Inspektor Tarconi a Frank společně rybaří, když Tarconi dostane hlášení o muži, který prchá v Marseille policistům v černém audi. Do Francie přilétá zločinec Johnson a začíná vydírat ministra životního prostředí. K Frankovi domů skrz stěnu vlétne prchající černé audi s mužem, vykonávajícím práci kurýra, která byla původně určena právě Frankovi. Muž je odvezen do nemocnice a Frank ve voze najde dívku. Ta ho upozorní na náramek, který měl i odvezený muž – v určité vzdálenosti od vozu má náramek explodovat. To už ale Frank muži a záchranářům nestihne říct a sanitka vybuchne... Franka po návratu do domu překvapí muž a omráčí ho. Frank se pak probudí s náramkem na ruce ve zvláštní místnosti. Přichází Johnson a Frank je pod pohrůžkou zabití nucen přijmout práci předchozího muže. Jediné, co chce, je jet vlastním vozem. Dostává upravené audi, ve kterém čeká dívka z předchozího vozu, ona a dvě tašky mají být doručeny na místo určení. Inspektor zatím začíná vyšetřovat, kam zmizel Frank, a ministr řeší svůj problém s vydíráním. Při odvozu černého audi je muž s odtahovým vozem zastřelen a z vozu je ukraden navigační systém... Frank je na cestě s dívkou Valentinou a snaží se dopátrat, co je na místě, kam míří – v Budapešti. Policisté mezitím najdou svého zastřeleného kolegu s odtahovým vozem a inspektor si přehrává videozáznam, který je ukryt ve voze. U ministra jsou muži ze společnosti Eco Corp. Vydíraný ministr má této společnosti vyjít vstříc a má podepsat proclení jejich lodí. Nechává si den na prostudování materiálů. Muži, kteří vzali z audi navigační systém, hovoří s ministrem a jsou již na cestě do Budapešti, tam kam míří i Frank... Frank sjíždí z trasy a u kamaráda Otta se chce zbavit náramků. Sem ale přijíždí skupina mužů vyslaná Johnsonem, která má Franka navrátit na trasu, ať už po dobrém, anebo po zlém... (TV Prima)

MoiJe

Zmena rezisera i cislovka za nazvom su poznat. S autom sa caruje menej, bojove sceny su chvilami neprehladne a zenska je otravne otravna, naschval i kecmi, ktore vypusta z pusy. Asponze mali tie naramky, inak by fakt nebolo o com. A Frank okrem pravidiel straca aj to akesi vyzarovanie pokoja a nadhladu, co na nom bolo take pekne. Ziadnu poriadnu hlasku som nepostrehla. Inak ale stale prijemna oddychovka. ()

Terva

Pro tento díl se " zatím " pravidla ruší. Malcoma honí policie po městě a Frank Martin ( Jason Statham ) zatím chytá ryby z vrchním inspektorem. Později zjistíme, proč se Malcom bojí opustit své auto. Nemá to správné grády jako ty předcházející snímky. V tomto díle mi vůbec neseděla Valentina ( Natalya Rubakova ), pihovatá zrzka, která není ani moc hezká a chová se jak tupec. Její sexuální " tokání " je ubohé. Měli jí zastřelit hned na začátku a mohli si odpustit ty trapné scény s ní. Kazila film. ()

Dale

Bessonovi asi fyzikálne zákony nič nehovoria, lebo v tomto filme lieta kadečo a kadejako, len aby to pôsobilo extra cool efektne, no pritom to pôsobí maximálne divne a smiešne. ()

Ouwen

Bitky maj stále skvělou choreografii, Jason Statham to táhne s charismatem a některé scény maj potenciál na to se stát kultovní, hlavně parkour s BMX. Horší je to s absolutně nezvládnutým střihem - pořád jsou souboje naprosto přehledné, ale jsou natočený divným stylem a nepůsobí tak dynamicky, kontaktně a zábavně jako předtim - myslim si, že problémem není kadence střihů, ale ta nesouvisející a trhavá rytmika. Chválim atraktivní námět, nádhernou Audinu a soundtrack. Miluju pihovaté zrzky, ale Rudakova je nesympatická, Knepper charismatickej záporák. Celkově to je ještě sledovatelný o proti pozdějším sračkám, co Megatrol vypotil. ()

