Dimo

Je to spíše na 3++. Chvilkami docela depresivní pocit z filmu rozbije hořko-sladký happyend, který asi někoho naštve, většinový divák to snad vezme s povděkem. Stejně ale přemýšlím nad tím, že stačilo jen málo, malinko vést film tím tíživějším směrem a konec rozseknout neúprosně "zle" a máme pořádně temný drámo. Nicméně! Já jsem spokojen i takhle a pan Gyllenhaal zahrál nejlíp ze všech. ()

longercz

Než se film stačí rozjet, je hned u konce a pro mě působí tak nějak polovičně, možná leda jako super drahý, ne příliš promyšlený, pilot k seriálu. ()

mira22

Film se zajímavou a hlavně novou formou "matrixu", ačkoliv se přirovnání hledá těžko. Jake Gyllenhaal se předvedl v tom nejlepším světle a hlavně konečně s uvěřitelnou rolí. Děj se nějakým způsobem, i když místy by to mohlo být lepší, sune dopředu a funguje to dobře. Škoda závěru, který by byl jinak hodně emotivní. ()

Yomega

Nemohu si pomoci, ale mě to nějak zvlášť nechytlo. Chvílemi mě to připomínalo Butterfly Effect, ovšem ten je kvalitou někde jinde…i když hlavní představitele bych mile rád prohodil:-) Při čtvrtém loadu mě už tak nějak přestalo zajímat, kdo že to vlastně nastražil bombu a jak to celé dopadne. Od začátku bylo jasné, že se bude opakovat tak dlouho, až na to chrabrý kapitán Stevens přijde a vše se vyřeší. O konci raději ani nepíšu, protože tím to tvůrci pohřbili úplně. Jediné co mě jako vždy v případě Jakea Gyllenhaala zaujalo je jeho herecký výkon a stejně jako vždy v případě Very Farmigy její úsměv. Tím u mě pozitiva končí. Slabé tři… ()

phoenixer

V počátku se trochu člověk nevyzná co se děje, ale s postupem přibývajících informací o zdrojovém kódu se stane tenhle 8 minutový příběh přímo famózní a strhující podívanou. Konečně zase dobré sci-fi! ()

LokiZombie

teď klíďo řekněte, že jsem kretén, ale podobná témata se mi po Matrixu, Osudovém doteku, 12 opicích, Minority reportu, Počátku a dalších začínají trochu ohrávat. ()

1Legend1

Velice příjemná oddechovka. Mám rád filmy, kde na začátku divák neví nic a postupem času ve filmu objevuje nová fakta a sestavuje si svoji realitu. Příjemné překvapení, tohle se povedlo. 90% ()

LyBerion

V klidu žánr, myšlenka, herci, prostředí.... už při takové kombinaci se snad nedá zakopnout a jsem si jist že i pokud vás sci-fi nezajímá určitě vás ničím neurazí a nudit se nebudete. ()

Jeand´Boa

Snímek, u kterého nemusíte přemýšlet, nakolik je daná věc reálná a zda se v příběhu nevyskytují nesrovnalosti, protože prostě šlape...Osobní propojení s hrdinou a jeho misí je na dnešní poměry neuvěřitelné, chytne vás to a nepustí...rozhodně překvapení... ()

truby

Docela jednoduchý snímek, který nezabředá do technických podrobností problému cestování časem, nesoustředí se toliko na výstavbu svého sci-fi světa. Je přímý, jednoduchý, snadno stravitelný. Vyloženě odpočinková záležitost, což není míněno nijak zle, jak vidno z mého hodnocení. ()

Jajar

Povedené sci-fi s našlápnutým tempem a dobrým námětem, který si pohrává s konceptem paralelních verzí realit. Rozvíjení nejrůznějších spekulací okolo zápletky je hlavní, ale také v podstatě jedinou zábavou Zdrojového kódu. Ve všech ostatních směrech se jedná o průměrný film. Na jedno podívaní každopádně super záležitost. ()

Pekisan

Taky Donny Darko pre deti. Napriek tomu, ze film ma len 90 minut, tak ma skoro stale sprevadzal pocit, ze naplnit ich nebolo az take lahke. Plus happy end, ze vacsieho nebolo mozne ani vyrobit a vysvetlovacie barlicky typu: chapes, stvorili sme nieco nove a mne sa ziva ako v pondelok v praci. Inak Jake bol skvely a stale patri medzi mojich oblubencov. Hlavne z dovodu, ze hral v Donnie Darko pre dospelych inak znamym aj ako - DONNIE DARKO. ()

Kadas97

Dynamický a príjemný, akčno-scifi film s Gyllenhaalom v hlavnej roli, čo viac si môžem želať k príjemnému poobediu. Námet dobrý, aj keď podla mňa sa z toho dalo vytrieskať viac. Popravde vôbec nič som od filmu nečakal a po pozretí sa mi rozsvietilo a všetko zaklaplo a pocit po filme sa blížil k radosti, ale totálna eufória z filmu to nebola. Bola to obyčajná radosť na stupnici 7 z 10. ()

rainman93

Po všech stránkách nápaditá myšlenka s výbornými hereckými výkony, s kterými takový snímek stojí a padá. Nicméně se nedokážu ubránit zklamání z patetického závěru, který film sráží na úroveň hollywoodských cajdáků. Zároveň s odstupem času začnete přemýšlet nad určitými paradoxy a nelogičností celého systému alternativních realit, ovšem s nimi je problém vždy :-) ()

redwik

Mňa to teda tak celkom neoslnlilo. Áno, je to celkom pekne premyslené, Source Code je fajn myšlienka a celý film tiež, ale prečo to tak hlúpo skomplikovali? Dokonca aj záver, vôbec to nemuselo byť takto. Gyllenhaal super, Michelle Monaghan tiež, všetci herci zahrali super, keď im už muselo byť otravné hrať tú istú scénu stále dokola, no mňa ten príbeh nebavil. Škoda. ()

joker30

skvelé scifi, niečo iné a netuctové. Jake charizmatický ako vždy a fandíte mu po celý čas aj keď viete že ho nakonci možno nič dobré nečaká. Koniec je taký trošku zvláštny, neviem či sa mi páčil alebo nie. Napriek tomu určite napriemer : 75% ()

Whannell

Dobří a sympatičtí herci, dobrá režie, dobrý námět, je to chytlavé. Zmrvený je tu jen scénář - kromě toho, že konec celkově se mi vůbec nelíbil (až na moment "zastaveného času"), tak jsem ho - asi oprávněně - vůbec nepobral. ()

KafuR

3,5 *. Ano, film ze začátku ocípá jako detonátor toho záchodového dárečku, takže člověk se pomalu bojí mrknout, aby mu z toho krásně kvantově mechanicky sofistikovaného scénáře neunikla třeba Planckova konstanta, ale pozor! Když pak zbytek pana kapitána uzří, že mu jde o kejhák, vzpomene si na Einsteina a jeho relativní teorii a jedním vrzem (producenty sestříhaným na polibek) vyvrátí všechno, co do nás těch sedmdesát minut cpal skrze létající součástky vlaku. A proč vlastně? Jenom proto, aby pak mohl svému alter egu říct, že VŠECHNO PŘECE DOPADNE DOBŘE! Škoda.. ()

Mute už je za rohem

Mute už je za rohem