Futurama

• USA Futurama (více)
USA, (1999–2024), 59 h 40 min (Minutáž: 22–30 min)

Série(9) / Epizody(160)

superzurda

Pro mě spíš takový odvar neboli Simpsonovi light. Nemůžu říct, že bych se nesmál nebo nebavil, ale určitě to nepovažuji za něco kultovního. Je na tom však vidět kvalita a vtip. Nejradši jsem měl díl, kde se vrátili do Roswelu a Zappa Branigana :-) ()

Blombik

Podle mě povedenější seriál, než Sipsonovi:). Nehorázná sranda plná hlášek typu "Hey, bite my shine metal ass!" a Zoidyho zvuky:).... Jen při vzpomínce se směju:) ()

petan416

Na tento seriál jsem nekoukal, protože jsem si myslel že je to pouhý odvar od Simpsonů. Uviděl jsem jediný díl a bylo mi jasné že to není pravda. Tyto dva seriály jsou velmi podobné a zároveň velmi rozdílné a žádné komentáře nebo recenze nevystihnou tento seriál, takže prostě lidi, podívejte se na alespoň jeden díl a uvidíte, že se Vám hned zalíbí a shlédnout 5 sérií za 5 dnů nebude nemožné ;-) ... 100% !!!!!!!!!! ()

Speedzor

Na futurámu se dá koukat pořád dokola a neomrzí to. Dobrý zábavný sci-fi seriál! Nemůžu se dočkat až za pár měšíců vyjde 6. řada! ()

Anakin21

Jak už Simpsonovi tak Futurama jsou dílem jednoho známého génia. Tento seriál mám vážně rád.. nikdy se neomrzí Fryovy trhlé příběhy.. profesor Phansfors, Bender,Lila...ach.. neznám lepší podívanou, opravdu jeden z nejlepších kreslených seriálů vůbec. ()

lisma

Upřímně řečeno, Simpsonovi se už poněkud za ty roky tématicky vyčerpaly. Aniž bych je chtěl nějakým způsobem hanit, není to seriál u kterého bych vyhledával nejnovější díly. Futuráma nabízí novou alternativu, protože v prostředí ve kterém se odehrává, v budoucnosti, je nepřeberné množství absurdních možností, postav, příběhů a všeho ostatního co je možno přavést v humor nadstandartní formy a přestože to občas drhne, tak je Futuráma jeden z top seriálů součastnosti. ()

Danny_Jack

"Please, Mr. Nixon. We're appealing to your sense of decency", následované salvou smíchu, mě po zhlédnutí pronásledovalo snad dva týdny. ()

popo666

Posledna seria nie je to, co povodna futurama, znizujem hodnotenie o hviedicku. Pribehy ma nechytaju za srdce, Bender je stale hajzlik, ale uz bez prvotnej charizmi. ()

Zirael

Netvrdím, že je Futurama lepší než Simpsnovi, ale věc se má tak, že mám tohohle mladšího sourozence Simpsnů mnohem radši i přes to, že se jednu epizodu směju od začátku až do konce a u druhé málem usnu, přes to, že mě některé postavy s přibývajícími sériemi začínají strašně rozčilovat a i přes to, že ve Futuramě není Levák Bob :-D Ale Futurama mi přijde tak nějak zábavnější a rozhodně nabízí víc různých zábavných situací, do kterých se mohou hrdinové dostat. Nejoblíbenější postavou je pro mě asi Fry, ale mám i určitou slabost pro Zoidberga. ()

Zapinka

Pro mě jeden z nejlepších animovaných seriálů vůbec. Ani jednou jsem se u něj nenudila a myšlenka vize budoucnosti je víc než zajímavá. Skvělý odpočinkový seriál. ()

TheMe

Když kamarádi o prázdninách povídali, že ráno nebudou vstávat brzo, že se budou v noci dívat na Futuramu, tak jsem si říkal, co je to zase za ptákovinu. Od té doby, co jsem také jednou ponocoval a viděl a především slyšel Bendera, tak už jsem se od seriálu neodtrhnul a nemám žádný oblíbenější, co se animovaných týče a možná obecně. Nebyla jediná epizoda, u které bych se nudil... Nemá cenu pět ódy - kdo viděl ví, a kdo nevidět, ten stejně neuvěří :-) ()

ondrach

Lepší než Simpsonovi. Vzhledem k tomu, že se to odehrává o tisíc let dál, postavy se nechovají jako typičtí namyšlení Američani. ()

Holusacek

Dobrý Sci-Fi komediální seriál,jemně pod úrovní Simpsonů.=75%bohužel,ale ne všechny díly byly prima.Nápad-dobrý. ()

Dawe.86

Pro mě ne až tak dokonalé jako Simpsnovi. Super nápady,super postavy,super humor ale i přes to mi tam něco chybí. Rád se na to podívam hlavně večer když nic nedávají a vážně se u toho pobavim. Nemám tomu co vytknout ale prostě mě to tak nechytlo proto 3 hvězdy ()

Zemřel představitel Batmana Adam West

Zemřel představitel Batmana Adam West

11.06.2017

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

Futurama je mrtvá? Ať žije Futurama!

24.06.2006