Americké romantické drama vypráví o Natalii, studentce z dobré rodiny, do jejíhož světa vpadne tajemný Keith. Dívka podléhá jeho kouzlu, ale poté, co zmizí, odhalí temné tajemství. Americké romantické drama vypráví milostný příběh Natalie, která má všechno, po čem ostatní dívky touží - je skvělá studentka z dobré rodiny, hvězda atletiky a královna střední školy, do níž chodí. Od dětství každý její krok bedlivě střeží ambiciózní rodiče a zdá se, že do dívčiny budoucnosti nemůže nic zasáhnout. Jenže pak se objeví Keith, svobodomyslný, tajemný a problematický mladík, který nemá co ztratit. A i když Natalie rozumem ví, že by si ho měla držet od těla, srdci poručit nedokáže. Keith ji zatáhne do řady podivných dobrodružství a ona se stále víc snaží zjistit, kdo doopravdy je. Když mladík najednou zmizí, Nataliin svět se rozpadne. A poté, co odhalí jeho temné tajemství, se život dvojice jednou provždy změní. V režii Todda Kesslera hrají Elisabeth Harnoisová a Jesse McCartney. (oficiální text distributora)

Hanes88

Příběh, který člověka dostane až na závěr. Po celou dobu člověk nechápe počínání Keitha, ale nakonec se všechno projeví. Za sebe musím říct, že se mi to velice líbilo. 80%. ()

Mrs.Blue

Pochybuji, že si zamiluji nějaký film víc, než tenhle. Má v sobě něco, co mě nutí pouštět si ho stále dokola a nikdy nemít dost. ()

1945

Ufo mezi filmy americké produkce. Klišé se zde střídá s něčím originálním a výsledný produkt je opravdu pozoruhodný ()

kikka20

Herci odvedli skvělou práci. Tohle mě dostalo. Další film, který u mě vyletěl mezi TOP10 filmů. Příběh je neobyčejně obyčejný. Keith byl vážně skvělá postava a tomu filmu to dodalo něco, co mě za chvíli přinutí se zase na to kouknout. Konec byl podle mě nejkrutější, ani slovo co se s ním stalo a potom mi to docvaklo. Málem mi začaly téct slzy, opravdu, opravdu dojemný příběh a hlavně krásný. Nádhera, vážně. ()

Mikino00

Tuctová, naprosto obyčejná romantická podívána, klasický příběh dvou puberťáků kde jeden z nich je outsider a ten druhý se do něj postupně zamiluje. Zde ovšem měl přijít zásadní zlom, který má dělat film vyjímečným a ten je dost chabý, nijak šokující, prostě nevyvolá žádnou emoci. Emoci vyvolávala postava Keitha, jelikož mi silně lezla na nervy. ()

cherita

Zjevení mezi filmy svého žánru. Na první pohled není Keith ničím zvláštní, ale zkuste si ho srovnat třeba s cukrkandlovou blbostí jménem Dlouhá cesta, která zpracovává stejnou zápletku, a uvidíte ten rozdíl. V tom nejlepším smyslu slova dojemný film se sympaticky sarkastickým hrdinou a s jednou z nejkrásnějších „rozlučkových scén“ co jsem kdy viděla. ()

jorgus

kdyby konec byl jeste vic podarenejsi, jdu i vyse..ale herci byli presvedcivy a celkovy feeling filmu byl prima:)neni to zadna bomba, ale urcite takove male mile zpestreni:) ()

Silencia90

Já nevím proč, ale prostě "jen" 4,5*. Do půlky úžasný film, který ovládá výborný Jesse, se ale pak otočí v zamotanou motanici co sama dost dobře neví co chce říct. Nápad skvělý, miluju takovéhle filmy, ale tohle se ne úplně povedlo. Z dialogů na konci filmu jsem z toho moc nepochopila a celkově ten film nedokázal to, co měl. Chytit za srdce. Nemuselo to dopadnout tak, jak to dopadlo. Proč taky? Nevyhnu se proto srovnání s Dlouhou cestou, která je dokonalým příkladem pro tenhle film. Každopádně to neznamená, že film je špatný. Je výborný! ()

