jednu hvězdičku dávám za opět krásná auta, o kterých si můžu jen nechat zdát, druhá hvězdička za slušnej příběh a třetí hvězdička na počest Letty... chtěla bych dát další za nádherný oči Paula Walkera a svaly Vina Diesla, ale to bych šla sama proti sobě, protože na tom, ten film postavený nebyl.. ač jsem ráda viděla znovu jejich spojení, tady mi to opravdu nestačilo.. bohužel nemůžu přenést přes srdce pár scén a to snesu hodně :-) následující text je SPOILER! omluvte moji drzost, ale začáteční scéna, kdy Diesl v klidu a s úsměvem kouká, jak se na něj řítí cisterna a on ji bez problému podjede.. ee.. tomu se neříká správné načasování, ale skvělé efekty :-) a ty honičky v tunelech? nevlastním řidičský průkaz, ale něco mi říká, že v takové rychlosti by to nebylo možné :-) KONEC SPOILERU a konec hlášení :-)(26.9.2009)

• Wacoslav1

Nekonecna serie natazena o dalsi proser ani tenhle dil nevybocuje z rady radoby efektnich a za kazdou cenu hrozne moc cool a trendy filmu vsechno jenom nasvicenej predvadejici se prazdnej podvod co o sobe tvrdi ze je akcni film Vin Dieselovy toho tvrdaka vskutku nezeru a vsechny ty hi tech vecicky nemuzou zakrejt tu prazdnotu a nijakost omlouvam se ja nejsem sik a trendy a nebudu podobnej vyvoj akcniho zanru nekvituju teaneger uz totiz vskutku nejsem z tohoto pochybneho veku kdy jsem mel nedostatek rozumu a mozna by se mi takova sracka treba mohla i libit uz sem nastesti vyrostl.(18.3.2013)

My, matadoři ošlehaný tisíci kilometry na kultovní české dálnici D1 se nad tou klidnou a bezpečnou jízdou v tomto filmu vždy pousmějeme a myslíme si svý. Ach amíci, kdyby vy jste znali české silníční poměry, kde v ostrejch zatáčkách Českýho Švýcarska debil v kloboučku, s lupama na očích nevahá ve svý škodě favorit předjíždět Audi A8, vzali by jste si tyhle svoje rychlozběsilovky a podávali je jako sladký bonus k dortíčkům pro slečinky. Měl bych pro film pochopení, ale to by se v něm muselo nacházet mnohem víc scén jako byla ta úvodní, takhle to je jen další typickej americkej akční tucťák.(7.11.2011)

Co si budeme povídat, příběh je téměř do písmenka okopírovaný z prvního dílu, místy bylo hodně znát CGI, což mi dost vadilo, ale jinak je to parádní jízda od začátku do konce. A nic jiného jsem od Fast & Furious nečekal. Upřímně jsem dost zvědavý na pátý díl, ze kterého jsou všichni už nějakou dobu v šoku. Včetně mě, protože bych nečekal, že nějaký díl z této série by mohl mít přes 80 %. No nezbývá než se těšit. 80 %.(20.7.2011)

Já prostě nechápu co všichní řeší. Nezlobte se na mě ale od série Rychle a zběsile snad nikdo nemůže čekat nějaké promyšlené drama či film s hlubší myšlenkou. Film se snaží bavit, bavit, bavit. A jde mu to zatraceně dobře. Stará parta je opět zpátky a v plné síle. Vin Diesel není vůbec zasmušilý. Zasmušilý je možná ten koho tento film nebavil. Přiznávám, že honičky v tunelech nejsou nejatraktivnější ale tvůrci se evidentně snaží vymyslet něco nového a krom tohoto nedostatku vše klape jak má. Z plátna je cítit vůně benzínu, krása vrtících se modelek a hlavní parta odvádí skvělou práci. Zkrátka vše jak má být a vše co je pro tuto série typické a zásadní. Kvalitou je pro mě film na stejné úrovni jako původní rychle a zběsile. Vůbec se nedivím kasovnímu úspěchu, který film zaznamenal po celém světe. Pokud vše neberete až příliš vážně a chcete se jít do kina hlavně bavit, jděte právě na tento film. Osobně bych dal spíše 4 hvězdičky (90%) ale když vidím, že většina uživatelů řadí takovýto film k bezduchým pubertálním americkým komediím dávám plné hodnocení.(21.4.2009)

• - Čtvrtý díl série vznikl jen jako test diváckého zájmu. Protože byl úspěšný, vznikla další pokračování. (karlik4801)

• - S víkendovým výdělkem 72.5 milionů dolarů se jedná o číslo jedna studia Universal Pictures. Podařilo se mu překonat rekord Ztraceného světa: Jurského parku – 72.1 milionů dolarů. (HellFire)

• - Jedná se o první prequel série Rychle a zběsile. (tyzmrde)