Prokletý ostrov

• USA Shutter Island (více)

Alice02

Leo se postaral (ostatně jako vždy) o skvělý výkon, ale já pořád ne a ne se naladit na tu pravou vlnu filmu. I když byl děj dobře promyšlený, nemohla jsem se do něj zcela ponořit. Napříč tomu to byl jeden z těch filmů, co ve vás něco zanechají a po skončení máte nad čím přemýšlet. ()

truby

Pvní část nebyla nic moc, celé to působilo groteskně, ta atmosféra ostrova a hlavně Leonardo DiCaprio v aranžnmá koncentračního tábora v Dachau, jak pěst na oko, ani tajuplné ani záhadné, ale ta druhá část tomu všemu dala důvod a hvězdičku navíc. ()

Castielo

Tenhle typ filmů není zrovna můj šálek kávy. A tak jsem k tomu i přistupoval. První cca. polovina filmu se vlekla- nesmyslé sny, prolínaní reality s halucinacemi, bla bla bla. NUDA. Ale pak, když se přiběh začal rozmotávat a vše začalo dávat smysl, nestačil jsem se divit ! Po závěru jsem hledal čelist po zemi protože to bylo prostě neuvěřitelný ! Chtělo by to vidět ještě jednou pro úplně pochopení. Ale to zas jindy. Dávám naprosto zasloužené 4*. P.S.-stejně si myslím, že to na něj nahráli aby se ho zbavili:-D ()

Jakubik

Mám z tohoto počinu tak trochu smíšené pocity ale celkový dojem je opravdu vynikající. Nejedná se v mém případě o film o kterém bych řekl, že mi doslova "vyrazil dech" ale za poslední rok se řadí do těch který překvpily a stojí za to se na něj podívat. Tajemná atmosféra, skvělí Leo to vše s velmi povedeným příběhem dává dohromady pěknou podívanou. ()

helraiser

Tak po zkouknutí vážně nevím co na tom všichni vidíte na mě to působilo zcela průměrně ve všech ohledech a nevilepší to ani pro mnohé tak šokující pointa. ()

Majduska

Dokonalý klavírní kvintet a moll od Mahlera, je na filmu to nejlepší! Film natočený v krásném a tajemném prostředí psychiatrické léčebny Ashecliffe. Od začátku vás to vtáhne a když se ke konci začnete pomalu ztrácet, všechno pochopíte. P.S: DiCaprio podal rozhodně lepší výkon než v Počátku! ()

RobLord

Zatím nejbrilantnější thriller III. milénia. Na zážitek z kina nejspíš celý život nezapomenu. Takovýhle příběh a jeho zpracování jsem od moderní kinematografie poslední doby opravdu nečekal. 100% of course. ()

Kultak

Velice povedený snímek, odehrávající se v zajímavém prostředí. DiCaprio se stává jedním z mých nejoblíbenějších herců (dřív jsem jím opovrhoval kvůli Titanicu). Film je završen vskutku nečekaným koncem. 5* ()

jauzdu

Příjemně natočená hororová detektivka. Výborná kamera. Trochu mě z filmu vytrhovala místy nesmyslně zasazená hudba a americky patetické scény. Celkově má ale člověk po shlédnutí krásně znepokojující pocit. ()

katmandzoo

tak a Leonardo DiCaprio si môže do svojej filmotéky pridať ďalší vzrušujúci film, plný prekvapení, mysticizmu a bolesti..v tomto roku sú to spolu s filmom Inception moje najobľúbenejšie filmy..v oboch podal vynikajúce výkony, klobúk dole.. ()

cerbygerby

No tak čekal jsem podle komentářů a hodnocení víc.... nehrát tam Leo, tak nevím...zdálo se mi to takové divné, jako by tomu něco chybělo, ale nevím co... asi to že jsem od toho čekal víc, nebo možná úplně něco jiného, nebo že by ten děj byl nepředvýdatelný, strašně matoucí, a já nebyl správně naladěnej..no nevím, prostě mě to tolik neoslovilo jak jsem čekal, ale nemůžu říct že by se mi to nelíbilo, to zase ne..takže doporučuju mít nohy na stole, v hlavě vše srovnané a pak by to mělo klapnout na plno.. u mě je to jen na ty 4 hvězdy ()

Haide

Úžasně atmosfericky vystavěný film. Až do závěrečného rozuzlení jsem neustále balancovala, co je pravda a co ne. Postupné odkrývání hrdinova příběhu, spousta nesrovnalostí v ději, které se vám nakonec vyjasní a ano... ten závěr. Možná trochu udělaný na efekt, ale i tak to bylo odzbrojující. Pokud by byl film vystavěný pouze na tom závěru, určitě by tak nezafungoval, ale v tomto případě je to jen třešnička na několikapatrovém, pečlivě vystavěném dortu. ()

DAPDO

Já mám takovýhle filmy prostě rád! Hustá atmosféra - ta pevnost s ostrovem,všude kolem plno psychoušů, to byla paráda. Do toho výborná hudba, skvělé herecké výkony.Přiznám se, že těch posledních asi 30 minut jsem si musel pustit znova, nejdřív jsem moc nechápal. ()

murthags

Ještě se mi jen málo krát stalo, že po shlédnutí film ještě v následující 24 hodin mi bude vrtat v hlavou, jak skládat jednotlivý zápletka ve filmu aby ten závěr dávalo smysl. Prostě výborný film, režie, hudba i herecké obsazení. Už v prvním minutě jsem si říkal, že s takovou hustou atmosférou přece nemůže nic pokazit..a stalo se. ()

Ondr@932

Perfektně zpracovaný mysteriózní thriller! Celý děj filmu byl zcela perfektní napínavý, ale ten konec mě až tak perfektní už nepřišel byl zbytečně zdlouhavý a chvílemi jsem nevěděl čemu věřit...A jinak skvělé herecké a režisérské výkony dále skvělá hudba.Dávám 10/10 ()

VerenaLord

Thriller při kterém je divák po celou dobu napnut jako strunka a čeká, co se vynoří na povrch. Až do poslední chvíle jsem nebyla schopná odhadnout, co se skrývá pod všemi tajemstvími a údajnými intrikami. Poslední scéna vyrazí dech, šokuje a člověk nevěří, že tomu tak skutečně mohlo být. ()

figliar

Takýchto filmov by sa malo točiť viac. Temná atmosféra a prostredie pri ktorom vám behá mráz po chrbte. Najprv to síce vyzeralo na priemernú kriminálku, no dej sa začal krásne komplikovať, aby divák do poslednej chvíle nevedel, čomu má a čomu nemá veriť. Proste, Scorsese opäť nesklamal. ()

salamandrr

Néé jak tohle může mít tak dobré hodnocení, bylo to úplně teplý jak první baleťák. Již v 15minutě filmu jsem věděl, že se všechno odehrává jen v pomatené mysli Leonarda. První dvě třetiny filmu jsou nuda až to bolí. Ano nápad je super, ale zaujal by mě tak před 10ti lety, dnes očekávám víc ()

DiCaprio krutým zabijákem

24.05.2013

Kate Beckinsale v blázinci plném hvězd

Kate Beckinsale v blázinci plném hvězd

16.04.2013

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

18.01.2013