martan1 odpad!

Naprosto dementní kravina, která mě zaujala snad jen v prvních deseti minutách, pak jsem se už tolik nudil, že jsem to musel vypnout ještě před koncem. A nebyl to jen příběh, co mi vadilo, ale styl, jakým to bylo natočené, mi neskutečně lezl na nervy. Tohle prostě ne! ()

Missile

Ano, to je ono. To je film akorát tak shodný pro dnešní dobu. Neříkám tím, že to tak chodí, ale říkám jen to, že v dnešní době mnoho lidí hraje hry žánru Shoot 'em up (střílečky). Zde můžeme vidět, jak by to ve skutečnosti vypadalo, kdybychom my, co hrajeme tyto hry, ovládaly nikoho na druhé straně obrazovky. Děj filmu je z blízké budoucnosti, tak doufejme, že se to nestane. Ale zpátky k samotnému filmu, který měl mnoho pěkných, ale i nepovedených akčních scén. Námět režisérů byl určitě mnohem propracovanější než jejich konečné dílo. Avšak co mě na tomto filmu zaráží nejvíce je to, jak mohl to auto rozjet, nad tím mi fakt zůstává hlava stát i nadále. Ale jinak jako akční film to byl velice dobrý i s nedostatky. Konečné hodnocení 89%. ()

Mrliš odpad!

Přetrpěl jsem s obtížemi celých devadesát minut. Čekal jsem něco docela jiného. Nechápu, že se hlavní představitel Třístovky upsal do hloupého braku Gamer. Kamera rozklepaná, zbrklá. Celek nezachrání ani jedna jediná scéna z celého filmu. ()

manfield

Co by se u tohoto filmu dalo vyzdvihnout je to, že nuda trvala "jen" 95 min, pravda co se týče explozí tak v těch to bylo dobre, proto 1x hvězda. Děkuju, ale jednou stačilo. ()

RiverJohny odpad!

Tak tohle byl jeden velký shit. Začátek (prvních 10 minut) jsem si pořád dokola říkal WTF??? Tohle opravdu nešlo vydržet. Pointa nikde, Butler nemluví a divák nechápe.. Po 20 minutách jsem vypínal!! ()

martin46

Kromě toho, že si tu připadám jako v COD, tak žádnou jinou podobnost ani nehledám ani nenacházím. Pro Halla a Butlera jeden z největších filmových přešlapů. Všechno ještě podtrženo trapnými hláškami Logana Lermana. ()

mcac88

Nápad na tenhle film je dobrý, jenže prostě ten film není ono. Kdyby to točil Michael Bay například, myslím si že by to bylo něco jiného. ()

Free_Rainer

Extrémně nevyrovnaný film, slibné nápady zabíjí hrozivá realizace, především kamera a střih. Ale Michael C. Hall byl skvělý, to mi nevymluvíte, stačí se podívat na závěrečnou scénku "I got you under my skin". ()

veronique22

Jedna hvezda za velmi solidni napad, druha za Michaela Halla a Gerarda Butlera. Zbytek nestoji za nic, od dvacaty minuty clovek hypnotizuje hodiny. Slabejch 30%. ()

Jinpachi

Vulgární a prostá akční řežba, která stačí na výplach mozků pojídajících výhradně indické jídlo. Styl hry, který byl použit do filmu, je vlastně svým způsobem dobrý, jako nápad to není špatné, ale opět scénář, zpracování, styl, atmosféra a ta brutálně předvídatelná dějová linie, mě nutí zakrývat si oči jako malé dítě při vpochodování do ložnice rodičů. Je to prostší než-li přední a významná bulharská režisérka točící život žab. A pokusit se u tohoto filmu vypnout skoro vůbec nepomáhá. Gerard je vážně stvořenej pro role akčních a nadupaných snímků, ale měl by si lépe vybírat. Tohle bylo šlápnutí vedle. ()

Sandai

Celkem povedené béčko. Něco tvůrcům vyšlo líp, něco hůř. Jestli máte rádi krev a střelbu tak se vám to nejspíš bude líbit. ()

buryman

Na tohle jsem se strašně těšil o to víc sem nasranej.Namět výborný,ale to je asi vše.Pokazili na tom vše co se dalo. ()

Milsa odpad!

Ja som toto neokomentoval? Rýchlo napravím. Jeden z mála filmov, čo som musel jednoducho stopnúť, lebo to sa nedalo ani dopozerať. Nápad nezmysel, dej nezmysel, jednoducho škoda času. ()

Cornello

Nevím čím ale něčím mě to prostě okouzlilo. Považuji to za super nápad, dobré akční scény a i dobré rozuzlení ()

BH7

Tleskám, zprvu mi chvíli trvalo, než jsem se vpravil do děje, vypadalo to jako opravdová splácanina čehosi, ale postupně člověku došlo, o co ve filmu doopravdy jde a příběh nabral nevídanou hloubku. ()

mpet

Tento film se vyznačuje skvělým nápadem a debilní režií, která nebyla schopná ho přivést k životu. Chaotické, místy nudné, herci jsou nevýrazní, akce na prd a hrozný střih to vše zničilo tento zajímavý nápad. Škoda!!! Mohla to být fakt pecka. ()

sun.eagle odpad!

Jako milovník videoher a taky dobrých filmů jsem si myslel že by mě to mohlo bavit a neodradilo mě ani zdejší hodnocení. Mělo mě odradit, protože to je opravdu pakárna. Nadhodnocená pakárna. ()

Neveldine/Taylor – přesun do televize

Neveldine/Taylor – přesun do televize