Vin je prostě cool. Je to tragickej hrdina se smyslem pro čest, testosteron z něj cáká na všechny strany a aby se ženám mohla kolena roztřást ještě víc, zatímco chlapi uznale přikyvují - ten chlap dokáže projevit i city! Když jsem viděl začátek.. bál jsem se, že strávim přes 100 minut ve společnosti kraviny... Ale přecejenom TO TAM JE... takový to rychlozběsilovský pižmo... rodina, auta, touha, auta, láska k autům, auta, čest, auta, pomsta... Je krásný se promítnout do tohohle světa klukama vysněnýho, kde ste vole prostě hustý, všechny žensky jsou sakra vole kosti a pokuď se někdo naveze do mýho vole bráchy, tak si to šeredně vodskáče!(26.8.2009)

Tak ja teda nevim, ale me to rozhodne neprislo rychly a zbesily. Naopak mi prislo, ze akce mohlo bejt vic, zavodu taky a ty co tu jsou, tak kdovijak nechytnou. Navic uz to nepusobi tak cool jako driv. Problem je, ze se tvurci zbytecne moc soustredili na pribeh, on neni buhvijakej, ale kdyby ho udelali jednodussi a pridali akci, nic by tim nezkazili, protoze co si budem povidat, o tu jde u podobnejch filmu predevsim. Ale jinak se to vicemene drzi tradice, takze rychly auta, sexy holky, drsny chlapci. Akorat Vin pusobi misty znudene a zaporaci jsou slaby. Ale zabavit to dokaze.(13.5.2009)

S dvěma pivy a třemi batmany v krvi to byla docela slušná zábava. Bohužel slečna od baru ve Slováči šla brzo domů, a tak jsem ke konci trpěl pomalým střízlivěním. Jinak to mohly být v poho čtyři hvězdičky. No dobře, vážně - s hvězdičkami bych přitlačil, kdybych měl pocit, že kvílení pneumatik a kroucení plechu působilo aspoň trochu reálně jako třeba v druhém Bourneovi nebo Roninovi.(9.4.2009)

Rýchlo a zbesilo po štvrtý krát ale tentokrát znesiteľnejšie a svižnejšie ako pri predošlých dvoch pokusoch a naviac s istou dávkou nostalgie, ktorá zaručene poteší fanúšikov prvej jazdy. Výčitky k scenári ostávajú rovnaké ale návrat Vina Diesela do série pôsobí ako pokropenie živou vodou a niektoré výčitky k tejto letnej oddychovke idú razom stranou. Aj napriek naznačenému pokračovaniu Fast & Furious pôsobí ako dôstojný dovetok, hoci ešte jednému stretnutiu s tak sympatickými hrdinami by som v prípade zaujímavého námetu nebránil.(30.4.2009)

Ikeď posledný Fast and Furious nieje už tak celkom o autách, je to predovšetkým taký klasický akčňák, je to len dobre. Séria naberala už poriadne brakovitý tvar a toto pokračovanie ju nielen dostojne ukončuje, ale aj poteší fanúškov prvého filmu, keďže sa vrátila prakticky kompletná herecká zostava. Žiaden akčný klenot, to nie, ale skor také milé prekvapenie. (7/10)(28.3.2010)

• - Auto, kterým jezdí Dominic Toretto (Vin Diesel), je Chevrolet Chevelle SS z roku 1970. (Ondrej6)

• - Podľa záznamov FBI, spojka do Bragovho kartelu, David Park (Ron Yuan) jazdí na Nissan 240SX. Vo filme Davida vidieť na Nissan Silvia S15. (Real Tom Hardy)

• - Brianovým (Paul Walker) hlavním vozem, se jako v druhém díle, stal Nissan Skyline GT-R R34. (Skyfall)