Marek1991

Divím sa, že znova vznikol film na štýl Jamesa Bonda s extra výkonmi ohľadom automobilových naháňačiek, bojových akcií, nejaký sex do toho a máme tu ďalšieho Kuriéra ako cez kopírku, no "prikrášlený" otrepanými mafiánmi z východnej Európy. Najviac ma zaskočilo naháňanie vlastného auta, ktoré ukradol jeden chlap, to bolo extrémne prehnané. No mierne pozitívne zas zaskočilo to ohľadom potopenia auta a následného dostania na hladinu, to bolo zaujímavé. Ale aj tam by sa dali nájsť nereálne veci, je to skrátka opäť zmeska hlúpostí, ktoré ma tentokrát ani nezaujali, bolo tam viac kecov, proste toto už nie po žiadnej stránke a stále je tam ten závan pseudohrdinstva, pseudozábavy, mám toho dosť, dúfam, že ďalšie pokračovanie už nebude. ()

F.man

To si ze mě snad Megat(r)on dělá srandu. Tolik nesmyslů vplácnutých do jedné minuty se jen tak nevidí. Jason Statham lítá v Audině do vlaků, píchá s vyfetovanou ukrajinkou, která za celý film mluví snad jen o jídle, sem tam rozseká nějaký gang... No prostě magořina největšího kalibru. Kdo neviděl, nepochopí. Až se mi nechce věřit že něco takového mohl napsat Besson. P.S. doufám, že čtvrtého dílu nás už produkce ušetří. Do I look like a man who came half-way across Europe to die on a bridge? ()

PauloZ

Ale no tak, já myslel že takové blbosti, jako skákání autem z mostu na vlak a z vagonu do vagonu už máme dávno za sebou z takových propadáků, jako xXx 2 a ohnivá kola. To si zas musel někdo natočit něco pro děcka a zapomenout u toho přemýšlet a chudák Statham se nechal ukecat. Nejhorší kurýr, nejhorší Stathamův film a hnusná srzka, co diváka jenom sere. ()

Marsik

Podle mého šla úroveň znovu nahoru, i když kvalit prvního dílu trojka opět nedosahovala. Ale bylo fajn, že byl Frank znovu hodně za svým volantem. Akce opět na velmi vysoké úrovni. Robert Knepper, pro mě nejvíce známý jako T-Bag ze seriálu Prison Break, mě také svou účastí potěšil. Na záporáky se náramně hodí. Jenom mě velmi iritovala hlavní ženská postava Natalya Rudakova. Nejenom, že mi přijde velmi nehezká, ale ten její výkon byl takový divný. Buď fňukala, byla protivná, anebo trapně sváděla Stahama. Ten nakonec, pro mě nepochopitelně, podlehl :) Nicméně Kurýr 3 mě celkově zase oslovil a doufám, že to nebyl poslední díl. 80% ()

DEXTER099

Po zhlédnutí Kurýra 3 jsem byl o dost spokojenější než u předchozího dílu a po letech musím své hodnocení pozměnit k lepšímu.Třetí díl se příběhem,akcí i celkovou hutnější atmosférou přibližuje prvnímu dílu.Jason Statham tu předvádí parádní bojové chvíle a jeho postupný vztah s jeho zásilkou ,kterou si nevybral zcela dobrovolně je taky zajímavé sledovat.Pokud se vám líbil první díl tak si myslím,že budete spokojeni ,já tedy byl a celkem je pro mě zklamáním zdejší hodnocení.Za mě celkově 75 % a čtyři hvězdy. ()

ConanVJ

Parádní přehnaný akčňák a asi zřejmě poslední díl série. Akce je zde víc než dost a je i pěkně natočená. Střih v bitkách celkem ujde. Obsazení je víceméně klasické a záporák je pěkný parchant. Já si film vždy užívám a dávám 85% :) ()

Kryton

Bond James Bond! Né vlastně Martin Frank Martin. Opravdu jsem měl pocit jako se vézt Bondem. Je tu sexy Bond Girl (jen na jedno použití!) , supr kára, parádní akce a Jason , který by mohl zabít i mojí mámi , ale ten jeno face by mi to vynahradil. Přidávám mnohem více , jelikož toto béčko 3 mě pobavilo a splnilo co jsem čekal. Jen ta "Transporter Girl" nemusela být tak nesnesitelná a jedině na jedno. Každopádně pokaždé kdy Frank vylezl z auto tak akce stála zato a i přes klipový stříh byla přehledná. Chvílema připomínala PC hru. Po dobytí hordy nepřátel , příjde další ENEMY , který není chytřejší , ale zato větší. Jo to byla ku*va jízda pánové! Statham místo Craiga a je tu Bond jak by sedl nejen mě! ()

