Takový elasťáky neměl ani Spiderman.  Rick Riker je školní outsider. Jednou ho však kousne geneticky upravená vážka a Rick získá nadlidské schopnosti jako neuvěřitelnou sílu a pancéřovou kůži. Rick se rozhodne, že využije svých nově nabitých sil pro konání dobra a stane se maskovaným bojovníkem proti zlu známým jako "Vážka". V cestě jeho osudu však stojí padouch jménem Lou Landers. Poté, co se mu nezdaří experiment, získá Lou schopnost krást lidem jejich životní sílu a v podlém hledání nesmrtelnosti se stane superpadouchem "Přesýpací Hodiny". S nepředstavitelnou silou, neuvěřitelnou rychlostí a strašně nepohodlnými punčochami bude Vážka schopen zastavit písky Přesýpacích Hodin a zachránit svět? A co víc, přestaneme se vůbec smát, abychom si toho všimli? Parodie na filmy o superhrdinech, od Spidermana, Batmana až po Fantastickou čtyřku, vás dostane. (oficiální text distributora)

Kokutek

U tý prdící scénky jsem měl nutkání usrat si do duetu a...povedlo se...zasmál jsem se tomu a to byl jedinej skutečně vtipnej okamžik celýho filmu. ()

Vito_LePour

Jako když máte hodinu dvacet čas a nemáte nic na práci, je to solidní oddechovka. Většina vtipů je absolutně obvious, ale častokrát jsem se zasmál i tak. Leslie Nielsen to každopádně pozvedá dost výrazně a bez něj by to bylo vyloženě slabší. ()

DExUS

Po 15 rokoch som to videl znova.  Je to lepšie ako si si vzpominam, hlavne niektoré referencie mi neunikajú. Samozrejme, je to hlúpy film ale zábavný. ()

DonBraso

Tohle jsem přesně potřeboval. Parodie, která má prostě pár momentů se skvělým českým dabingem, že to neskutečně zabíjí. Hlavně ten doktor. Leslie Nielsen určitě není na škodu a víc to vypadá jako další z řad filmů s Bláznivou střelou, jen zde je to až moc prosté a vlastně hloupé. Jak říkám, těch pár granátů co zde vypadlo, to jsem se konečně zasmál. Jasně, to vše okolo, kde jsou i trapné a hodně mířené gagy na to samé, ale co už. Když člověk vezme, kde i měl prsty později Craig Mazin.75% ()

prener

Tenhle film mi připomněl parodie na Jamese Bonda. Agent 007 je totiž sám parodií na špionské filmy. Podobně Spiderman je tak trochu parodií na filmy o hrdinech, protože nabízí kýčovitou podobu hlavní postavy. Co se stane když si dělám legraci z parodie? Je to přehnané. V tomto případě jsem si často vzpomněl na to, že méně je někdy více... ()

Patr1k

Keďže od nových paródií sa veľa očakávať nedá, pretože humorné scény sú čoraz otrepanejšie, tento film moc nezaujal, samozrejme niektoré scény sú vtipné, ale kde sú tie časy, kedy Leslie Nielsen ničil moju bránicu. Dve hviezdičky za dve scény, ktoré to vytrhli od odpadu ;) ()

Jamall

Rozhodně to není nic světobornéjo,ale není to takový děs jako Děsnej doják...najde se tu pár dobrých vtípků (osobně se mi líbila mutantská škola) ,ovšem některé vtípky už byly nechutné...řekl bych,že je to částečný posun vpřed v tomto žánru,ale chce to míň prdění...tohle všechno vyjde na 2* a třetí přidávám za Saru Paxton :) ()

mijano

Asi najdlhšie som pri tomto filme rozmýšlal, že koľko * mu udelím. Zhrnúť sa to dá veľmi jednoducho: nulová pridaná hodnota, jednotkové Scary Movie. Z tejto matiky mi napokon vyšli 2*. ()

sAreOn

Dejme tomu... něco na tom je. Ale ne moc :-D Jako odreagování po těžkém dni, kdy nechcete moc přemýšlet, se to pustit dá. Jinak bych moc nedoporučoval. Většina rádoby vtipných scének je ve znamení amerického trendu - tzn. jsou buď velice perverzní, infantilní nebo nechutné. (Nevím, kde vzali tu představu, že v každé parodii někdo musí zvracet apod.) ()

l.bejk

Spiderman trochu jinak všechno předělený hlavní hrdina Vážka :D Totální kravina,ale nadruhou stranu sem se dost bavil :DDD. Nee dal bych 5 ale tetka byla scena a furt prděli co je moc to je moc, to je totál humus xO ()

MAST3R

U parodií by se člověk měl aspoň několikrát zasmát, ale to tady opravdu nehrozí. Dalo mi to sakra práci abych to vůbec dokoukal do konce. Nehorázná dementní zhovadilá kravina. Dávám 1* za Leslieho ;) ()

DrawRubb

V dnešní době natočit vydařenou parodii je už nejspíš nadlidský výkon. Superhrdina je jen jeden z mnoha dalších, kde se neustále dokola objevuje jeden a ten samý humor, jen v trošku jiné podobě.Škoda 50% ()

MFZB

Oproti tým ostatným paródiám typu "... Movie" to bolo lepšie, ale aj tak nič extra teda. Nebolo to až také dno ako iné novodobé paródie, ale ani vrchol, proste slabší priemer. ()

blekekeke

Nebylo by lepší, kdyby jej kousl bobr? aspoň by byla psina s placatým ocasem, takhle to bylo na zelenou a tu já nerad ... ()

Suprhackerství

Suprhackerství

09.01.2009

Dovolím si volným překladem citovat z diskuzního příspěvku anonymního autora na nejmenovaném serveru: “Hackeři jsou odpadlíci mimo skutečný život, bez práce a zálib, s nízkou sociální inteligencí.… (více)