Assassin's Creed : Lineage

všechny plakáty

UBISOFT vydal tento úvodní film ke hře Assassin's Creed 2. Jde celkem o tři krátké filmy, které zachycují příběh Giovanniho Auditora - nájemného zabijáka. Filmy se zabývají tím, co se událo ještě před začátkem hry, v níž se poté jeho syn Ezio stane hlavním hrdinou. Filmy jsou točeny mixem živé akce a CGI, což jsou scény vygenerované počítačem. (Gerret)

DeathTheKid

Jak už tady více lidí psalo, je to přeplácané počítačovou technologií. Jasně ja to chápu, má to být uvozovací "filmík" na Asassin´s Creed II, ale mohli to udělat líp. Co se týče podoby herců kontra postav z AC, tak se povedla, avšak zbytek ani náhodou nemusel být počítačový. Je to jediná velká vada, no ale ještě mi tu chybí lepší příběh, já chápu že jako "před příběh" to je možná akorát, ale nemá to ani na 3 hvězdy. ()

Devilian

Důkaz, že Assassins Creed by se eventuelně nějak zfilmovat dal. Jistě, je to sice jen "polévka" a více než půlhodinová reklama ke hře samotné, ale o to kulervoucnější to je. Která jiná hra/série, se může tímle chlubit? Jen velice málo z nich. Zpracovaná je úžasně, kombinace živých herců a CGI se mi prostě líbí a kdyby už vážně došlo i na celovečerní film, také by byl skvělý zpracovaný takto. Scénář - k tomu nic moc vytákat nelze, jelikož se řídí historickými událostmi a musí nějak korespondovat s následujícím dějem ve hře, proto si myslím, že to autoři zvládli jak nejlépe svedli. Celkově tomu nic moc vytýkat nemůžu, ale přecejen... na plných 5 hvězd to u mě není (ty pro mě platí u herní série AC). ()

Cracker

Príbeh takmer ničím nezaujme ale na druhej strane je pekná hra s kamerou, výborné animácie a v celku dobré herecké výkony. ()

Finskej

Uááá, to chci! Jako celovečerní film, pochopitelně. Konečně něco pořádného, co už nestojí na úrovni "herní animačka", ale "film"... ()

Losik

Naprosto vedle. Nepodařilo se zachytit kouzlo hry, atmosféru, ani kouzlo soubojů. Hlavní herec mi vůbec neseděl, žádný výkon, nic. "Cool" pomalé záběry na tvář hlavního hrdiny nefungovaly. Ve filmu bylo naprosté minimum parkůru a to minimum bylo jako z programu Malování. A od kdy vrah skáče před svojí oběť a pomalu se jí představí? ()

Benedygtus

Je to dobry predkrm, ale vubec bych se nezlobil kdyby byl trochu vyzivnejsi, pravdou take zustava, ze kdo nema s hrou co docineni(jakkoli) tak mu to ani chutnat nemusi a vymodelovanou Italii se pravdepodobne temer zadusi. ()

Fary

Zajimavy pocin pro doplneny deje pred zacatkem druheho dilu teto hry :) Skvela kamera, dobra hudba - urcite stoji za to to videt. ()

unagi

Ako sa už dá spraviť animácia na počítačoch. Fakt nádhera! Skvelé intro k hre Assassin's Creed II , až mám chuť si to zahrať! výborné scénky! ()

Sagara

AC II Považujem za najlepšiu hru akú som kedy hral. Nie len fantastickou hrateľnosťou, ale hlavne príbehom a atmosférou. Postava Ezia mi prirástla k srdcu viac ako akákoľvek iná. Tento prequel veľa objasnil hlavne čo predchádzalo SPOILER poprave Eziovich bratov a otca. KONIEC SPOILERU. Na jednej strane vítam, že Giovanniho, Rodriga Borgiu ci Medicciho a Umberta si zahrali tí istí čo v hre, o to viac zamrzí, že Federica a Ezia aspoň tí istí nenadabovali. Potom sa to prejavilo až príliš výrazným anglickým prízvukom oboch. V každom prípade sa však na poli herných filmov jedná o nadpriemerný kúsok. ()

Pompaj

Kdyby tak UBIOFT přidal nějaký ten dolar do filmu. Takhle dopadlo stylem jdeme tam, tam se něco stane a to něco vyvolá nějakou akci. Film vcelku bez citu, bez emocí a bez náboje. Co se mi líbilo, tak byla slušná "grafika", která byla věrná grafice ve hře samotné. Pochvala za konec. Nechat ho takhle otevřený?. Za 1. Díky konce 60%. ()

Marys

Čakal som niečo zaujímavejšie. Lepšie než Embers podľa mňa, no aj tak dosť nudné. Hru to absolútne nepredčí. ()

betyn

Od prvních minut skvěle vykreslená Itálie,místy záběry vypadají jakoby byly vystřižené ze hry (což někdy i škodí,ale lze to odpustit :-)).Největší překvapení pro mě ovšem byla ‘‘drzá‘‘ kamera,kde záběry od sebe nejsou rozlišeny klasickým střihem,ale kamera ‘‘pluje‘‘ do nicoty (kostelní zvon atd.) a objeví se úplně jiná scéna,což je určitě zpestření a klidně by se tímto směrem mohl vydat i celovečerní film.Čeho jsem se obával před projekcí a co určitě Assassin’s Creed sérii zdobí,jsou souboje.Mé obavy se naštěstí nepotvrdily,jelikož duely jsou přehledné a tudíž i baví.Význam a příběh filmu je pak daný,tvůrci chtěli hráči poskytnout sled událostí před hrou Assassin’s Creed 2 a myslím,že se jim to povedlo.Závěrečná věta ‘‘Zakončení je ve vašich rukou‘‘ mě mile dostala a jen potvrdila účel tohoto snímku. ()

Greg25

Assassin´s Creed je pro mě herní série, která je kultovní legendou PC her. Jedna z mých nejoblíbenějších počítačových her vůbec. A Lineage je takovým milým lákadlem k zahrání si dvojky s Eziem v ústřední roli. Fanoušky potěší, a to je to hlavní, protože pro ně, ne pro filmového diváka, je tenhle "herní film" určen. 80% ()

Doomcourier

Jakožto velký fanoušek Assassin's creed, musím říct, že se to opravdu povedlo! Příběh byl v pohodě, kostýmy byly super a akce byla naprosto skvělá. Škoda, že takovou kvalitu neměl celovečerní film Assassin's creed. ()

MarleyCZ

Po shlédnutí tohoto snímku jsem došel k závěru, že udělat z tohoto celovečerní film by bylo úžasné. Velmi rozsáhlý děj tomu velice přidává. Ve snímku se mi líbili jak herci, tak i hudba. Střídání animací s reálí nejde ani postřehnout a celkově se film jeví jen jako reálný. Jsem rád, že můžu udělit 98% a 5hvězdiček Snad se dočkáme i filmu:-)) ()

bangee

Přesně to, co jsem očekával, jsem dostal... Kamera, hudba, akce, triky... Vše se k sobě hodí a příjemně do sebe zapadá... ()