poster

Zápisník jedné lásky

 • USA

  The Notebook

 • Slovensko

  Zápisník jednej lásky

 • Kanada

  The Notebook

 • Nový Zéland

  The Notebook

 • Velká Británie

  The Notebook

 • Austrálie

  The Notebook

 • Irsko

  The Notebook

Romantický / Drama

USA, 2004, 123 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Le_Chuck
  ***

  Sázka na istotu po všetkých stánkach od príbehovej, cez hereckú (MacAdams aj Goslingovi nechýba ani talent ani charizma - chémia je uveriteľná a dokonca prerástla aj mimo filmové plátno) až po technickú (fajn hudba, výborná wide kamera - scéna s labuťami mi ostane pred očami navždy). Výsledný dojem, ale mohol byť oveľa lepší nebyť neskutočne otravného a úplne zbytočne nastavovaného konca. Ale romantik bude spokojný. 65%(9.2.2007)

 • boshke
  ****

  Příběh mlaďochů je jedno obrovské klišé (chudý kluk ze vsi, slečna z města a dobré rodiny, netolerantní rodiče,...), ale nijak mi to nevadilo. Goslingovi s McAdams to spolu moc slušelo (tedy než si Noe nechal narůst plnovous), takže se mi na Zápisník dobře koukalo. Příběh starochů byl už o poznání zajímavější a dojímavější. Rozhodně musím ocenit zřejmě jedinou romantickou scénu vůbec, kde není obligátní dvojka červeného, ale lahev piva... 80%(8.9.2012)

 • Shakers
  ****

  Pekný film o láska do konca života, ale sfilmovaný by mohol byt trošku lepšie. Prvá polka je skvelá, vtipná, uvoľnená a všetko klape ako má, potom prídu menšie prestávky od hlavnej dvojice a zrazu si hovoríte, že aj keď je to stále zaujímavé no už to nie je ono. Niečo to stratilo. Začiatok sa mi teda veľmi ľúbil len ten koniec ma už nebral tak ako úvod filmu a tiež mi prišiel trochu zdĺhavý, ale inak fajn romanťák a Rachel McAdams s Ryanom Gosingom tiež. 80% - 4*(29.2.2012)

 • Rosomak
  **

  Pardon, ale takovýhle nucený ždímačky emocí nemusim :) Navíc je ta linie stařečků táááákhle průhledná, takže to, co vám hned na začátku dojde, je s velkou pompou odkryto až ke konci filmu - a já se ptám: opravdu si Nick Cassavetes myslí, že je jeho divák tak hloupý, že by se sám sebe už dávno nezeptal, co ty dva důchodce vlastně spojuje?(27.11.2009)

 • Mahalik
  ***

  Taky píšu, taky se mi nedostává odpovědí. Taky žiju jenom jednou, taky mám chuť se občas zavěsit pro nějakou osůbku na ruský kolo, ale co je to platný, když jsou všechny vaše činy anulovaný, zmuchlaný, poflusaný. Zápisník jedné lásky vypráví dloouze příběh o lásce, která byla, pak se ztratila a pak opět nabyla platnosti. Ale zatímco se ostatní páry snaží naučit, jak létat či jak přežít s pár korunama v kapse, tenhle pár vypadá už od pohledu tragicky. On vesnický kavalír, ona Prostivná sprostá holka (doslova!) a do toho jejich "staří známí", kteří si čtou, čtou, čtou. Romantika jako poleno? Možná. Já v tom viděl urputnou snahu o zalíbení. A Ryan tohle lezení do zadku nepotřebuje, vážně ne...(9.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace