Gastovski

Změť akce, nudy a střihů. Občas jsem měl problém se na tom bojišti zorientovat, to samé např. v tom klubu. Nicméně je ale zajímavá myšlenka hry "Slayer", docela bych si jí taky zapařil. Celkově vzato se jedná o takovou jednohubku, jednou vidět a zapomenout. ()

Pavlinenka

Škoda, škoda, škoda. Potenciál na začátku byl veliký...konečný výsledek bohužel ne.... Super hudba, strašný střih a příšerná kamera. Nápad je skvělý, hra kdy hráči ovládají skutečné lidi, by se dal využít. Bohužel se tak nestalo v tomhle filmu. Ale to není chyba herců. Chválím Butlera, Michaela C. Halla ()

Money_too

Kdo nikdy nehrál PC hry online,ten se v tomhle, dle mého názoru nepochopeném filmu, nikdy pořádně nebude orientovat. Tohle je nadčasová věc, která se dle mého pochopí až s odstupem času. Butler a C.Hall předvedli naprosto vynikající výkony. A to jsem se bál,že to bude další bejkovina jako byl Crank! ()

TaanStari

To nejhorší z Death Race a Surrogates, podtržené absolutně dementní, epileptickou kamerou... Nadruhou stranu chápu, proč se to 12 letým dětem může líbit. "Je to nesourodá směs olizování, koz, prdelí a střelného prachu." ()

ViktorEl

Čakal som viac od tohoto filmu, lebo trailer bol výborný, ale dostal som odvar niečoho čo ma od začiatku do konca dosť nudilo. Pár dobrých scén to nenapraví, a ani Gerard Butler moje hodnotenie nezachráni. Kto prežije, bude voľný, táto fráza je už pri filmoch strašne otrepaná a v posledej dobe som na túto tému videl veľa filmov, ale to by som ešte bral, ale keď som videl, že Gerarda Butlera ovláda chlapec ako počítačovú postavu, tak to som už nevedel prekúsnuť. Druhýkrát by som to už asi pozrieť nedokázal. 30% ()

pirko7

Zajimavej námět nestačí k úspěchu filmu. Cele to bylo nějaké nepřesné. Hodně nesrovnalostí a přehnaná fantazie. ()

Pidzey

Tenhle film na mě měl zvláštní dopad…dalo by se říct že je to jen akční béčko s akcí poměrně zmatenou a nepřehlednou..v podstatě je to pravda.,i když pohled jako v PC hře za Gerardovími zády byl dobrý nápad.ale téma kterým se tento snímek zaobýrá je až příliš aktuální možná až děsivé..Ono když se to tak vezme tak nás pořád někdo ovládá a kdyby to v budoucnu snad bylo doslovně jako je to tady..fuj mrazí mě v zádech při tom pocitu.. Naštěstí je to jen film a hodně vzdálená budoucnost..Kromě tohohle dématu mě k filmu přibyli další dvě věci..chci říct herci…Butler je dobrý jako vždy..podle mě zachraňuje každej film kde je obsazen.Líbil se mi jak svou roli zahrál Dexter C. Hall,ten si to doslova užíval. Amber Valletta je příjemnou pastvou pro oči. Gamer je film který bude doceněn až někde v budoucnu kdy si lidé řeknou…“Hergot,vždyť chlápci co točili tuhle kravinu měli tak trochu pravdu.“Z filmového hlediska jsem se vůbec nenudil a i když mě tu pár věcí trochu vadilo a ten závěr mohl být lepší..je to film u mě hoden absolutného hodnocení. ()

joker2

Skvělá parodie na Facebook s brutálním scénářem a ještě drsnějšími scénami. Na zvracení to sice není ale pro děti taky ne. Na nazávislou produkci solidní triky i herecké výkony (hlavně hlavní padouch). Je toto budoucnost internetu a online her? Doufám že ne, ale jako zábavný snímek neurazí. Scénář je trochu přitažený za vlasy (hlavně závěrečná scéna), ale zvolené filmové postupy jsou dostatečně novátorské, aby se to dalo odpustit. Zejména v prvních minutách je těžké odlišit CGI a skutečné záběry, což považuji za plus. Rozhodně netradiční film, který stojí za to vidět už pro jeho vyjímečnost, kdy většina filmů se bere přes kopírák. ()

Gerrard8

Mám zmiešané pocity som aj sklamaný, ale aj fascinovaný ako nápad filmu vynikajúci, ale dej nie je dobre naplnený dalo by sa to oveľa lepšie spracovať. Podla ukážok to vyzeralo naozaj sľubne a teraz som mierne sklamaný, ale niektoré veci ako scénky z tlouštíkom na pobavenie :) a hlavne ma sklamalo, že sa nestretli spolu hráč a zabijak ako hovorím s týmto by sa dali robiť veľké veci slabo prevedené :-/ . ()

