Americké romantické drama vypráví o Natalii, studentce z dobré rodiny, do jejíhož světa vpadne tajemný Keith. Dívka podléhá jeho kouzlu, ale poté, co zmizí, odhalí temné tajemství. Americké romantické drama vypráví milostný příběh Natalie, která má všechno, po čem ostatní dívky touží - je skvělá studentka z dobré rodiny, hvězda atletiky a královna střední školy, do níž chodí. Od dětství každý její krok bedlivě střeží ambiciózní rodiče a zdá se, že do dívčiny budoucnosti nemůže nic zasáhnout. Jenže pak se objeví Keith, svobodomyslný, tajemný a problematický mladík, který nemá co ztratit. A i když Natalie rozumem ví, že by si ho měla držet od těla, srdci poručit nedokáže. Keith ji zatáhne do řady podivných dobrodružství a ona se stále víc snaží zjistit, kdo doopravdy je. Když mladík najednou zmizí, Nataliin svět se rozpadne. A poté, co odhalí jeho temné tajemství, se život dvojice jednou provždy změní. V režii Todda Kesslera hrají Elisabeth Harnoisová a Jesse McCartney. (oficiální text distributora)

Cronosis

Film který by měl mít reprízu znovu a znovu, protože si to určitě zaslouží. Herecké obsazení bylo opravdu úžasné. Všechno zahrané na jedničku!!! A k ději není co dodat. Dávám plný počet... doporučuji všem ať vidí že život není mnohdy fér. ()

foxxxxy

Mě se to líbilo až příliš. Závěrečná loučící scéna na autobusovém nádraží mě dojala k slzám. Keith je pro mě obrovsky příjemné a mile smutné překvapení. Absolutně a nekompromisně 5* ()

jess20

Překvapivě pěkný film. Musim říct že mě ten zvrat dost překvapil sem ráda že mě ještě nějaký film takto překvapí a stane se něco co jsem vubec nečekala. Dobře zahrané bez ruznych cukrovinek prostě parada. ()

Dominique55

Větší trapárnu jsem snad neviděla...Jedna trapná scéna za druhou. Keith rozhodně nebyl svůj, Keith byl značně nevyrovnaný a rozpolcený člověk, jasně k jeho situaci se možná není co divit, ale myslím si, že ženská by si hulvátství od jakýhokoliv chlapa neměla nechávat líbit a to ani tehdy kdy on leží na smrtelný posteli anebo aspoň ne v takovýchto situacích co byly ve filmu...Rakovina nikoho neomlouvá. Možná zezačátku se mi Keith taky líbil a zamlouval, ale pak už to začal celkem přehánět a docela dost blbnout. Být tou holkou už dávno jsem mu flusla do ksichtu a odešla. Namyšlenej fracek, kterej využíval situace, myslel si že si může dovolit co jen chce. Ale možná, že ona to brala jako určitý dobrodružství, vzrůšo a ta jeho nedostupnost jí samozřejmě maximálně přitahovala a lákala. Každý chce toho, kterej ho nechce a ten co se mu nabízí toho odmítá...Jen bych dodala, že ta holka toho hodnýho kluka skutečně a opravdově nemilovala, byla s ním, bůh ví proč, možná jen proto jak hezky se k ní choval, ale skutečná láska vypadá jinak. S tou by si rozhodně nenechala zblbnout hlavu takovým celkem nechutným blbečkem, ale vážila by si, obdivovala, uznávala a milovala by chování toho houdňouse....Prostě by to nedovolila a nedala by to všanc, nedala by tomu žádnou, byť jen sebemenší šanci a ani by na to neměla pomyšelní. Upřímně se jí celkem divím. Ono možná, kdyby na to hupli dřív udělal by ten kluk líp a ona by se na něj možná nevykašlala. V podstatě tím dala najevo, že když jí přitahuje takovejhle magor, tak ona si taky nebude úplně v pohodě. Jediný hezký scény byly když byla s tím hodňousem a ještě možná když se miovala s Keithem i když to bylo jen kvůli tý scéně, ale jakmile jsem si uvědomila s kym to dělá, trochu se mi zvedl žaludek... Rozhodně mi to ani trochu nepřipomínalo Dlouhou cestu, ta je narozdíl od tohohle super!Možná by to taky působilo líp, kdyby tam dosadili starší lidi a ne takhle mladoučky ještě ničím nepolíbený...Jinak jsem se už od začátku nudila a už když jsem to stahovala měla jsem takový jakýsi pocit, že to nebude ono a že se mi to moc líbit nebude, holt moje intuice měla zas a opět pravdu, fakt to nebyl můj šálek kávy...Díky hodnocení jsem čekala nějaký wau! a nic z toho nepřišlo. ()

metla

Pro mě jeden z nejoblíbenějších filmů a největších překvapení z romantických filmů, co jsem kdy viděl. Pár velmi překvapivých a zvláštních obratů, dojemný (zvláště) konec filmu. Tajemná postava Keitha, roztomilá kráska kterou se snaží získat, seč se tváří, že mu o to ani náhodou nejde a ty životy převrácené naruby. Viděl jsem ho snad desetkrát a určitě ho uvidím ještě hodněkrát. ()

kecal

Film o zamindrákováným, sebe středním, sebe lítostivým a bezpáteřním ubožákovi, který zničí život hodné, krásné holce. Pokud někomu připadne romantické, že klučina zbalí holku pomocí intrik, lží a přetvářky, tak na mne to nějak nezabralo. Nejlepší hláška romantického filmu byla " proč by k tobě měl být život fér, když ke mě není" ()

Akinaz

Film, který si mě získal od prvního záběru. Nenucené, nestrojené, pravdivě bolestné. Oba hlavní představitelé se vyznamenali a ztvárnili tyto dva odlišné lidi, kteří k sobě nakonec tak pasují s neuvěřitelnou lehkostí a citem. Na povrch vyplouvají otázky, nad kterými je potřeba popřemýšlet a k nichž nás snímek přemýšlet donutí. A tak to má být, děj s přínosem, obohacením.... Život je vzácný, važme si ho. ()

CptDirty

Film, který moc lidí nezná, což je velká škoda, protože se jedná(dle mého) o jeden z nejlepších romatických filmů vůbec. Dobrý soundtrack, vynikající atmosféra a dojemný příběh o lásce. Snad každému musí u tohoto filmu ukápnout slza. Keith vás do svého příběhu dokáže velmi dobře vtáhnout. Občas trochu klišé a Ignacio Serricchio taky nepodal svůj nejlepší výkon, ale tomuhle filmu to prostě musím odpustit. Za mě 5/5 ()