Drzy_orel

Nemám rád roztěkanou kameru, kdy vteřinovými prostřihy ze všech možnejch pohledů je zkažen efekt celku. Ale říkal jsem si, ze Gerard Butler to nějak podrží a nebude to tak strašný. Bohužel bylo. Téma nevyužito tak jak mohlo být a celkově blbost. ()

sovel

Průměrný akčňák, který neurazí. Celkem předvídatelný děj a to nemluvím o klišé na konci. Jediné z čeho jsem byl odvařenej a to doslova byl zběsilý střih. Nic pro epileptiky, větší hrůzu co převedly se střihem jsem opravdu neviděl. A co je nejhorší většinou tyto zběsilé orgie nastanou při větší akci. Škoda ()

Rustita

Myšlienka ujde, ale natočiť videoklip s chaotickými scénami jedna cez druhú...no čo ja viem... asi by som nechcela hrať ani takú videohru, nie to druhýkrát vidieť tento film. Normálne za **, Butler k tomu priplusoval tú tretiu. ()

mikosuo

Podla traileru to vyzeralo celkom schopne no realita je ina a je to viac menej na prd. Mne osobne vadili zabery kamery pri akcii z ktorej som nemal absolutne nic len same smuhy :p ()

cr@shboy

Podle hodnocení na ČSFD jsem film už od začátku podceňoval, což mě ale po shlédnutí filmu již po několikáté přesvědčilo, že zdejší hodnocení nejde brát za bernou minci a příznivci žánrů budou mít vždy jiný názor, než celková masa lidí. Solidní akční film, který si přídavek akční opravdu zaslouží. Na příběh nelze brát větší důraz, jedná se o klasickou depresivní vizi budoucnosti která však ale nemusí být zcela nereálná v kontrastu s následující náctiletou generací (vyrůstající na počítačových hrách....všudypřítomného sexuálního kontextu....hip hopu a vůbec podstaty toho být COOL za každou cenu........ne opravdu nejsem katolík :-D jen malinko vidím jakým směrem se svět ubírá). V neskutečné řežbě která má celkem aktuální téma se mihne několik hollywoodem profláknutých tváří a hlavně Gerard Butler (alias vůdce Sparty :-) ohýbající protivníky doslova přes koleno :-D. Je tu samozřejmě zápletka založená na nevinném hrdinovi toužícím se vrátit za svojí roztomilou rodinkou.... Co je ale nejdůležitější na tomto filmu....maso z plátna stříká až do třetí řady diváků... 80% ()

crazyflow

Pokus o nadcasovy film se mozna povedl, ale ja nejsem schopna ho ocenit. Snimky s tematikou "jak to muze vypadat za x let" mi nevadi,ale tohle byl skok mimo. Gerard Butler byl dobrej a "Dexter" me fakt bavil, ale herecke vykony nekdy bohuzel nestaci. Rozhodne nebudu tenhle film doporucovat a sama uz ho znovu videt taky nemusim. ()

Pecca007

Pánové Neveldine a Taylor mě potěšili svým "Crank", ale zase úplně odradili svým "Crank 2". Jejich hyperaktivní, testosteronově akční styl natáčení mě sice oslovil, ale u "Crank 2" už to tak přehnali, že už to bylo nesnesitelné. Já jsem to tehdy bral jen jako "kletbu" většiny druhých dílů a myslel jsem si, že pánové chtěli jen film více vygradovat a mysleli si, že to je to pravé ořechové. Teď přišel "Gamer". Slušně znějící námět, nadupaný trailer a já jsem se i docela těšil. Tak jsem se tedy díval a díval, a film mi více a více připomínal "Crank 2". Střihač jako by se zbláznil a scénář obsahoval jen akci a erotiku. Neveldine a Taylor ukazovali, jak jsou šílení a strašně nadržení a to jsem prostě nepobral. Vše zachraňovaly jen akční scény, které byly dobře natočené. Takže "Gamer" u mě dopadl skoro stejně jako "Crank 2" a jediné, co ho od něj liší a povyšuje jeho kvalitu je herecká stránka. Butler sice hraje průměr, ale ostatní herci se vyznamenali. Hall (hlavně ke konci) neskutečně baví a je to perfektně ujetý záporák. Leguizamo zase působí jako kdyby byl opravdu smyslů zbavený a Lerman je neskutečně "cool" teenager. K tomu ještě přidáme duo Crews a Ventimiglia a herecká stránka filmu nám lehce vynahradí to, co duo režiséru zbabralo. 50 %. ()

