Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Filmový příběh o populárním superhrdinovi ze stáje DC Comics odhaluje původ Arthura Curryho (Jason Momoa), napůl člověka, napůl obyvatele bájné Atlantidy, kterého jeho životní cesta přiměje čelit pravdě nejen o tom, kým ve skutečnosti je, ale zároveň prověří, zdali je hoden stát se tím, pro co byl zrozen… králem. (Vertical Entertainment)

Diskuze

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Clark_Kent

Každá z postava má bohatou komiksovou historii a příběh. Mě osobně zajímá zda se dočkáme trojzubce Poseidona nebo Neptuna

Clark_Kent

Clark_Kent (hodnocení, recenze)

Proste..Jana

Ohledně pokračování řekl Momoa, pár slov při hostování v Ellen Show zde: https://www.youtube.com/watch?v=RIp9IqTL03o

Celý příběh je momentálně uzamčený.Málo z toho co víme je, že dvojka bude kombinovat dobrodružství na zemi i dole v moři.Taky to bude víc zaměřený na enviromentální hrozbu, co se týče těch odpadů a plastů atd. Koneckonců jsme to  my lidé co ničíme planrtu zemi, nééé žadný mimozemštané nebo nějaká jiná rasa. Co se týče toho vznešení, upřímně se v tom vážně nějak extra nevyznám. Ovšem někde se psalo, že Aquaman je solidní břídil. V jednom příběhu za jeden den stihnul svrhnout Tritona, zmlátit Charóna (převozník přes řeku Styx), sundal tříhlavého démona Cerberuse, poklábosil si s Hádesem a od Poseidona dostal jeho slavný trojzubec na památku. S tím se prej v závěru nemohl nikdy smířit Triton /nespokojený syn Poseidona/ , takže trochu záviděl. Takže je dobrý bejt trpělivej a vyčkat na rozšíření příběhu. Taky v pokračování, můžou být docela jiné postavy. 

na příspěvěk reagoval Ratemus, Proste..Jana, Proste..Jana

Proste..Jana

Proste..Jana (hodnocení, recenze)

Clark_Kent

V každém případě jsem zvědavá na další pokračování. 

Taky by mě zajímala taková věc. Ve filmu bylo řečeno, že jenom vznešení mohou dýchat vzduch i vodu. Hodilo by se to poněkud rozvést, protože ten Vulko je taky "obojživelný", ale nevypadá to, že by pocházel ze šlechtického rodu. Takže jak to vlastně je? 

na příspěvěk reagoval woodsman, Clark_Kent

Clark_Kent

Clark_Kent (hodnocení, recenze)

Proste..Jana

Já osobně si myslím, že ten samotný snímek je zasazenej výrazně na Arthurův vzestup na Atlantský trůn. Proto byl jedinej kdo komunikoval a nejvíc to bylo pocítit zde- https://www.youtube.com/watch?v=ZijxVHnEauQ

Z hlediska biologie, třeba u zvířat, jsou většinou kříženci odolnější a "lepší" než původní dva druhy, asi proto že každý z druhů má jiné vlastnosti, jsou dobří v něčem jiném, a po smíšení vznikna vlastně takový superanimáál, který má od každého něco a příroda to většinou vymyslí tak, že má od každého to lepší.

na příspěvěk reagoval Proste..Jana

Proste..Jana

Proste..Jana (hodnocení, recenze)

Znovu se na ten film dívám a tak mě napadá. On je Artur jediný, který komunikuje s mořskými tvory? Ono to vypadá, že ano i když i vznešení mají jízdní zvířata, ale za celý film tam nebylo, že by s nimi komunikovali. 

Tím asi tvůrci chtěli říct, že ačkoli je Artur míšenec, jeho krev je vznešenější než jejich. 

na příspěvěk reagoval Clark_Kent

Clark_Kent

Clark_Kent (hodnocení, recenze)

Ratemus

Tak to si koupímmmmm určitě teda, milej zlatejRatemusi. New Gods by mohli zaujmout vid? Je fakt, že dost jedinců v dnešní době musí neustále srovnávat a posuzovat. To je taková novodobá nemoc myslím, že jsem ji tenkrát nějak pojmenoval??? Ono se toho bude nasazovat dost v budoucnu pravda.

na příspěvěk reagoval Ratemus, Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Clark_Kent

no však on použít půjde...a už se těším na horké hlavy pseudo DC fanoušků jak zas budou hlásat o kopírování....což bude naprosto v pořádku až po Eternals nasadí DC New Gods.... no to by se ti mohla líbil Smečka z Baghdádu (komiks) o zvířatech prchajících před lidskou válkou, moc pěkné

na příspěvěk reagoval Clark_Kent

Clark_Kent

Clark_Kent (hodnocení, recenze)

Ratemus

Mám rád komplet celou zvířecí řísi. Nesnáším zkurvenýho chamtivýho člověka co chce vydělavát na ničení planety, znečišťování oceánů, odlesňování, kácení tropických pralesů a zbytečném zabíjení zvířat. Co se týče Namora, tu postavu jsem vážně nějak extra neprozkoumával. Pokud nejde použít, tak nejde tim líp pro Team Warner. Spíš bych se těšil víc na červen 2020, na štíhlou gepardici neboli Dr. Barbara Minerva.

na příspěvěk reagoval Ratemus, janoo8

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Clark_Kent

No hlavně na něj ještě do nedávná mělo právo Universal, taková jedna z posledních postav co nemůže MCU použít...když máš rád ty ryby těšil by ses i na Namora? Je to úplně stejný jako Aquaman jen jiná nálepka

na příspěvěk reagoval Clark_Kent

Proste..Jana

Proste..Jana (hodnocení, recenze)

V zajímavostech k tomuto filmu je, že se ptali režiséra, jestli bylo těžké zvládnout Momou. To mi docela leží v hlavě, protože proč by nebylo? 

Sigebert

Sigebert (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Tenhle vlak jménem Avengers se jen tak v tržbách nezastaví. Semnou ten film nic neudělal a zdál se mi horší než ten první, ale uznávám tenhle velkej úspěch. 

Související novinky

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

17.12.2023

Už za pár dnů do kin po celém světě vstoupí nejnovější snímek studia Warner Bros. a pokračování miliardového hitu Aquaman z roku 2018, komiksovka Aquaman a ztracené království. Film režiséra Jamese… (více)

Gunn začíná čistku DC filmů

Gunn začíná čistku DC filmů

08.12.2022

James Gunn a producent Peter Safran byli nedávno vybráni jako noví šéfové rebrandovaného DC Studios pod studiem Warner Bros. Discovery a jeho ředitelem Davidem Zaslavem. Gunn, který před pár dny… (více)

Studio Warner Bros. chce být druhým Disney

Studio Warner Bros. chce být druhým Disney

04.06.2022

Nový šéf společnosti Warner Bros. Discovery David Zaslav už nějaký ten pátek pracuje na zásadních změnách, kterými by chtěl přispět k nové éře nejen na poli filmů, ale i seriálů, her, a celkově… (více)

Reklama

Reklama