Německo,
(2018–2019), 16 h 30 min
(Minutáž: 45 min)
Scénář:
Julia Meimberg, Manuel Meimberg, Barry Thomson, Uwe Kossmann, Jeanet Pfitzer, Roland Heep (více)Hrají:
Melanie Marschke, Marco Girnth, Nilamq Farooq, Steffen Schroeder, Sinje Irslinger, Leonie Rainer, Moritz Leu, Michel Diercks, Moritz Heidelbach, Anna Stieblich, Siegfried Terpoorten (více)Epizody(22)
-
Blackout (S19E01)
-
Falsche Hoffnung (S19E02)
-
Gefährliches Vorbild (S19E03)
-
Nie genug (S19E04)
-
Zerbrochen (S19E05)
-
Nein heißt nein (S19E06)
-
Stich ins Herz (S19E07)
-
Der Schattenmann (S19E08)
-
Der Fall Wendt (S19E09)
-
Hinter verschlossenen Türen (S19E10)
-
Goldkind (S19E11)
-
Die Intrige (S19E12)
-
Das Chinesische Licht (S19E13)
-
Die falsche Muse (S19E14)
-
Das Vogelmädchen (S19E15)
-
Absturz (S19E16)
-
Mein Kind (S19E17)
-
Nackt (S19E18)
-
Bewährungsprobe (S19E19)
-
Ranya (S19E20)
-
Tief im Herzen (S19E21)
-
Verzockt (S19E22)
Hrají
Jana Bauke
Nejlepší seriály:
Charité (2017) (seriál)
Moje máma veterinářka (2006) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Antonio Wannek
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Válečná generace (2013) (seriál)
Berlínští psi (2018) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
David Zimmerschied
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Válečná generace (2013) (seriál)
Boj o těžkou vodu (2015) (seriál)
Tannbach - vesnice na dělící čáře (2015) (seriál)
Jaime Ferkic
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Tim Eberts
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Roman Schomburg
Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Tančírna na hlavní třídě '59 (2018) (seriál)
The New Look (2024) (seriál)
Anja Thiemann
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Verliebt in Berlin (2005) (seriál)
László I. Kish
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Duna (2000) (seriál)
Tajemství řeky Bohů (1999) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Louit Lippstreu
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Fynn Malou Meinert
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Simon Rußig
Nejlepší seriály:
Ponorka (2018) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Manuel Krstanovic
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Florian Beyer
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Katja Göhler
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Lilly Wagner
Nejlepší seriály:
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Zmatkářky (2017) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)