Americké romantické drama vypráví o Natalii, studentce z dobré rodiny, do jejíhož světa vpadne tajemný Keith. Dívka podléhá jeho kouzlu, ale poté, co zmizí, odhalí temné tajemství. Americké romantické drama vypráví milostný příběh Natalie, která má všechno, po čem ostatní dívky touží - je skvělá studentka z dobré rodiny, hvězda atletiky a královna střední školy, do níž chodí. Od dětství každý její krok bedlivě střeží ambiciózní rodiče a zdá se, že do dívčiny budoucnosti nemůže nic zasáhnout. Jenže pak se objeví Keith, svobodomyslný, tajemný a problematický mladík, který nemá co ztratit. A i když Natalie rozumem ví, že by si ho měla držet od těla, srdci poručit nedokáže. Keith ji zatáhne do řady podivných dobrodružství a ona se stále víc snaží zjistit, kdo doopravdy je. Když mladík najednou zmizí, Nataliin svět se rozpadne. A poté, co odhalí jeho temné tajemství, se život dvojice jednou provždy změní. V režii Todda Kesslera hrají Elisabeth Harnoisová a Jesse McCartney. (oficiální text distributora)

runner85

krásny, nenápadný film o tom ako osud spojil dvoch ľudí do hromady aby si navzájom pomohli ... sem tam trošku klišé, ale niektorým filmom to vieme odpustiť :) ()

hygienik

Čo povedať. Čakal som niečo novátorské a nedostal som to. Ale hlavná hrdinka ma, na rozdiel od samotného Keitha, dostala a od polovice filmu som sa s ňou maximálne stotožnil. A keďže je to debut pána režiséra, zavriem oči nad tým, že prvá polka filmu bola povrchná a nudná a dám 4 hviezdy. ()

Kopik

Tenhle filmek jsem objevil náhodou a můžu říct, že mě naprosto nadchl. Skvělé herecké výkoný, skvělý příběh mě totálně odrovnali a musím se podívat znova. Celý zvrat ke konci mě zasáhl stejně jako celý film, od kterého jsem nemohl odtrhnout oči. Geniální, plnej počet a pro mě obrovský překvapení a jedno z nejlepších (jestli ne nejlepší) co jsem v poslední době viděl. ()

Reesam

Tenhle film je potřeba pochopit. Opravdu mu porozumět, především porozumět Keithovi, jelikož on je složitá osobnost a ta propracovaná, že mě fascinuje. Hrozně mě mrzí, že se mu nedostalo větší pozornosti, ale možná díky tomu a tajemnu je ten film právě takovým. Musím ocenit skvělé kamery a pohledy ze shora, skvělý soundtrack a scénář, protože většina filmů je plná dialogů, ale tenhle měl do sebe něco, co jiné třeba ne. ()

JOHN.NY

Keith je závistivý zmetek. Natalie je vzorná studentka a perspektivní teniska očekávající stipendium na jedné z nejlepších škol světa. Keith ji chce vidět na kolenou, nenávidí ji. Natalie by o kluka jako je Keith ani pohledem nezavadila. Keith ukrývá tajemství. Natalie má kluka, kterého jí každá závidí. Co se mezi těmito dvěma může přihodit? Říká se, že mezi láskou a nenávistí je jen tenká hranice...Navíc každá nálepka se dá přelepit. Výborně zahraná ústřední dvojice dělá z tohoto snímku skvělý zážitek a ačkoliv si můžete být stokrát jistí, jaký bude konec, stejně Vás to chytne a neodtrhnete se až do konce.. ()

Kate...

Úplnou náhodou jsem narazila na tento nenápadný snímek plný klišé, které však bylo naservírováno úplně jinou formou. Byť konec tolik nepřekvapí, ale opět si pohrává s naší emoční stránkou, hlavním herci v celém průběhu filmu předváděli něco neotřelého, se zaujetím pozorovatelného, prostě úplná odbočka. ()

berusche

Tak mladí a už takové rány od života! Chudáčci, nemají to jednoduché. Mně to trochu připomíná snímek Moje první láska, i když tam k takové sebereflexi hrdinové nedojdou, protože je to pro mladší cílovku. Nevím sice, pro kterou cílovku bylo tohle, ale pro mě zajisté ne, šacovala bych to tedy věkově asi tak na věk hrdinů. No a to je trochu moc drámy na jeden středoškolský pár. Taky mi trochu vadilo stalkerství a scénář, který teda rozhodně nepovažuji za dobrý kus odvedené práce. Přesto je to šikovně zahrané a hrdinům byste možná ty absurdní situace věřili. ()

