Reklama

Reklama

Rychlí a zběsilí

  • USA Fast & Furious (více)
Trailer 2

Dominic Toretto je stále v čele gangu pirátů silnic. Jenže cítí, že bude brzo dopaden, a tak chce zmizet, aby neohrozil lidi ve svém okolí, především svou lásku Letty. Tajně utíká do Dominikánské republiky, aby se tam schoval. Letty se nechce smířit s tím, že ho nikdy neuvidí, a tak se spojí se starým známým Brianem O' Connerem, který se s kolegy snaží dopadnout drogový kartel vedený Antoniem Bragou. Pokud mu Letty pomůže dopadnout Bragu, tak bude Dom osvobozen. Letty nabídku přijímá. Když se Dominic dozví o smrti Letty, vrátí se do Los Angeles hledat jejího vraha. Oba bývalí kamarádi se musí utkat s drogovým bossem Bragou. Sejdou se na startu nelegálního závodu, jehož vítězové získají pochybné právo stát se členy gangu a pracovat pro něj jako námezdní jezdci... (TV Nova)

(více)

Videa (4)

Trailer 2

Recenze (902)

Adrian 

všechny recenze uživatele

Potomok, ktory od svojich vzorov (oldschool akcne filmy) horlivo opisuje. A zatial co v linii naivneho a logiky takmer absentujuceho pribehu je velmi uspesny a prekracuje tien vzorov, tak v akcnych scenach je "iba" dobry. Zavan poctivej akcie / nahanaciek na Vas dychne, trochu rozcucha uces, ale zavrate z opojnej jazdy sa nedostavia. Na druhej strane, ruku na srdce, od tejto rychlokvasnej jednohubky som to ani necakal. Projekcia na 1.aprila tomu dodala bonusovy punc vacsej zabavy... . 5-6/10 ()

Skejpr 

všechny recenze uživatele

Původní Rychle a zběsile mám opravdu rád. Druhý díl byla bohužel jen namchrovaná a skrz na skrz blbá kravina. Trojka se "Rychle a zběsile" vůbec neměla jmenovat, protože se sérií neměla společného vůbec nic (a je to imho dobře, rozhodně jsem se bavil). Rychlí a zběsilí se ale srovnání s filmem Rob Cohena nevyhnou. Diesel trochu ztloustnul, Walker herecky vyspěl a přibylo trochu toho digitálu, jinak musím ale (s náramně hřejivým pocitem) konstatovat, že to opravdu šlape jako za mlada. Akce má grády (a není jí málo), ženy jsou krásné, auta burácí a vrátila se ona badd ass zaprášenost, která druhému a třetímu dílu chyběla. Rychlí a zběsilí dostáli svému sloganu a já nevidím důvod, proč tyhle. leč staré a opotřebované součástky pořádně nenakonout a nevyrzazit na ně do kina. P.S. Kameraman Amir Mokri je machr. Fakt že jo!! ()

Reklama

Arbiter 

všechny recenze uživatele

Vin je prostě cool. Je to tragickej hrdina se smyslem pro čest, testosteron z něj cáká na všechny strany a aby se ženám mohla kolena roztřást ještě víc, zatímco chlapi uznale přikyvují - ten chlap dokáže projevit i city! Když jsem viděl začátek.. bál jsem se, že strávim přes 100 minut ve společnosti kraviny... Ale přecejenom TO TAM JE... takový to rychlozběsilovský pižmo... rodina, auta, touha, auta, láska k autům, auta, čest, auta, pomsta... Je krásný se promítnout do tohohle světa klukama vysněnýho, kde ste vole prostě hustý, všechny žensky jsou sakra vole kosti a pokuď se někdo naveze do mýho vole bráchy, tak si to šeredně vodskáče! ()

viperblade 

všechny recenze uživatele

Co si budeme povídat, příběh je téměř do písmenka okopírovaný z prvního dílu, místy bylo hodně znát CGI, což mi dost vadilo, ale jinak je to parádní jízda od začátku do konce. A nic jiného jsem od Fast & Furious nečekal. Upřímně jsem dost zvědavý na pátý díl, ze kterého jsou všichni už nějakou dobu v šoku. Včetně mě, protože bych nečekal, že nějaký díl z této série by mohl mít přes 80 %. No nezbývá než se těšit. 80 %. ()

Psema 

všechny recenze uživatele

Rychlí a zběsilí? Příhodnější by bylo Pomalí a nudní. Justin Lin se podruhé pustil do téže řeky a vyšlo mu z toho vlastně úplně to samé, jako když zamířil do Tokia, aby urazil všechny fanoušky driftingu. Mdlé honičky, kterých je ke všemu úděsně málo a mnohdy v nich prokazatelně chybí záběry, jež by tomu daly nějaký smysl (plus ty příšerné triky!!!), stupidní zápletka s přihlouplými dialogy (modlení ftw! Ehm ;) a směšnými zvraty, které jsou legrační o to víc, jak moc se bere všechno a všichni vážně. Chcete skutečný adrenalin? Vyražte na D1 směr Brno, přísahám, že si užijete mnohem víc. Paul Walker totiž nezachrání všechno. A sledovat obtloustlého Diesela, kterak filozofuje za zvuků otravné mexické vybrnkávačky, a Jordanu Brewster, tahající domů permanentně pytle s nákupy, nejsou zrovna důvody, kvůli nimž chodím do kina. Zlatá dvojka a její frí-kůl-inský styl. ()

Galerie (87)

Zajímavosti (32)

  • Scénář ke čtvrtému dílu byl původně určen už pro druhý díl, ale jakmile na něm odmítl spolupracovat Vin Diesel (Dominic Toretto), putoval do šuplíku, odkud ho vyštrachal až režisér Justin Lin. Čtyřka filmové série se odehrává pět let po jedničce, ale před trojkou. (S.W.A.T)
  • Tržby ze severoamerických kin činily 155,1 milionu amerických dolarů, součet těch celosvětových dosáhl 360,4 mil. (NIRO)

Související novinky

Singerovy fazole, Highlander pro dorostence

Singerovy fazole, Highlander pro dorostence

24.09.2009

Dvakrát fantasy, pokaždé jinak. A podle jmen režisérů i v různorodé kvalitě. Bryan Singer v poslední době zvažoval několik zajímavých projektů, nakonec ale podepsal smlouvu na fantasy Jack the Giant… (více)

Vin Diesel a rychlá kola

Vin Diesel a rychlá kola

10.05.2009

Ne, tohle není novinka o pátém pokračování série Fast & Furious (ačkoli scénárista Chris Morgan už byl studiem Universal oficiálně pověřen napsáním dalšího dílu a umístěním děje do Brazílie).… (více)

Rorschach z Elm Street

Rorschach z Elm Street

06.04.2009

Přes 100 miliónů dolarů na celosvětových tržbách, to je víkendové skóre Rychlých a zběsilých. Znamená to snad, že duben se pozvolna stává součástí letní blockbusterové sezóny? Možná. Zhruba za rok,… (více)

Čtyřky útočí

Čtyřky útočí

17.03.2009

Ať už vás napadlo cokoli, následující řádky jsou samozřejmě o možných pokračováních úspěšných trilogií. Matt Damon potvrdil, že se s Paulem Greengrassem opravdu chystají na dalšího Bournea, ale že… (více)

Reklama

Reklama