Temná legenda 3

Bern Kubiak

Kostýmy:

Amy J. Roberts
  • Terva

Název tohoto, sice třetího, filmu je BLOOD MARY, ale je to jen pod rouškou videofilm. ..........stalo se to před třiceti lety, ale její tlející tělo pořád čeká na odhalení.......... Myslel jsem, že se to potáhne v duchu prvních dvou příběhů, ale to je zavádějící. Toto je spíš duchařský thriller. CITÁT - Říká se, že když zhasneš v koupelně a třikrát řekneš do zrcadla bloody Mary, tak se ti zjeví............ U Candymana to fungovalo až na pátý vyslovení, to však nic nemění na tom, že tu někdo kopíruje. U Candymana neřeknu pětkrát jeho jméno do zrcadla, proto že by mohl opravdu přijít, ale u Mery........hele - bloody mary, bloody Mary, bloody mary.....a ....nic. Samantha Owensová ( Kate Mara ) však takové štěstí nemá. CITÁT - Samantho, děje se něco ??.......... Scéna z pavoukama byla trapná. Ve filmu už je strašně málo urbanu a vše se motá kolem ducha, který chce pomstít svou smrt. Nejhezčí postava filmu je Samantha a nejhezčí auto má Grace Taylor ( Tina Lifford ). CITÁT - Tuhle legendu nám nikdo neuvěří.......... Hudbu k filmu dělal Jeff Rona a zazní zde třeba Dirty water od The Standells nebo Voodoo od Janielle. Pro milovníky této série tu mám odkaz na pokračování - http://www.csfd.cz/film/240802-ghosts-of-goldfield/ . Společnost Sony si však vyžádala zpět filmová práva a tak film vyšel pod jiným názvem.(24.4.2011)

• rikitiki

Tohle vyděsí zhruba stejně, jako šálek třikrát převařeného čaje. Což přesně tento snímek je. /8. 10. 11./(8.10.2011)

• AngelAngie

Tak tomu říkám pořádnej odpad! :)(26.6.2008)

• klerik

"To nie je mestská legenda, to je z toho filmu Candyman..." Kdeže odpad... Áno, film postupne padá na držku, lebo kombinuje NOČNÚ MORU, KRUH, NEZVRATNÝ OSUD a mestske legendy. Minimalne do polky štandardne (direct-to-video) zvládnutá teen vyvražďovačka. Škoda, že sa odklonili od kriminálnej zápletky - potenciál tu bol. Ak to porovnám s TAJOMSTVOM MINULÉHO LETA 3, nemôžem ísť pod dve...(4.4.2010)

• Mahalik

Stejně jako nikdy nepochopím, proč mi vždycky padá chleba namazanou stranou na zem, tak asi nikdy v životě nepochopím, proč se režiséři hororových snímků snaží diváky vystrašit způsobem " z mrtvé holky jde větší strach než z Marilyna Mansona, tak co když natočíme film o ní?". Tento film nejen-že mi už od začátku přišel jako Odložené případy na druhou, on je ale (jako většina podobných kousků) neprosto k nevystrašeníhodný. Navíc téma Krvavá Mary je stejně obnošené jako ten žlutej trikot co nosí Daniel Nekonečný. P.S. ta 1* je za zhulenou afroameričanku, které měli raději věnovat celý film.(31.5.2008)

• - Film měl mít původně čtvrté pokračování pod názvem Urban Legend: Goldfield Murders. Společnost Sony si však vyžádala zpět filmová práva a snímek později vyšel pod názvem Ghosts of Goldfield (2007). (Terva)