Reklama

Reklama

Žraloci útočí

(TV film)
  • USA Spring Break Shark Attack (více)

Obsahy(1)

Mal to byť zábavný výlet plný pohody. Ten sa však zakrátko zmenil na peklo. Mladá študentka Danielle so svojimi priateľmi prichádza na prekrásne pláže Floridy. Zabúda však na varovanie svojho brata, ktorý jej odporučil nevchádzať do zradných koralových vôd oceána, kde by sa mohli zdržiavať žraloky. Na nočnom výlete ľoďou sa Danielle s priateľmi ocitajú smrteľnej hrozbe útočiacich žralokov... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (45)

Cortesz odpad!

všechny recenze uživatele

Žraloci zde byli jako kdyby navíc, do počtu, aby zaplnili hluchá místa nebo co, zbytek stál taky za nic, prostě nechápu proč tento naprostý nesmysl vznikl, chtěl jsem dát aspoň jednu hvězdu za ty holky co se zde vyskytovali, ale za to jak se chovali v některých situacích? Zato tady házím odpad. Už nikdy více. ()

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Od doby, keď Steven Spielberg natočil kultový titul "Čeľuste" sa s filmami o nebezpečných, krvilačných, vraždiacich žralokoch doslova roztrhlo vrece. Žiadny z nich však nedosiahol kvalitu Spielbergových "Čeľustí". Uberajú sa presne opačným smerom. Sú to väčšinou lacné, béčkové horrory s hlúpymi scénarmi, slabými hercami a chabou réžiou. Presne taký je aj televízny snímok "Žraloky útočia", ktorý natočil v roku 2005 akýsi Paul Shapiro. Je to nudná, teenagerská blbosť. * ()

Reklama

Jarsey 

všechny recenze uživatele

*** MOŽNÝ SPOILER*** Že by film, který má v názvu zmínku o žralocích, byl trochu o něčem jiném? No jistě! Žraloci se zde objeví na začátku, v polovině a na konci, během toho sledujeme příběh nějaké studentky, která se zakouká do nějakého kluka, ale má na ni spadeno jiný kluk, ten se rozhodne, že ji dostane klidně i po zlým. Je to možná spíš romantický film a sem tam nějaký drama s rybičkama. Ale děj byl vcelku koukatelný, tak 1*. ()

eye candy 

všechny recenze uživatele

No on už je samotný název Spring Break Shark Attack docela dost výmluvný a na to jak příšerně amatérský a najivní pokus SBSA je si zde na čsfd vede překvapivě dobře. S trochou snahy se dá uvěřit, že si autoři jenom popletli žánry. Jinak inspirace Jaws není skoro znát, no je to jako kdybyste chtěli po prvňáčkovi aby namaloval da Vinciho Mona Lisu.. to se prostě nedá brát jako zprznění ()

ledzepfan 

všechny recenze uživatele

Od odpadu ho zachránilo jenom to že jsem byl schopný to dokoukat do konce--je úžasné s jakou demencí tvůrci vytvořili skupinu žraločích ploutví nad hladinou,to je fakt odvaha něco takového předložit divákovi jako hotové dílo--kdyby byli žraloci opravdu tak pomalí a líní vymřeli by už v pravěku--trochu mi to pripomnělo podobně debilní film modrý démon,ten ale narozdíl od ž.ú.má v sobě jasné prvky sebeparodie-prostě filmová šlichta ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama