Cestovatel

USA, 2007, 9 h 1 min (Minutáž: 40–43 min)

Tvůrci:

Kevin Falls

Kevin McKidd, Gretchen Egolf, Moon Bloodgood, Brian Howe, Reed Diamond, Tom Everett, Lisa Sheridan, Paul Schulze, Matthew Humphreys, Jos Viramontes (více)

Epizody(13)

Dan má zvláštní schopnost. Může cestovat v čase a měnit tak minulost a tím udělat změny v budoucnosti. Při jedné ze svých cest narazí na svou přítelkyni, která by měla být již delší dobu nezvěstná po letecké havárii a vypadá to, že má stejnou schopnost jako on. (oficiální text distributora)

Kuba11

Jojo pilot super. Vypadá to že tento srial bude dosti zajímavej. Hlavni hrdina taky dost dobrej už v římu hrál výborně. O cestování časem a měnění osudu lidí moc serialu není. ()

stephano

No někdy je nadšení ze seriálu a opadne a jindy mu přijdete na chuť...to druhé je případ Journeymana...každý další díl mě přišel propracovanější. Myslím že faktor časových skoků by se dal těžit rozhodně lépe ale i zde jde o zajímavou podívanou ()

RobbieM@N

Journeyman disponuje velice dobrým hlavním hrdinou, Kevin McKidd už v Římě dokazoval svoje kvality, bohužel schází tomu lepší scénář, v poslední době se rozmnožují seriály, které se ani nesnaží nějak smysluplně zdůvodnit proč má hlavní hrdina tu či onu schopnost, episody jsou pořád o tom samém, takže sem byl vůbec rád za dokoukání první sezony, dál právoplatně Journeyman nepokračuje, navíc hodně otravná Gretchen Egolf. ()

mr.cartman

Bohužel je tohle další návykovka, která se dá bez problému stihnout za jeden den (13 dílů), díky pouhopouhé jedné sérii. :-( První díl byl pro mě celkem zmatený a chvílema jsem přemýšlel, jestli pokračovat, ale závěr tohoto dílu si mě dostal. Konečně mu někdo uvěřil. Kdybych to měl shrnout, tak je to takový Návrat do budoucnosti (tuto trilogii také zbožňuju) pro dospělé. Musím souhlasit, že poslední 4 díly vážně stojí za to a doporučuji je shlédnout za sebou (stejně to jinak nevydržíte). Opravdu je škoda, že to je tak krátké, konec 13. dílu si o pokračování vážně říká... ()

patsandor

Velmi zajímavý seriál o cestování v čase. Škoda, že byl tak brzy ukončen, jednotlivé epizody mají spád a správné napětí, my se bohužel nedozvíme jak to bylo s tím cestováním. ()

djcremo

Tento seriál mal veľký potenciál, len škoda, že skončil iba u prvej série. A musím sa priznať, že ma chytil hneď od začiatku a udržal si to až do konca. Len nechápem ten slovenský názov Cesta do minulosti, Keď Moon Bloodgood cestovala do budúcnosti. Veľké prekvapenie v žánri Sci-Fi. ()

v.indruchova

Parádní seriál. Pořád se něco děje. Avšak pro "scifaře". Mému otci se by to asi nelíbilo :D Přidám se k názorům typu, nechápu proč toho nenatočili více? Kdo to zatrhl a řekl nestojí to za to? Myslím, že ten co to udělat si řekne na smrtelné posteli to jsem ale vůl :) Hlavní hrdina (Dan) je takový zvláštní, nakonec se vám prostě zalíbí. Pánové jistě najdou v dalších rolích pohledné opačné pohlaví. Jsem ráda, že jsem tohle mohla zhlédnout. Každý díl vás vtáhne do děje.. U 12 dílu: byla jsem napjatá jako struna a křičela jsem: " vem mu ten foťák a rošlap to!" :) ()

Emperor1

Dost dlouho, vlastně většinu dílů mi trvalo, než jsem tomuto seriálu přišel na chuť a když už to pro mě začalo být konečně zajímavé, byl konec. Místo původně zamýšlených dvou hvězdiček dávám tři. Mám rád filmy (seriály, knihy), které ve mně vyvolávají otázky typu "co by, kdyby", cestování v čase a následky narušení kauzality je vděčné téma. Škoda, že seriál skončil a nevyjasnil další okolnosti Danyho schopnosti.. ()

Muf911

Velice zajímavý a atraktivní námět pro cestování v čase, což je téma, které mám rád. Trochu low-budget a možná by si to zasloužilo víc prostoru, ale i tak mě to jako seriál chytlo a nepustilo, dokud jsem to celé nezkouknul. ()

gachik

Prvních pár dílů, než se děj pořádně rozjel, mě možná i malinko nudilo. Tak od sedmého dílu už to ale byla napínavá jízda - o to víc zamrzí, že seriál neskončil, ale přestal. ()

Machys

Celkem rozporuplný seriál. Nápad dobrý i když teorie o cestování v čase moc nemusím, protože se ve většině případů se v tom scénristi sami zamotají. Tady ne, ale připadá mi to takové nedotažené... ()

cachanell

Nejde mi dát více hvězdiček, původní myšlenka neovlivněného cestování v čase se mi líbila. Ale přeci jen mi chyběl nějaký stálý dovětek , ani nevím, jak to vyjádřit. Kevina McKidda mám ráda (moc se mi líbil v jiném seriálu Řím), ale zde mi něco prostě vadilo. Je pravda, že jsem zatím viděla pouze první čtyři díly... zkusím vydržet a možná změním mínění, ale to často nedělám ... ()

Karel.Racek

Proč tenhle tip seriálu ma jen 13 dílu? Proč se tenhle seriál ke mě nedostal dříve? Proč lidi radši koukaji na sračkojidní ordinace a další tupé seriály? ()

r6AndrEw

Nevim no, za mě docela tuctovka. Vlastně se tam nic moc nestalo, každý díl jedna epizoda, jako ve startreku, to nemám rád. ()