O_riginals

Hodne jsem se tesil na ten film a byl jsem hodne smutny. Tahle silena uletarna je hrozna. Skvelych par akcnich scen a Buttler s Dexterem:) .... ale zbytek....HROZNE ()

Lukyn_CZ

Ta podobnost s Gladiatorem me film pokazila, ale na druhou stranu jsem si ho uzival a dobre se bavil :) místy se me film priblizil Nahradnikum, ale to se dalo cekat. ()

Stilios

Neřeknu nic, co by tu už nebylo řečeno. Ne moc originální ale zajímavý nápad a snaha o satiru na všechny online hry současnosti se zvrhla v nepřehledný a nudný film. Díky střihu a šílené kameře se film posunul za hranici normálního vkusu. Jediné plus na tomto filmu je můj oblíbený Leonidas, G. Butler. :-) ()

Kerwin

Kameraman? opilý? scénárista? úchyl? Režisér ? na dorgách ? úchylný patos, nejvíce mě štvala roztřesaná kamera - chaos nad chaos, vše dotáhnuté ani ne do poloviny. ()

urchin

Na Running Manovi jsem vyrůstal a cítím k němu určitou nostalgii. Ale zatímco Running Man měl určitou specifickou atmosféru a vyjadřoval známky cyberpunku, tak Gamer nemá kromě pěkného vizuálu zhola nic. Naprosté zklamání. PS: Z toho špekouna mi bylo fakt na blití. ()

Erieril

Ve filmu nalézám lehce zajimavou anti-utopickou myšlenku neskutecným způsobem rozbředlou. Nejdřív jsem se těšil na bouři v šedé kůře mozkové - toho jsem se však nedočkal. Ke konci jsem zjistil, že jenom tupě zírám bez jakéhokoliv důvodu přemýšlet. Logika filmu neskutečně nelogická. Ve filmu se vyskytují dějově zdůrazněné postavy bez jakoho koliv opodstatnění: tlusťoch v sedačce, vrazdící černý golem - který se mi splynul se všemi ostatními černochy, kamarád hlavního hrdiny... Vlastně tam jsou všichni až na hl postavu bez logického důvodu. Prostředí filmu a hudba působí průměrně, však v kontextu celého filmu jako velké plus. Kamera byla katastrofální: sekané záběry - až mi oči přecházely. Efekty byly velmi dobré, ale to v dnešní kinematografii nestačí. V kostce: "Ze záznamu Coutra-strike film neuděláš." ()

tulkas

90-ti minutový videoklip o budoucnosti děsivější než se nám zdálo. Slušná akce, jen ten střihač byl asi na tripu. ()

sladkemlicko

Nejsem fanda takových scf filmů,ale musím uznat že tomuto dílu nechyběl nápad a originalita. Jen škoda,že tam chlastal při posledním kole..to bylo doopravdy trapné a rejža by se měl stydět lump jeden. Ale Butler klobouk dolů,hrál to fakt výborně. Malé plus byl pokoj kolíka co ho "ovládal" (teď nevím jméno),ale měl celkem zajímavý strop..:) ()

norbik

Myšlenka dobrá, ale u ní to začíná i končí. Absolutně o ničem nevypovídající slet několika obrázků, z které lze poskládat asi tolik jako když se koukneme na psí hovínko a hádáme co měl dotyčný čokl k snídani. Závěrečných 15minut jsem vydržel už jen z povinnosti a o to víc jsem potom litoval. Gamer odsuzuje celou hráčskou komunitu a dělá z nich zabedněnce a jen škatulkuje jejich nynější pozici. Vše podtrženo absolutně stupidním scénářem. ()

michalek.k

Slabá "chodící" variace na "jezdící" Death Race. Něco tak blbého a zřejmě celkem drahého jsem dlouho neviděl. Přitom nosná idea (prodej "ovládání" věznů) není úplně k zahození. Ale to provedení.... Nejlepší část DVD je zajímavý bonus o digitální kameře Red One. ()

Neveldine/Taylor – přesun do televize

Neveldine/Taylor – přesun do televize