Externí recenze k filmu (7)

 • FeelingMovies.sk (Ľudovít Schmidt) ***

  "Pravdu povediac nebyť napínavých momentov, ktoré boli sem tam vsunuté medzi ďalekosiahle výpravné scény, diváka by film pomaličky učičíkal k spánku. Vzhľadom na to že vo filme sa snažím nájsť vždy „to lepšie“ v konečnom dôsledku Red Baron na mne zanechal relatívne pozitívnu stopu. V závere ma…" (více)

 • Filmpub.cz (Petr Trella) **

  "Takže to by bylo pro dnešek vše, protože už se mi ani více času, ve společnosti tohoto hodně nepovedeného filmu, trávit nechce. Dvě hodiny strávené v sedačce kina měly totiž v tomto případě až nečekaně blízko divákovu utrpení. Když bych se ještě na závěr pokusil o nějaké srovnání s jinými…"

 • Filmweb.cz (Aleš Smutný) ***

  "Na poměry historického dramatu je prostě Rudý baron až příliš spekulativní a byť se snaží vyslovit myšlenky dobré, vytváří to na úkor realistična. Co mne osobně ovšem zvedlo ze sedačky, je samotný závěr. Jak bylo řečeno, letecké souboje jsou natočeny dobře a tak očekáváte onen finální, osudový…" (více)

 • MovieZone.cz (Václav Rybář) **

  "Německý pokus o atraktivní letecké bitvy, cvrknutý globálním castingem a snahou o doplnění děravého životopisu nejslavnějšího stíhače první světové války. Pokud nebudeme používat dvojí metr a jásat nad tím, že Tobruk má konkurenci, musíme chtě nechtě připustit, že raději zůstaneme nohama pevně na…" (více)

 • Premiere.cz (Petr Bílek) **

  "Letecké souboje jsou sice zdařilé a působí jako přízračné mechanické, destruktivní divadlo, vedle válečných kulis tu však chybí cokoli, co by děj pohánělo kupředu." (více)

 • Tiscali.cz (Tomáš Seidl)

  "Drama, které selhává v rovině romantické, psychologické i historické, příliš neobstojí ani jako válečný velkofilm. Digitální letecké scény i vzdušné souboje jsou sice ve své retro-stylizaci sugestivní, nepříliš vysoký rozpočet (osmnáct milionů eur představuje jen třetinu nákladů, za něž byl natočen…"

 • Velkaepocha.sk (Peter Jonaštík) ****

  "Divák čaká geniálne vzdušné súboje, no dostane ich iba poskromne. Vinou nižšieho rozpočtu neostalo na zaplátanie dier v scenári, a tak v kľúčových udalostiach stmavne kamera, dej poskočí a odvíja sa o kúsok ďalej. Takto ostanú dôležité momenty len na divákovu predstavivosť. Nuž, tie scény vo filme…" (více)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace