Flynn

Gerard Butler je sice sympaták a myslím, že do role akčních hrdinů se díky své fyzické vybavenosti skvěle hodí. Tenhle kousek se mu však nepovedl. Ta kamera byla prostě tragická, prosím pěkně takhle ať si točí klipy pro černoušky s jejich plnými rty a naditými rozkroky u toho jejich hiphopu, rapu a R´n´B nebo jak se ty srágorky jmenujou, ale ne celovečerní film. Záběry byly zmatené a chvilkama se v tom člověk ztrácel ikdyž nešlo o akční scénu. Příběh je plytký jako talíř ugandského podomního prodavače nanuků. Škoda, potenci to mělo solidní. ()

Pajky3

Tak teda nevim, jestli si chcete přijít na dávku nechutnosti, perverze a bizardnosti, tak ano, to jste tady správně. Ale jinak, jinak nic moc. Dexterovi slušela role slizkého a uchylného záporáka. S trochou nadsázky by se dalo říct, že jedna hvězda je za Sweet Dreams a druhá za Bad Touch, protože ty opravdu pomáhají. A jinak abych nezapomněl - Bizardnost, Perverze a Nechutnost. ()

Juto

Technická záplava vizuálnych a digitálnych efektov, rýchle strihy a bleskové osvetlenie vytvárajú niečo podobné ako pocit z hrania videohier. Prečo sa teda štúdio čuduje, či ho potenciálni diváci namiesto sledovania filmu si radšej nezahrajú lepšiu hru. 3/10 ()

c.tucker

Jsme vhozeni přímo do nepřehledné akce plné lidí pohybujících se jako počítačové postavy. Čím dál se dostaneme ve filmu tím se pomalu uklidňuje rychlost střihu (tedy imho) a dokonce se i něco dovídáme. John "Kable" Tillman je dobrej řízek a dokáže si poradit s čímkoliv. Líbila se senzační myšlenka, která ukazuje, jak to asi chodí on-line světě, jen jí duo režisérů trošinku utopilo. Jinak je to ale naprostej nářez. ()

Ruuzha

Gamer se podle mého názoru snažil na diváka zapůsobit úplně jiným stylem kamery, než na který jsme zvyklí. Oceňuji snahu zatáhnout diváka do víru hry, ale velmi rychlé střihy, místy až zmatená kamera na mě působila tak trochu epilepticky. Hodně se mi líbil námět, tak trochu šmrnclý Matrixem, oceňuji obsazení hlavní role, ale osud vojáka, bojujícího aby se dostal na svobodu ke své manželce a dceři z vězení, kde je neprávem už tu byl snad tisíckrát. Co maji v Hollywoodu ale taky pořád vymýšlet že. Dávám 3/5 námět pro mě zajímavý, ale zpracování mi nějak nesedlo. ()

Maty85

Nápad velice dobrej a celkové provedení opravdu zajímavé, ale na můj vkus ta kamera sebou až příliš házela, že divák občas ani neví jaká bije... :-) ()

fars

Myslim ze jsem prezil jen diky tomu ze jsem cekal to nejhorsi. Vazne by me zajimalo kolik bych filmu dal, kdybych o nem nevedel vubec nic, jen bych videl trailer . Kazdopadne neni to takova hruza, to ze duo Neveldine/Taylor jsou uchylaci uz musi prece kazdy vedet, snad jste od nich necekali neco serioznejsiho pro sirsi publikum :-) Jeste porad jim tu uchylnost do jiste miry zeru, protoze i v tom gamerovi je pomerne dost cool napadu a pekne dravy vizual. Bohuzel je tu i dost slabsich napadu. A co hur, akce tady taky neni takova pecka. Z prvniho zapasu ve hre jsem nemel nic, protoze kamera se silene klepala, tekala z mista na misto a do toho tam bylo nahazeno sto tisic takovych zrnitych prostrihu. U dalsich akci je to ale uz nastesti trochu lepsi, poodkryva se ovladani vezne a boj je kapku prehlednejsi. Aspon ze ten Butler je fakt ultimatni bouchac, a Michael C. Hall zase spravne ujety. A co se tyce zvracenosti jmenem Spolecnost... trochu te uchylnosti ma v sobe kazdy, proto vam neverim ze vas Spolecnost ani trochu nezaujala ;-) ()

Icefist

Béčková akční záležitost. Lidé mohou být díky technologii ovládáni jinými jedinci, kteří si tak mohou s těly ovládaných dělat co chtějí. Jedním z ovládaných je i vezeň, který pokud dokáže přežít 30 turnajů na život a na smrt, dostane svobodu. Jak že to nakonec dopadne? Podívejte se sami, akce je solidní a jednou se snímek určitě vidět dá. 60 % Oblíbená část- chlápek, co ovládá Butlerovu manželku, vážně stojí za to ()

Ice123

Hodně mi to připomínalo Death Race, ale s tím rozdílem, že tohle bylo mnohem lépe zpracované a Gerard Butler prokázal svůj potenciál k hraní. Hlavním nedostatkem je spíše čas, přijde vám to, že to uteče až moc rychle a tím to kazí celkový dojem.... Z mé strany 75% ()

daEmoNickY odpad!

Mrdka s několika slušnými nápady (např. naznačila ať to vytáhnu před koncem ... že se na to nedá koukat). šmarja, Crank je Gamer víc než Gamer ... _________ CO SI VZALI Z HER _________ Několikeré opakování záběrů, tj. Action Repayi http://en.wikipedia.org/wiki/Action_Replay . _________ člověk co hraje lidi, nic zvláštního v RPG, tím spíš že kluci hrají divčí postavy a.t.d. viz 3D chatroomy http://www.mobygames.com/game/world-of-warcraft a http://www.mobygames.com/game/windows/lineage-ii-the-chaotic-chronicle _________ Záverečný boss. Ale to bylo ve filmech taky, viz Souboj Titánů alá Perseus vs Kraken http://www.youtube.com/results?search_query=perseus+kraken . _________ KUCHARKA _________ Hlavni napad [ ze ktereho ale nemuseli vyjit pri psani filmu, spis vysli z dramatu okolo Second Life ] tam nijak zvlast nerozvedli a prestoze by se z nej neco vytriskat dalo (zvlast graficky efekty) tak _________ Dobré si koupit si herní magazín, pro získání odstupu. _________ Zjistit si tu nejvetší elitu (Doom, System Shock, Mario ...) a vykrást ji. _________ Přečíst si něco o společenských videohrách http://www.mobygames.com/game/windows/second-life , stolní či přírodní hry jako dračák nejsou dostatečně masové. _________ Přečíst si akademický rozbor videoher v renomované encyklopedii http://encyclopediadramatica.com/Videogame . _________ Projet si filmy od Zucker Abrahams Zucker , http://www.csfd.cz/film/237299-superhero-movie/, Mela Brookse ... stačí pochytit styl ... ________ DOPORUCENO _______ http://www.csfd.cz/hledani-filmu-hercu-reziseru-ve-filmove-databazi/?search=crank ()

Loki81

The Sims vs Call Of Duty :-) Paradni svizna jizda, misty solidne zvrhla... vizualne veeelmi pusobive a nametem vyjimecne originalni! Prestrelka v klubu je obzvlaste vydarena... Skoda toho zbytecne oslazeneho a rodinnym happyendem priduseneho konce... Znepokojujici vize (blizke) budoucnosti. ()

bartias

Taylor a Neveldine můžou mít revoluční nápady, které dokážou zabalit to atraktivních videoklipových záběrů. Jenže přestože akční záběry jsou libové, nemohl jsem si nevzpomenout na Schwarzeneggerova příšerného Běžícího muže. ()

Radiq

Něco mi unikalo, celou dobu mi něco unikalo. Nejdřív to vypadalo virtuálně, pak to bylo najednou ve skutečným světě. Takže jednou šly lidem od huby digitální bubliny nebo tam žil chlap s půlkou hlavy, ale najednou se dostal za hranice čehosi a byl v říši lidí. Asi měl plášť jak od Rumburaka. Akce trhaná jak dynamitem - sem tam mi záběry připomněly videoklip Smack My Bitch Up od Prodigy, ale jenom trochu. Objevily se tam celkem zajímavý futuro prostory a všude byl samej sex, což bylo fajn. S chrstancema krve spokojenej nejsu, protože právě ta trhaná akce vám neumožní si je pořádně vbychutnat, protože jsou tam jenom zlomek zlomku vteřiny. Michael C. Hall jako záporáček není vůbec špatnej, akorát jsem nepochopil, proč ten taneček a zpěvy. Gerard Butler je furt stejnej, ale není to jeho chyba, protože v jeho roli se toho asi moc vymyslet nedá... PS: nejpovedenější postava: Rick znásilňovač, chch ()

sir-dave

Z námětu se dalo vytěžit daleko více. Čekal jsem nějakou počítačovou akční řežbu, namísto toho jsem byl rád, jak ta nezáživná hra v první polovině filmu po 30. kolech skončila. Ať tak či onak, Gerard Butler i Michael Dexter C. Hall dodávali snímku potřebnou šťávu. "Taneček" v závěru filmy měl pořádné kouzlo, stejně jako dosti trefené songy. Jen ten závěr pokulhával. Vychází mi z toho 50% ()

otík

Vizuálně naprostá příšernost, ze které bolí oči i hlava. Postmoderní hry odsouzenců o život už začínájí být ohrané a hlavně trapné (Zabij, nebo budeš zabit; Turnaj zabijáků, Ralley smrti, ...). Film s takovouto tématikou nemůže mít šanci na úspěch, přestože v něm hraje Gerard Butler. A nepochopím, jak mohl vzít roli v tak příšerném filmu. Kdyby byl drsný - tak budiž. Ale on je nechutný. Jediný Butler stojí za tu jedinou hvězdu, jinak nic jiného než odpad. ()

Deyw

Tenhle film me celkem dost driv bavil..dobrej akcnak s pekelnym crewsem a skvelym butlerem..dexter prekvapi :D klasicka strilecka.. :D ()

Cedr

Větší ubohost než Crank, o něco menší než Crank 2. Tohle se dalo i dokoukat, bohužel to byl ale dost ztracený čas. Místy visuálně slušné, pár dobrých narážek na současnou pop kulturu. Jako film však nezáživné, za měsíc po tom neštěkne ani pes. S Butlerem a Dexterem by se dalo natočit rozhodně něco víc. ()

Neveldine/Taylor – přesun do televize

Neveldine/Taylor – přesun do televize