Vin je prostě cool. Je to tragickej hrdina se smyslem pro čest, testosteron z něj cáká na všechny strany a aby se ženám mohla kolena roztřást ještě víc, zatímco chlapi uznale přikyvují - ten chlap dokáže projevit i city! Když jsem viděl začátek.. bál jsem se, že strávim přes 100 minut ve společnosti kraviny... Ale přecejenom TO TAM JE... takový to rychlozběsilovský pižmo... rodina, auta, touha, auta, láska k autům, auta, čest, auta, pomsta... Je krásný se promítnout do tohohle světa klukama vysněnýho, kde ste vole prostě hustý, všechny žensky jsou sakra vole kosti a pokuď se někdo naveze do mýho vole bráchy, tak si to šeredně vodskáče!(26.8.2009)

Neveril som, že stará partia, ktorá to všetko začala a následne počas ôsmych rokov aj udávala tempo kvality podobnému žánru filmov (aj svojej série pokračovaní), sa ešte niekedy stretne. Čomu som však neveril viac je, že sa stretne, aby tomuto žánru filmov a nám divákom ukázala, prečo mu doteraz kraľovala a svoju pozíciu si pevným víťazstvom voči divákovi aj potvrdí. Konečne tu nejde len o to vyhrať nejaký nelegálny závod, ktorý má v pozadí niečo primitívne, čomu sa hovorí scenáristický nápad. Zápletka sa naozaj podarila, takže nad dejom som si od začiatku prestal lámať hlavu. A aj keď autonaháňačiek bolo vcelku dosť, tak ma prekvapilo, že tentokrát som si na nich toľko neulietaval. Jednoducho možno (okrem tunelových chodieb) boli spracované triezvejšie. Trošku sentimentu na úvod a nejaká romantická (opakovaná) zápletka nemohli filmu uškodiť, zvyšok filmu je totiž naozaj poriadne zbesilý. V tomto momente idem stiahnuť soundtrack, takže je vám asi jasné, aký aspekt by som rád vyzdvihol. A celkovo vlastne aj celý film. 80%.(11.4.2009)

Tak ja teda nevim, ale me to rozhodne neprislo rychly a zbesily. Naopak mi prislo, ze akce mohlo bejt vic, zavodu taky a ty co tu jsou, tak kdovijak nechytnou. Navic uz to nepusobi tak cool jako driv. Problem je, ze se tvurci zbytecne moc soustredili na pribeh, on neni buhvijakej, ale kdyby ho udelali jednodussi a pridali akci, nic by tim nezkazili, protoze co si budem povidat, o tu jde u podobnejch filmu predevsim. Ale jinak se to vicemene drzi tradice, takze rychly auta, sexy holky, drsny chlapci. Akorat Vin pusobi misty znudene a zaporaci jsou slaby. Ale zabavit to dokaze.(13.5.2009)

Postavy se konečně sjednotily a série Rychle a zběsile se pokouší o menší obrození. Nutno podotknout, že se jí to plně podaří až v pátém díle. Čtyřce stále chybí aspoň trošku chytřejší příběh a v podstatě i nadsázka, kterou do série vnese až The Rock. Nicméně je to právě čtvrtý díl, v němž je patrné, že se Rychle a zběsile už nechce spokojit s nálepkou "akční béčko"... 6/10(10.5.2017)

když se řekne "Rychle a zběsile", co si představíte? Filmovou verzi Need for Speed, nabudešenýho Vina Diesela, divokou Michelle Rodriguez, Paula Walkera váhajícího mezi stranou dobra a zla, hodně nadupaných kár, luxusní ženský a pořádnou cool akci!! Tohle všechno Justin "zraju jak víno" Lin nabízí ve čtvrtém pokračování, kde se sešla stará "partička", aby ukázala, že nepatří do starého železa a dělat někde drifty v Tokyu je zbytečné, když může vzniknout tohle. Výborná vizualizace a začátek minimálně za šest. Potom to sice začne malinko skřípat, ale já dostal přesně to, co jsem chtěl a ten zááávěr, ten, kdyby nepřišel, přestal bych věřit snad v úplně všechno... __ těším se na další pokračování :-)(3.5.2009)

• - Podľa záznamov FBI, spojka do Bragovho kartelu, David Park (Ron Yuan) jazdí na Nissan 240SX. Vo filme Davida vidieť na Nissan Silvia S15. (Real Tom Hardy)

• - Michelle Rodriguez si kvůli tomuto filmu dělala řidičský průkaz. (Lembi4)

• - V čase 37:26 při závodu o místo Bragova (Robert Miano) řidiče prohlásí jeden ze závodníků: "Tak jak se ti líbí můj zadek?" Závodník za ním mu odpoví: "Máš ho černej," přestože jej nemohl slyšet. (A7X92)