Morloth

Jako žánrovka cílená přeci jen na mladší publikum než je má maličkost - dobré. Jako čerstvý vítr do plachet romanticko-dramatických komedií (nebo romanticko-komediálních dramat?) obstojí. Hudba velmi příjemná. Herci neokoukaní a zajímaví. Přesto mne Keith minul poměrně velkým obloukem. Mám odpor k americkému stylu života, kdy v popředí veškerého zájmu stojí kariéra (škola) a pak jasná a pohodlná vyhlídka důchodu. Během toho proběhne nějaká ta reprodukce a člověk udělal vše, co ve svém životě udělat měl. Hlavní hrdinka je ovšem ztělesněním takového přístupu. Ano, vím, film se proti podobnému chování poměrně ostře vymezuje, ovšem vymezuje se neuvěřitelně, absurdně a stejně pohádkově, jako je pohádková ona idea fungujícího života. Pokud do světa mladé, ambiciózní, krásné, šikovné, a bůh ví jaké ještě, dívky vstoupí podivný loser, tak nečekejte zázraky. Ty se bohužel na plátně dějí a dějí se dosti nárazově a neuvěřitelně. Scénář se nevyhýbá řadě klišé a pracuje s nimi neuměle, prvoplánově a dík jejich užití působí veškerý děj jaksi šroubovaně. Proto jsem nebyl schopen si Keitha užít, ač příslib zde byl. ()

BarryLyndon

Ze zpětného pohledu hodně zajímavá variace na The spectacular now. Pár minut mi čekalo, než jsem v tom filmu našel sympatie, ale po konci jsem byl nadšenej. Myslím, že si to zaslouží podobný hype jako jiné indie hipster filmy. Trochu komplikovanější teen dramantika, ale rozhodně doporučuju! 8/10 ()

C0r0ner

Celou dobu se to u mě přelévalo mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami, ale nakonec se přikloním nahoru, celkově to byl fajn film. Místní superlativy a hejty mě nechávají chladným, nic takového jsem nezaznamenal, jen jednorázově lehce nadprůměrný zážitek. 70% ()

Flynn

Obyčejná podívaná, nic víc. Dalo by se říci klasické teenagerovské romantické pozastaveníčko s trochu hořkou příchutí. Hořkou příchuť jsem však měl spíše z role Natalie, která se vpodstatě chovala jako lživá záletnice a nakonec z toho vyšla jako ta nejlepší. No jo, jako ze života :o) ()

Fallen_One odpad!

Film o tom, jak jsou holky blbý, když potkaj rošťáka. Film o tom, jak si kvůli němu změněj priority a život. Film o tom, jak se dostanou do sraček. Spousta klišé zakrytých pozlátkem. Nesmyslnost chování. Naprosto nesympatický Keith a ubulená Lída Natalie. Obrovské zklamání. Čekal jsem mnohem mnohem víc. A je mi to líto... Na druhou stranu mi to přijde na jednu stranu blízké, takže buď plný počet za kvalitně odvedenou práci nebo jeden za to, jaký mám z filmu pocity. Hm...srát na to. ()

carly

tak úplne neviem, čo si ot om myslieť. rozplakalo ma to. na nič sa to nehralo. iba to bolo. tak pekne smutné. ()

pufina

Někdy stačí jedno setkání a může se Váš život přetočit vzhůru nohama. Keith byl pro mě hodně zajímavá postava, možná né originální a už tu pár takových bylo, ale v podání Jesse McCartneyho to bylo jiné a to víc mě zajímalo, co bude dál, co se s ním děje a kam všechno jeho počínání směřuje. A co bych tak řekla na závěr? Limit je nebe.. ()

Juto

Je to príbeh smrteľne chorého tínedžera, ktorý je odhodlaný prežiť zvyšok svojho obmedzeného života tak ľahkomyseľne, ako je to len možné. Ide o stredoškolskú romancu s množstvom klišé, ktoré bežne nájsť vo filmoch tohto druhu. 5/10 ()

Plangi

Já moc bystrý člověk nejsem a tak jsem byl teda zvědav, co z té teenage nudky vyleze, takže jsem koukal a koukal, kosa padla na kámen a to přímo s tříštivým účinkem, pomyslné střepiny zasáhly moje bulvy a ty zaplakaly nad...plastikovým nosem Jennifer Grey. 40% ()

AGO

Hrôzostrašne presladený plagát ma takmer odradil. A bola by to škoda, lebo Keith je jedinečný, neamerický filmík (sem-tam až anti-americký). Aj keď sa mi správanie postáv nie vždy pozdaválo, tu hodinu a pol vôbec neľutujem. ()