Původní Rychle a zběsile mám opravdu rád. Druhý díl byla bohužel jen namchrovaná a skrz na skrz blbá kravina. Trojka se "Rychle a zběsile" vůbec neměla jmenovat, protože se sérií neměla společného vůbec nic (a je to imho dobře, rozhodně jsem se bavil). Rychlí a zběsilí se ale srovnání s filmem Rob Cohena nevyhnou. Diesel trochu ztloustnul, Walker herecky vyspěl a přibylo trochu toho digitálu, jinak musím ale (s náramně hřejivým pocitem) konstatovat, že to opravdu šlape jako za mlada. Akce má grády (a není jí málo), ženy jsou krásné, auta burácí a vrátila se ona badd ass zaprášenost, která druhému a třetímu dílu chyběla. Rychlí a zběsilí dostáli svému sloganu a já nevidím důvod, proč tyhle. leč staré a opotřebované součástky pořádně nenakonout a nevyrzazit na ně do kina. P.S. Kameraman Amir Mokri je machr. Fakt že jo!!(4.5.2009)

Takže co musim připomenout: Domova vlastní rekonstrukce, jak skončila Lettye alias Kriminálka Las Vegas; příjde mi, že se Brian celej film tak divně poculoval aneb byla jasné, že zasune; kua, proč tam byl Han tak málo?; ano, konec mě pekelně rozesmál :-D a vůbec tak všechno, co jsem tu povrchně vypsala, mi na tváři zanechalo potutelný úsměv... ;-) Taková pařba, krásný autíčka! Škoda, že to, co si sestavil Brian vybouchlo - a vůbec, že v ten moment vybouchla všechna auta, která se mi líbila - fakt bylo k sežrání, i to řízení na levo... ^_^ No, byla to docela legrace. Jestli bude další díl, určitě shlédnu. Myslim, že bych dala o hvězdičku navíc, kdybych to viděla v lepší kvalitě. No nic, stalo se. Třeba jednou tomu hodnocení zvednu. Čili jak jsem nesnesla pohled na komorní drama a dala se na výfukové splodiny XoD(27.4.2009)

Návrat do let, kdy si akční hrdinové zasloužili nekonečný obdiv. Leccos sice skřípe, hlavně děj nebo Brianovy vyšetřovací metody, ale baví mě to pořád stejně. Všichni zúčastnění z prvního dílu totiž doslova září v pořádné příležitosti a akce k mému potěšení a lehké úlevě pořád bere dech. Hrozba, že se historie s poklesem kvality bude opakovat, se projevila přesně opačně a místo aby restart kopíroval originál ve své jedinečnosti, otevřel dveře mnohokrát většímu měřítku. Čtvrtý díl zůstane v sérii jedinečným právě tím, že naznačil věci budoucí a zároveň zůstal staromilskou podívanou s klasickými atributy v podobě pomsty nebo love story.(8.4.2009)

Co si budeme povídat, příběh je téměř do písmenka okopírovaný z prvního dílu, místy bylo hodně znát CGI, což mi dost vadilo, ale jinak je to parádní jízda od začátku do konce. A nic jiného jsem od Fast & Furious nečekal. Upřímně jsem dost zvědavý na pátý díl, ze kterého jsou všichni už nějakou dobu v šoku. Včetně mě, protože bych nečekal, že nějaký díl z této série by mohl mít přes 80 %. No nezbývá než se těšit. 80 %.(20.7.2011)

Ikeď posledný Fast and Furious nieje už tak celkom o autách, je to predovšetkým taký klasický akčňák, je to len dobre. Séria naberala už poriadne brakovitý tvar a toto pokračovanie ju nielen dostojne ukončuje, ale aj poteší fanúškov prvého filmu, keďže sa vrátila prakticky kompletná herecká zostava. Žiaden akčný klenot, to nie, ale skor také milé prekvapenie. (7/10)(28.3.2010)

• - Fenix Calderon (Laz Alonso) má ve filmu zbraň Colt M1911A1 ráže .45 ACP. (dc125)

• - Vin Diesel souhlasil s návratem do role Dominic Toretta pod podmínkou, že se coby Brian O'Conner vrátí i Paul Walker a že film bude první částí trilogie. (S.W.A.T)

• - S víkendovým výdělkem 72.5 milionů dolarů se Rychlí a zběsilí dostali na čelo žebříčku filmů s tématikou týkající se aut (překonali Auta – 60.1 milionů dolarů). (HellFire)