Andersis

Nesympatická baba, po boku hlavního hrdiny. Ubrali jsme na bondovské akci, ale přidali jsme svaly Stathamovi. Zrychlili jsme střih a jeden úder rozsekáme na třikrát. ()

kikuka

Nudne a ešte zle nasnímané a nastrihané. 3% muž je fajn, ale čo z toho, keď "jeho" scény sú prehľadné ako zákruta v temnom tuneli. Navyše, Natalia Rudakova pôsobila rôzne, len nie žensky a hentak sa na polonahého Jasona nekuká!! ()

ladko

Keby nebolo tej otravnej Ukrajinky večne bľabotajúcej o chutných receptoch a podobných blbostiach, keby nebolo neprehľadného a chaotického strihu v akčných sekvenciách(aj keď tu to nie je až také hrozné, ale už ma začína ten trend poriadne srať...), mohlo to byť lepšie. Transporter 3 je synonymum priemerného akčného filmu dnešnej filmovej produkcie, nič viac, nič menej. ()

themic

Při prvních scénách jsem si připadal jako v Kriminálce Anděl. Přesně stejný střihy. Bojový scény a "závody" byly celkem povedeně zpracovaný, ale to je asi tak všechno. Statham furt nesmrtelný a po třech dílech to dost omrzí. Příběh taky nic novýho, je to jakoby první díl nikdy nezkončil. Knepper šmejd jako vždy, když mu to jde. :) Vidět jen jeden díl Kurýra, tak člověk může bejt nadšenej, ale všechny? Nic extra, ještě, že to nebylo až tak dlouhý. Za Kneppera o hvězdičku navíc.50% ()

zdepapepa

Bohužel dvojku jsem neměl tu čest shlédnout, takže musím soudit dle prvního Kurýra a tohohle. Přehnaná snaha udělat z tohoto filmu více bojovku než jezdičku potopila imho všechno ke dnu. (potápění se bude konat i ve filmu, Statham se ovšem zachová jako učiněný MacGyver) Jediná fajn věc jsou stále honičky v autech, tentokrát i lesem a pochopitelně Natalya Rudakova. Celkově už mi přijde, že se Kurýr 3 snaží hrát si na takového "méně slavnějšího Bonda". Stathamův filmový um a šarm k tomu nemá daleko, stejně jako Rudakova nemá daleko k bond-girl. A Robert "T-Bag" Knepper nemá daleko k dobrému záporákovi. Ale není to prostě plnohodnotné jídlo, je to levná napodobenina z prášku. ()

agentmiky

Ještě to šlo.Pořád se na to dívat šlo.Statham znovu v roli akčního hrdiny,který v tomto díle zachrání Ukrajinu před ekologickou katasrofou,která by ji zamořila na sto let.Možná zde bylo ještě více akce než ve dvojce,ale příběh už pomalu začal pokulhávat.Na konci se mi líbil ten skok s Audi do vlaku,to bylo velmi dobré.Hodnocení:60% P.S.Už by se neměli tvůrci pokoušet o další díly.Byl by z toho podle mě už propadák,který si tento film určitě nezaslouží. ()

SaNcHeZ_cz

Kurýr dostal nové auto. Tím výčet kladů končí. Po težce přehnané dvojce přichází ledová sprcha ve formě nedopečené a otřesně sestříhané akce. Třetí kurýr je už jen lobotomizovaným potomkem již tak lehkoduchého avšak zábavného prvního dílu. ()

Nájemná vrahyně Zoe Saldana

Nájemná vrahyně Zoe Saldana

19.05.2010

Chtěl bych být Luc Besson. Když mu padne do oka nějaký herec, řekne: „Hej, Roberte Marku Kamene, pojď sem, kámo, a spíchni mi zase scénář nějakého přímočarého akčňáku, abych mohl obsadit tu prima… (více)

Comeback osmdesátkových borců

Comeback osmdesátkových borců

26.11.2008

Dobrá, není to tak úplně comeback, protože hoši vlastně nikam neodešli. Celá ta léta nám zůstali věrní. Jean-Claude, Steven, Dolph. Pořád natáčejí filmy jak na běžícím pásu, ale většina z nich se… (více)

Návrat akčních bouchačů

Návrat akčních bouchačů