Reklama

Reklama

Žraloci útočí

(TV film)
  • USA Spring Break Shark Attack (více)

Obsahy(1)

Mal to byť zábavný výlet plný pohody. Ten sa však zakrátko zmenil na peklo. Mladá študentka Danielle so svojimi priateľmi prichádza na prekrásne pláže Floridy. Zabúda však na varovanie svojho brata, ktorý jej odporučil nevchádzať do zradných koralových vôd oceána, kde by sa mohli zdržiavať žraloky. Na nočnom výlete ľoďou sa Danielle s priateľmi ocitajú smrteľnej hrozbe útočiacich žralokov... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (45)

djsaly 

všechny recenze uživatele

Hneď prvý záber ma dostal, veď komu sa nepáči pohľad na krásne a opálené telá len v bikinách? Ako ale film plynul a nič iné ako zábava mladých ľudí počas leta na pláži Floridy nebola vidieť až na tie umelé plutvy žraločie a sem tam pohodená atrapa ľudského pozostatku, vedca (siláka), ktorý vyťahuje torzá metrových a niekoľko sto kilových korytnačiek ako polystyrén na plabubu či červené farebné škvrny na hladine oceánu tak to bola nuda bez štipky napätia a záberov priamo útočiacích čelustí žralokov. Ako by som mohol zabudnúť na podpríbeh milostného trojuholníka typu: "ja milujem ju a ona miluje iného" Moje hodnotenie filmu je 1* a + za tie baby ()

ledzepfan 

všechny recenze uživatele

Od odpadu ho zachránilo jenom to že jsem byl schopný to dokoukat do konce--je úžasné s jakou demencí tvůrci vytvořili skupinu žraločích ploutví nad hladinou,to je fakt odvaha něco takového předložit divákovi jako hotové dílo--kdyby byli žraloci opravdu tak pomalí a líní vymřeli by už v pravěku--trochu mi to pripomnělo podobně debilní film modrý démon,ten ale narozdíl od ž.ú.má v sobě jasné prvky sebeparodie-prostě filmová šlichta ()

Reklama

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

První polovina filmu nemá s hororem ani žraločími filmy nic společného. Probíhá v ní jen seznamování s hlavními protagonisty, záběry na opálená těla plážových holek a namakaných kluků. Poté začíná lovestory, která se hodí spíše do romantických filmů a následuje několik večírků a párty. Sem tam se do toho mihlo několik záběrů na žraloky, které jak už bývá zvykem, zcela jistě pochází z některého dokumentu.Když už se konečně začaly odehrávat útoky žraloků na lidi, tak jsme měli šanci vidět pouze přehlídku lepenkových ploutví nebo digitálně upravených záběrů na několik desítek ploutví pohupujících se na vlnách. Opět jsme se dočkali pouze výkřiků, gejzíru vody, která byla zbarvená kapkou krve, nebo povrchových zranění, které údajně měla představovat žraločí kousnutí. Tentokrát však nechtěli producenti stavět na velkém bílém žralokovi, a tak si vymysleli smečku tygřích, kteří ale určitě hrůzu nenahnali. Celé mi to přišlo jako nepodařená parodie na žraločí filmy. ()

eye candy 

všechny recenze uživatele

No on už je samotný název Spring Break Shark Attack docela dost výmluvný a na to jak příšerně amatérský a najivní pokus SBSA je si zde na čsfd vede překvapivě dobře. S trochou snahy se dá uvěřit, že si autoři jenom popletli žánry. Jinak inspirace Jaws není skoro znát, no je to jako kdybyste chtěli po prvňáčkovi aby namaloval da Vinciho Mona Lisu.. to se prostě nedá brát jako zprznění ()

SKreyn odpad!

všechny recenze uživatele

Škoda, že som si nepozrel hodnotenie tohto filmu predtým, než som ho išiel pozerať. Je síce pravda, že som nemal dobrý pocit že by sa v TV objavil dobrý film tohto žánru ale práve v TV nič poriadne nebolo tak som to riskol. Radšej som mohol ísť spať. Je to strašný odpad, hnoj. Najprv ma prekvapil útok žraloka na loď, čo asi nie je moc reálne a potom tá časť, keď sa zrazu objavilo na pláži desiatky žralokov, kde ľudia boli po pás vo vode a tam na nich útočili tie žraloky. Aspoň som sa z chuti zasmial, niekedy ani na komédii sa tak nezasmejem. ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama