DavidAAAA

Je to dobrý. Butlerovi tahle role perfektně sedla, rozhodně víc než role neotesaných lamačů ženských srdcí. Místy klipovitě zběsilý střih a děj postrádající jakoukoli logiku, ale hodně věrně převedené herní obrazy na plátno. Žádný originální námět, i tak jde o slušné dílo. A hodně dobré efekty.. ()

darius1706

Tvůrci hned od začátku dali jasně najevo, že to tentokrát seminář o kvantové fyzice nebude. A ten začátek se vlastně i povedl. Krev stříkala na všechny strany, kusy těl létaly vzduchem, jen z toho střihu a komíhání s kamerou by člověk dostal mořskou nemoc, takže bych srazil hvězdu. Útěk z arény, resp. nápad, jak to udělat, byl výborný. Jenže, jakmile došlo na lámání chleba a bylo nutné jasně vymezit kdo a proč je klaďas a záporák, šlo to všechno do háje. Z řezníka-klaďase se stal ufňukánek, samozřejmě nesměli tam chybět nerdi s brýlatou nerdkou a tím pádem dlouhé vysvětlování. Ale jo, tak dalo se to přetrpět, jenže pak přišel závěr a bylo to. Zřejmě už je to nebavilo, nebo se sjeli na nějakým dobrým matrošem, ale konec byl prostě o ničem a hlavně odfláknutej. Což je škoda, film to hrozně srazilo. Mno a výkon Dextera, kapitola sama pro sebe, byl docela žalostný, takže 1.5 hvězdy a za promrhaný potenciál ještě tvůrcům přes hubu, protože je to fakt škoda. ()

Postradateln

Příběch filmu mě mile překvapil je to něco jiného než většina filmů. Dostáváme se do doby kdy jistý magnát vyvinul hru kam si sociálně slabší chodí vydělávat a ti kdo si zaplatili je mohou ovládat. Do jejich mozku byli implantováni nanoboti které se propojili přez servr k dané osobě. Po této hře vyvinul další hru kam posílali vězně z cely smtrti a ty musí přežít 30 bitev aby byli propuštěni. Běhěm těchto her dochází k tomu že se magnát snaží ovládnout mysl všech lidí. Určitá skupinka lidí mu v tom chce zabránit a vybere si na pomoc zatím nejlepšího válečníka z cely smrti. Akční scénky mě překvapili s novým přístupem. Mě se moc nelýbyli pro svoji trhavost a krátké sřihy ale může se to lýbit někomu jinému. Když se jednalo o bojovou akci v herním světě tam bych tyto trhavé scény a střihy pochopil. Kde jsem je vyděl nerad byl skutečný svět. Z mého pohledu tam postrádaly smysl a spíše ubíjejí smysl scén z hracího světa. ()

andy60

Stupidita má nové jméno - Gamer. I kdybych chtěl sebevíc vyšťourat něco pozitivního - marná snaha. Tohle prostě stojí za hovno sakum prásk - od debilního scénáře, přes kameru, klipové sekvence až po mizerné herecké výkony. O nějaké zábavnosti či napětí ani nemluvě. Tak proč jsem si tenhle shit, do prdele, vlastně kupoval? ()

Kelinej

Příběh měl mimořádný potenciál. Škoda, že nebyl využitý. Pak by nevadily ani do očí bijící nelogičnosti. Takto zbývají jen hvězdy za zajímavý námět, solidní herce a dynamický střih. ()

Neveldine/Taylor – přesun do televize

Neveldine/Taylor – přesun do televize