Epizody(33)
-
Zwischenwelten (S07E01)
-
Einfach kein Glück (S07E02)
-
Gottesurteil (S07E03)
-
Stadtratten (S07E04)
-
Auge um Auge (S07E05)
-
Schuldig bei Verdacht (S07E06)
-
Last Date (S07E07)
-
Love Parade (S07E08)
-
Volles Risiko (S07E09)
-
Golden Delicious (S07E10)
-
Verirrte Liebe (S07E11)
-
Babystress (S07E12)
-
Zirkusluft (S07E13)
-
Die Prophezeiung (S07E14)
-
Henkersmahlzeit (S07E15)
-
Kinderdeal (S07E16)
-
Fracht aus Odessa (S07E17)
-
Außer Kontrolle (S07E18)
-
Touch Down (S07E19)
-
Brilliant (S07E20)
-
Um jeden Preis (S07E21)
-
Einsames Verlangen (S07E22)
-
Mitten ins Herz (S07E23)
-
Abrechnung (S07E24)
-
Spiel mit dem Feuer (S07E25)
-
Phantom (S07E26)
-
Mörderischer Verrat (S07E27)
-
Die Novizin (S07E28)
-
Die dunkle Seite (S07E29)
-
Kein Leben, keine Gnade (S07E30)
Hrají
Walter Gontermann
Německá říše
Nejlepší seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Klaus Lehmann
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Steffen Laube
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Gunda Ebert
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Thekla Mayhoff
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Wolf-Dietrich Berg
Německá říše
Nejlepší seriály:
Pusinka (1997) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Christof Arnold
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Peter Rappenglück
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Johannes Rotter
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Vraždy mezi muškáty (2008) (seriál)
Hartmut Schreier
Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Dům plný zvířátek (2010) (seriál)
Christian Toulali
Francie
Nejlepší seriály:
Derrick (1974) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Hotel Hansson (1995) (seriál)
Freya Trampert
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Jürgen Schüller
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Kriminálka Kolín (1999) (seriál)
Vittorio Alfieri
Itálie
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Mareike Fell
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Cosima von Borsody
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Ein Schloß am Wörthersee (1990) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Axel Gottschick
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Johannes Steck
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Klaun (1998) (seriál)
Wolfram A. Guenther
Německá říše
Nejlepší seriály:
Agathe (2005) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Hans-Joachim Heist
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Dům plný zvířátek (2010) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)