Král Škorpion - Bitva osudu

Kráľ Škorpión 3

Fantasy / Akční / Dobrodružný

USA, 2012, 104 min

• GOREGASM

Kapánek lepší než Mulcahyho Vzestup říše, pořád ale jde o hodinu a půl dlouhou torturu, při níž se možná přistihnete se škodolibým úsměvem při pohledu na bahnem se brodící kariéru Billyho Zanea. Zarážející je i účast Rona Perlmana, který letos zaválel v Refnově Driveu a podobně znuděné exhibice nemá zapotřebí. Ale kdo ví, jak je v New Yorku drahé bydlení :-). Odvaha tvůrcům nechyběla, talent rozhodně ano. 5%(31.1.2012)

• iXtr3m3

Tak a tuto začala už aj tak ľahká séria padať ku dnu. Nie je to síce odpad, na to ešte triky, výprava aj obsadenie stačilo, ale veľká zmena. Victor síce riadne nabral od Mutant X, ale Rock je Rock. Aspoň tie "cameá" Davea Bautistu a Kimbo Slicea boli dobré. Naproti tomu Billy Zane a hlavne chudák Ron Perlman, tí sa tu ocitli asi nešťastnou náhodou a museli to potom aj ľutovať.(12.9.2017)

• BOURQUE

Bohužiaľ ani tretie dielo sa nepriblížil k úrovni toho prvého. Niekedy nechápem, prečo je potrebné natočiť z niečoho pokračovanie, čo nebolo tak úspešné. O úrovni dvojky ani nebudem hovoriť. Najväčším problémom je neprepracovaný dej, potom postava kráľa Škorpióna (V. Webster), ktorý podľa mňa nie je vhodný pre túto úlohu. Výkony R. Perlmana a B. Zana sú podpriemerné. Len krásna postavička (K. Vee) k úspechu filmu nestačí. Jediný pozitívum bola postava Olafa (B. Christopher) – len kvôli nemu som to vydržal až do konca. Osobné hodnotenie: 55% (*)(9.4.2012)

Zase som o niečo mudrejší. Kto by to povedal, že za čias Krála Škorpióna to tam hýrilo nindžami. :o) Ty jjoo. No aj keď je to trošku pochybný film v ktorom aj tie bitky nie sú boh viečo(hlavne tie v pozadí sú ako na historických výstavách), film ma celkom pohodovo zabavil. Napriek jeho nedostatkom menej ako 3 nemôžem dať.VIDENÉ 1x(23.3.2012)

• lobo87

Kým jednotka bola veľmi zábavným béčkom s výborným Rockom, dvojku a trojku môžeme hodiť do jedného vreca (na odpadky?). Reiné sa snažil o vtip a nadhľad, ale príliš sa mu to nepodarilo. Rovnako ani obsadenie hlavného hrdinu. Záporák Zane ušiel, ale najväčším pozitívom bola fešná Krystal Vee, na ktorú sa príjemne pozeralo. Inak bieda... 30%(10.12.2012)

• - Talusová (Damian Mavis) armáda používa v bitke trebuchety, vrhače kameňa s protizávažím, ktoré sa v čase príbehu (cca 3000 pred nl.) určite nemohli používať, pretože ich vynašli až v 12. storočí. (beso74)

• - V jednej scéne má Mathayus (Victor Webster) starý ďalekohľad s kryštálom, no v nasledujúcej už má v rukách renesančný ďalekohľad. (Aligon)