Profesora, láskyplná a odstrčená Amy, byrokrat a největší šéf v prolézání Hermes a v neposlední řadě náš všemi nenáviděný, ale přitom vtipný doktor Zoidberg. Co víc si přát od téhle vesmírně nadupané jízdy. Banda jak má být. Čím novější díly, tím je to lepší! Jo a... Polipte mi můj naleštěnej zadek! :D ()

Scanerior

Skvělý zábavný animovaný seriál. Futurama je legendární a vždycky se na tento seriál rád kouknu, jelikož snad každá epizoda pobaví. Hlavní 3 postavy, ale i další členové firmy jsou opravdu zábavní a v podstatě tento seriál nemá chybu. Mohl mít více sérií, ale co se dá dělat, alespoň se nestal nudným a nekonečným. Celkově úžasný seriál. ()

Juraxin

Futurama je best ever animovaný seriál. Matt Groening tvorca Simpsonovo nám bezpochybne dokazuje že sa dá vytvoriť ešte kvalitnejší televízny projekt plný zábavy ako Simpsonovi. A musím sa priznať že pre mňa je futurama je väčšou srdcovkou ako Simpsonovi a to z veľa dôvodov. Ako je napríklad užasni humor, ktorý niekedy vyznie ako úplná prasačina, ktorá mi vždy pomôže zabudnúť na starosti bežného života. Všetky postavy sú skvele napísane a bezpochybne sa vám prirastú k srdci.A preto ja osobne tvrdím že futurama je to najlepšie čo mohlo vo 90tych rokoch vzniknuť, a preto by som seriál odporučil každému nehladiac na vek a pohlavie, je to fakt príbeh ktorý na rozdiel od Simpsonovo nie je nekonečný a určite vám pri ňom prejde čas a zabavite sa tak ako pri žiadnom inom seriáli.A preto zrelo odporúčam 10/10. ()

LiDoOp

Narozdíl od Simpsonů se najde hned několik vtipných okamžiků v každém díle. A rovněž narozdíl od Simpsonů se tento seriál úspěšně vyhýbá vysloveně trapným dílům. Shrnuto a podtrženo: Kiss my shiny metal ass :-) ()

Eridan

I am Bender. Please insert girder. je jedna z vet kterou si budu pamatovat asi az do smrti. Tenhle serial nema chybu, videl jsem vsechny dily behem 2 dnu... :-) ()

Bytchaz

Hodně dobrej animovanej seriál, pro mě o chlup lepší než Simpsonovi. Líbí se mi, že je to zaměřený i na dospělý publikum, což mi u Simpsonů občas chybí. Tomu taky odpovídá humor a chování postav, hlavně u Bendera, ten je pro malý děti přímo nevhodnej =) Prostě a jednoduše, má to všechny kvality Simpsonů a ještě něco navíc - to snad mluví za všechno, ne? Takže kdo nezná, ať to rychle napraví. Nebudete litovat... 100% ()

kobe.AIR

"Good news, everyone!" Tak předně: NE, Futurama není lepší než Simpsonovi.. Je a musí být v jejich stínu, už jen kvůli typu animace. Když se na Futuramu díváte poprvé, pořád si říkáte, kdy už kde vykoukne Homer, Vočko, nebo Tlustej Tony. Ale jinak je to výborný seriál. A nejlepší díl? Určitě ten o Fryiově psovi. Moc moc smutný, ale nejlepší. ()

Danielitto

Nemyslel jsem si, že nějaký jiný seriál může překonat Simpsonovi, ale Futuramou tvůrci dokázali, že to dokážou i oni sami. A komu se to nelíbí, nechť KISS MY SHINY METAL ASS!!! ()

Zemřel představitel Batmana Adam West

Zemřel představitel Batmana Adam West

11.06.2017

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

24.06.2006