Tred2

První půlka je super. Vytváření chemie mezi hlavními postavami je nadstandardně zajímavé. Oba herci jsou docela sympatičtí (ve své žánrové kategorii), druhá půlka pak trošku stagnuje a dává dojem nadbytečného patosu. Nakonec se z toho vyklube opodstatněný "průser" s férovým koncem (tzn. konec, který by jste si představovali jako nezaujatí diváci). Akorát mě trošku vadilo, že hlavní postava byl část filmu poměrně bezdůvododně divnej podivín, kdežto zbytek pasáže byl cool podivín. Celkově to má slušnou atmosféru a pěknou hudbu. 3-4 hvězdy, podle vkusu. Osobně zaokrouhlím nahoru. ()

sNeDy

Velmi silné tři hvězdičky, nebýt rychle utnutého klišé konce, klidně bych dal téhle tak trošku jiné romantice 4. ()

JohnSorrow

Úžasný námět a téměř bezvadně provedený. Můžete namítnout, že se jedná o obyčejnou romantickou podívanou se spoustou ohraných pasáží, jejichž vývoj je nabíledni. Ale... Nejsem divák teen komedií, přesto jsem nějaké viděl a rozdíl je v jedné maličkosti. Člověk nemůže shlědnout Keith, aniž by nad ním nepřemýšlel. A to hodně. Zpočátku nejasné divadýlko o mladých lidech a o jejich životě na střední, které se posléze obrátí na, řekněme, klasickou cestu s mírnou inovací, ale za chvíli si stejně nejste jisti, jestli je tomu doopravdy tak. Jestli je to vše tak jednoduché. Pořád přemýšlíte a vracíte se zpět v ději, abyste našli nějaké vodítko, které vám pomůže, protože jste celkem dost ztraceni. Krásně vyvážené romantické drama, překvapivě se točící okolo dvou mladých lidí. Neváhejte... ()

Axident

Slibné, ač mnohokráte ohrané téma, od nějž jsem si díky místnímu vysokému hodnocení dost sliboval, ovšem nikterak zvlášť mě nechytlo. McCartneymu jsem za celý film těžko přicházet na chuť a spíše mě iritoval a Harnois na tom nebyla o moc lépe. Ač z toho mohl být příjemný, nenápadný film, pro mě jím není. Působí fádně, příliš ploše, neživě až selankově, koukat se na to dobře dá, ale abych vypnul přehrávač a řekl si: to byl zážitek, tak to jsem si rozhodně neřekl. ()

dagmarecka

Z počátku to byla pro mě zase další teenegerovská romantická komedie, ale na konci na mě koukalo drama plného citu, skvělých hereckých výkonů a podmanivé hudby. ()

roxy_ellen

Možná proto, že tenhle film dokázal překvapit. Možná proto, že mi vrací vzpomínky. Právě takoví lidé jako Keith, kteří z ničeho nic vstoupí do našeho života, chovají se nesmyslně a ne zrovna dvakrát správně, obrátí nám život naruby.. právě na takové lidi se nedá zapomenout. A Jesse McCartney,ač bych to nečekala, tuhle roli sehrál skvěle. Přirozeně. Krom toho, že se jedná o výjimku mezi omšelými teenegerovskými filmy. Nemohu nic jiného než dát ***** ()

Olík

Do života mladé, úspěšné studentky a sportovkyně, jejíž život řídí ambiciózní rodiče, vpadne záhadný spolužák se svým svérázným způsobem života a tajemstvím, které navždy změní jejich vztah. Jó, proč ne, dalo se na to koukat (stokrát lepší tahle dvojice, než např. Bella a Edward – všichni víme odkud). Ovšem největší problém jsem měl s věkovým rozdílem hlavních představitelů, osm let, které dělí oba herce, byl bohužel vidět i na plátně - Jesse McCartney mi víc než spolužák Elisabeth Harnois, připomínal jejího mladšího bratra z prvního stupně. ()

NGP

Dlouhou cestu to kopíruje bezvadně. Moc přeslazená záležitost, i když 2/3 to vypadalo jinak. Nemůžu nesouhlasit s tím, že pro milovníky sentimentality je to záležitost jako stvořená. Ale pro mě je to za a) neoriginální, moc ohrané téma, za b) spíš lítostné, než láskyplné /což v romantických filmech nesnáším/. ()