Flagg

Tak pro začátek musím říct, že styl dua Neveldine/Taylor opravdu nemusím (přiznám se, že jsem od nich přetrpěl jen tu hovadinu Crank 2, nic jiného jsem neviděl). Jenže do tohohle filmu se jejich styl vyloženě hodí, a vůbec neruší, právě naopak. Gerard Butler hraje výborně a Michael C. Hall si svojí roli slizkého záporáka viditelně užil (a to jsem si říkal, že si ho jinak než Dextera nedovedu představit...). Ale stejně si myslím, že kdyby Gamera natáčel někdo jiný, byl by o dost lepší. Potenciál tam byl. ()

Erinien

Boože Michael C. Hall umí být ještě démoničtější než Dexter. Vůbec se nedivím, že hraje psychopaty, protože na to umí vypadat. ()

mladas16

V podstatě jednoduchý film se složitou myšlenkou, který skončí vcelku zajímavě. Bohužel atmosféra filmu je po celou dobu podprůměrná a žádná scéna takřka nevyvolá v divákovi pocit napětí. Z tohohle tématu se prostě dalo vytřískat daleko víc ! Takže spíše hodnotím podprůměrně.. ()

Darren98

Nabité adrenalinem, oživené kamerou, oslazené hudbou, zvládnuto režií. Dvojice Neveldine/Taylor jsou dva muži s talentem, který by se měl ocenit více filmy. Gamer spolu s pokračováním Ghost Ridera patří mezi moje ceněné filmy, které jsem ohodnotil čtyřmi hvězdami právě díky stylu režie. Cameron je profesionál, Fincher umí Thrillery, Nolan umí velký obsah vměstnat do krátké doby, Brabec umí 3 sekundy padání do vody natočit jako 30 sekund padání do vody, ale tato dvojce se vyznačuje nabitým adrenalinem, díky kterému taky podle mě zachránili druhého Ghost Ridera. Gamer mohl dopadnout jako pouhý tajemný thriller, jako akční, popřípadě romantický film, nebo i jako nudný nic, ale právě díky této režii je to takové jaké je - nabité adrenalinem, oživené kamerou, oslazené hudbou, nadupané, zajímavé, cool, originální, akční, in, nápadité, emocemi burácející, nevšední, maximálně zvládnuto režií. ()

Everyone

Ve zkratce: asi do poloviny jsem nechápal, tak nízké hodnocení - byl jsem z filmu unešen, vše rozklíčovala polovina druhá a dorazil závěr, jenž byl céčkově trapný. Nicméně nosná myšlenka nejen pro vývoj her je stejně tak zajímavá, jako znepokojující ve společnosti prošpikované technologiemi. Společnosti zranitelné, náchylné k ovládnutí skrze nové nitky a rozvratu z vnějšku v důsledku destabilizace ekonomiky. Sociálně slabí, nemocní, vyloučení či masochističtí jsou ovládáni skrze nanotechnologii transformující váš řídící systém - mozek - do podoby přijímače, který je ovládán tou perverzní částí společnosti, která se nebojí zaplatit za uspokojení svých zvracených potřeb či prostě jen zabít čas skrze tuto technologickou novinku, která stírá realitu a virtualitu...P.S. bacha na lagy ()

Matthew01

Film se snaží přinést poselství o stále větší lenosti lidí a zvětšující se mocí počítačů a jejich programů. Bohužel z toho vzniká ubohá akční patlanina a nakonec poselství vychází vniveč. Jedině mě zaujala hudba a to konkrétně má oblíbená písnička Sweet dreams od Merlina Mansona a The bad touch od Bloodhound gang. Jinak nuda nuda šeď. 20% ()

zelda82

Po komentarich sem cekal jen to nejhorsi a dostal sem lehce nadprumerny akcnak, ktery hyzdi predevsim filozoficke radobykecy...Rozhodne lepsi nez druhy Crank ()

Puol

Sim city krížené Running manom. V hlavnej úlohe patrične drsný Gerard Butler, chaotická kamera a celkom úchylne využitý námet. Scénar je deravý a naivný až hrúza. Poctivý B-čkový výplach, ktorý sa kupodivu dostal do kina. ()

gumbo

Surrogates s tmavším filtrem a drsnější muzikou, nic víc, nic míň. Zároveň nedotažené v mnoha ohledech. 55% ()

solid

Zmaetek nad zmaetek. Kluci mají sice svůj styl, ale jak už tu psali jiní, nemůžeš se stokrát opakovat a čekat že ti to budou všichni žrát. Námět velice zajímavý, kdo by si nechtěl zahrát hru s opravdovým člověkem, ale nebylo to dotáhnuto do konce. Tedy bylo ale do toho happy hippo konce=D. Takže nuda. Uvidíme s čím přijdou příště. ()

Neveldine/Taylor – přesun do televize

Neveldine/Taylor – přesun do televize