Po slabé dvojce a trojce přišla nepoměrně silnější a povedenější čtyřka. Dozajista za to může také návrat Vin Diesela. Je jasné, že snímek obsahuje řadu nelogických scén, popřípadě scén hodně přitažených za vlasy, avšak to k akčňáku tohoto typu patří a nemá tedy cenu se nad tím pozastavovat. Důležité je, aby se divák bavil, což Rychle a zběsile 4 plní. Závěr snímku byl opravdu dobrý a připravil tak půdu pro ještě lepší pětku.(16.3.2015)

Co si budeme povídat, příběh je téměř do písmenka okopírovaný z prvního dílu, místy bylo hodně znát CGI, což mi dost vadilo, ale jinak je to parádní jízda od začátku do konce. A nic jiného jsem od Fast & Furious nečekal. Upřímně jsem dost zvědavý na pátý díl, ze kterého jsou všichni už nějakou dobu v šoku. Včetně mě, protože bych nečekal, že nějaký díl z této série by mohl mít přes 80 %. No nezbývá než se těšit. 80 %.(20.7.2011)

Zběsilá akční zábava, to to je, na nic víc si to nehraje a já jsem nadmíru spokojenej a zabavenej, navíc se vrátil elitní filmovej machr Vin Diesel, kterýho nerozhodí ani obří benzínová nádrž valicí se na něj, takže opět má vše v malíku, pak se ještě oprášil starej dobrej příběh z jedničky a vytunila se akce a honičky stejně jako si Vin vytunil tu svojí mega káru, takže ten kdo se chce pobavit, ten se pobaví, kdo bude chtít kecat kraviny, ten je tu kecat bude.(30.4.2009)

• Gilmour93

Vůně benzínu, namachrované kecy, krasotinky se zařezanými kalhotkami, mentorské kecy, stupidní závodění za plného provozu, modlitby u jídla a zjištění, že učebnice fyziky pro žáky sedmých tříd základních škol má stejnou hodnotu jak homologace turbodieselu od Volkswagenu. Když se podívám do zpětného zrcátka Dieselova lesklého temene, vidím to samé pořád dokola.. Pardon, vlastně tam byla jedna novinka. Doteď jsem si myslel, že se kutálející cisterně umí vyhnout jenom děda Drchlík..(29.9.2015)

Zcela otevřeně musím říci, že nerozumím velké části zdejších komentářů - těch s malým počtem hvězd. Kdybych měl Rychlé a zběsilé hodnotit jako film, od kterého jsem přesně věděl, co dostanu a těšil se na něj v rámci béčkové akční zábavy, musel bych dát maximální hodnocení. Snažím se ale hodnotit objektivně, což v případě tohoto filmu znamená následující: z mého pohledu se jedná o velmi dobrý akční snímek, kterému nechybí žádná charakteristická vlastnost většinou s tímto žánrem spojovaná. Film jako celek na mne ani nepůsobil příliš béčkovým dojmem, spíše tíhnul k Ačkovému ranku, a to nejen svým efektivním zpracováním, zajímavou režií a kamerou, ale i kvalitními hereckými výkony. Paul Walker začne za pár let platit za kvalitního herce a Vin Diesel má také určitě na víc, jen se chlapec v hollywoodském průmyslu moc nesnaží, a jeho angažmá stojí v poslední době na mrtvém bodě. To je škoda. Abych to shrnul, tak čtvrtý díl této závodnické série pro mne byl zatím největším překvapením tohoto roku a filmu nemám kromě minimálně zvláštního začátku s cisternou válející sudy co vytknout. Nablýskané káry, polonahé slečny, cool charaktery, vtip a zběsilá akce. Jsem spokojen.(8.4.2009)

• - V čase 37:26 při závodu o místo Bragova (Robert Miano) řidiče prohlásí jeden ze závodníků: "Tak jak se ti líbí můj zadek?" Závodník za ním mu odpoví: "Máš ho černej," přestože jej nemohl slyšet. (A7X92)

• - Vin Diesel souhlasil s návratem do role Dominic Toretta pod podmínkou, že se coby Brian O'Conner vrátí i Paul Walker a že film bude první částí trilogie. (S.W.A.T)

• - S víkendovým výdělkem 72.5 milionů dolarů se jedná o číslo jedna studia Universal Pictures. Podařilo se mu překonat rekord Ztraceného světa: Jurského parku – 72.1 milionů dolarů. (HellFire)