Hruskovice

pokud je špatné se takto vyrovnat se smrtí tak jsem asi špatný člověk kdo by byl v této situaci asi by na to koule neměl ale každý by si to přál a v tom je asi ta největší krása tohoto filmu pětabreč ()

sodomex

Nějak si mě film nezískal. Čekal jsem moc a při koukání jsem pořád čekal až přijde něco velkého. Nebyl to ztracený čas, ale odcházím s pocitem nenaplnění. ()

muti

humor ozaj nesadol ani mne, to co malo byt vtipne bolo vacsinou priblble, silly. Uz ked na zaciaktu rozoberali vtip tak som mal pocit ze sledujem nevydareny nemecky pokus kopiu filmu Pulp Fiction (1994). takze co je na filme takeho originalneho a nezabudnutelneho? ukradnute auto? hlupi poskoci? posledne dni zivota stravene slobodnym pobehovanim so zbranou s nekonecno nabojmi a unikanie spravodlivosti? neviem, prislo mi to take z kazdeho nieco, komedialne casti boli malokedy vtipne a dramaticke zase neboli vobec dramaticke. mozno to bolo dobre v NDR v '97... ()

Skytavka

Když si v úvodu přečtu, že je to o dvou chlápcích, co umírají na rakovinu, nečekám kolem toho bizarní scény s mafiány kontra policie a všechno, co s nimi souviselo. Působilo to dost hloupě a neobratně. I mně tenhle humor vůbec nesedl, nezávisle co jsem od toho filmu očekávala. Přesto jsem tomu ty tři hvězdy nedokázala vlepit. Téma samo o sobě bylo moc silné a žádný humor poslední okamžiky života nepřerazí. Opakovat nebudu dlouho... DaViD´82 tak nějak :) ()

miistr

Naprosto střelená komedie s naprosto suprovým a černým humorem. Ani ten konec mi prostě nevadí jak je. Tak nějak mi to k tomu prostě sedne. ()

TonyHawk94

Skoro čierna komédia s veľkou dávkou veľmi vtipného situačného humoru (Edgar Wright sa hádam inšpiroval týmto filmom :)..), pri ktorých som sa veľakrát tak s chuťou rozosmial, že až :). Ústredná dvojica Schweiger a Liefers je skvelá, klape im to spolu veľmi dobre. Námet ako taký je veľmi zaujímavý, a určite na danú dobu veľmi originálny (podobné niečo som videl pár rokov dozadu - film 50/50, ktorý je paradoxne celkom nový, ale oproti tomuto je to väčšia dráma a menej komédia). Obzvlášť vyzdvihnem aj veľmi podarený koniec, ktorý núti sa zamyslieť nad celkovým vyznením filmu. Za mňa absolútka ;). ()

Goodlooker

Solidní komedie o dvou lidech, kteří si před očekávanou smrtí, chtějí osladit život. Pár zábavných gagů, rychle vyprávěný příběh a smutný podklad. Hvězdička dolů za hodně ošemetně zpracované medicínské téma, které naprosto neodpovídá skutečnosti. 75% ()

wir2k

Opravdu pěkný a vzhledem k obsahu i zábavný film. Doporučuji především fanouškům Quentina Tarantina ()

Mainer

Tohle je pro mě srdeční záležitost, v tom filmu je víc filozofie a citu než ve spoustě jiných dohromady. Navíc s vynikajícím českým dabingem a nenásilnou střelbou. Jediní kdo mají zemřít jsou totiž dva hlavní aktéři... ()

saladín.

Hrozne, ale HROZNE ma na tom stvalo obrazanie emerickych postupov za kazdu cenu a ich narazanie na kopyto nemeckeho prostredia. Inak od najlepsieho nemeckeho filmu to ma vskutku daleko (to snad ani nema vyznam komentovat), dejovo vachrlate a jedno klise za druhym. Za tri jedine aby sa nezabudlo na Hauerov monolog ktory treba vidiet (ten chlap SALA charizmu) a hlavne POCUT v originale. ()

mr.sulas

Konečně se němcům podařilo natočit něco na co se dá dívat a nejen toUž jen kvůli tomu,že to patří do německé produkce si zaslouží 5 hvězdiček.Jinak musím říct,že během filmu jsem úplně zapomněl na to,že to stvořili němci,což se mi obvykle totálně nedaří.Pochvala:-)! ()

damdamh

Skvělé momenty střídají lehce hluchá místa, ale i tak je to nádherný film, který se chvílemi blížil k dokonalosti (růžový cadillac pro mámu, atd.) ()

ElFifo

Tak tahle jízda mne opravdu velmi příjemně pobavila. Celý příběh se točí okolo vážné věci a to převážně nevážně a tak to mám rád. ()

pierre9

Ako kalkul mi to neprišlo, pretože film nehral na city, čo by som mu neodpustil. Naopak, bolo to veľmi veselé, občas až bláznivé a rakovina tu bola podľa mňa použitá jednak preto, aby bláznivá veselosť nebola bez hraníc, no hlavne, aby si hlavní hrdinovia mohli dovoliť to, čo si dovolili, jednoducho, aby nemali čo stratiť. Naozaj vynikajúci film:) Veľmi silné 4* ()

sAreOn

Příběh dvou typově různých mužů, kteří se díky blížící se smrti stanou nejlepšími přáteli. Místy zábavné, někdy naopak tragicky smutné. Každopádně se na to velice dobře dívá, neboť "ulítlé" situace a rozhovory jsou kořením tohoto filmu. Navíc vám hlavní hrdinové tak přirostou k srdci, že je vám jich líto a přáli byste jim, ať jejich dobrodružství nikdy neskončí. Film, který nehraje na city, ale přesto je z vás dostane. ()

Naiki

Naprosto úžasný film! Už je to dlouho, co jsem se u komedie takhle tetelil blahem a kdy jsem mohl aspoň na tu necelou hodinu a půl zapomenout na všechny triviální strasti svého života a prožít tuhle skvělou jízdu za voláním moře. ()

Kada80

Těm kteří se chystají podívat na tenhle snímek můžu poradit jen jedno.Než odstartujete tuhle jízdu běžte nakoupit tequilu,citrony,sůl,spoustu cigár a možná i ty drahý kvádra,protože pak budete chtít vyrazit k moři. Tak aby jste se potom zbytečně nezdržovali. NEZAPOMENUTELNÉ: V nebi se mluví jenom o něm. O moři ! 90% ()

reiser

Celé mi to príde strašne lacný. Možno nie lacný na efekty ale všetky tie vtipy, všetky tie dialógy a charaktery postáv vyzneli akoby boli napísané za jeden večer. ()