Král Škorpion - Bitva osudu

Kráľ Škorpión 3

Fantasy / Akční / Dobrodružný

USA, 2012, 104 min

• Anduril

Tak a trilógia Kráľ Škorpión je za mnou. Tento diel bol o dosť lepší ako dvojka. Ale viac ako 2 * si podľa mňa nezaslúži. Herecké výkony sú slabé a nepresvedčivé. Najhoršie vyzneli traja nemŕtvy bojovníci. Príbeh ujde, súboje sa mi tiež páčili a to je všetko. Ostatné bolo tuctové, nezaujímavé a nudné. Takže tak nejako. Pozrite si to iba ak by ste naozaj, ale naozaj, nemali nič lepšie.(18.1.2013)

• zekon

Lepší než 2. Snažili se o kopírování 1 jenže....mizerné scény, mizerné dialogy, mizerní herci, mizerná výprava..... na jedničku to nemělo ani náhodou. Pár vtipů, které ale bohužel nevyzní tak jako by je řekl The Rock. Webstrove kukuče nezabírají. Liskání se s ninjama kdesi v lese kdoví kde. Hrozná nuda a ostuda původním KS i Mumii.(13.1.2012)

• majo25

Napriek čistej béčkovosti film zaujal, aspon čo sa týka zábavnosti, hlavne toho pupkatého Germána. Hl. hrdina neurazí svojou postavou, bohužial Perlman je velmi starý a vo filme radšej nič nepredviedol. Zane ako vždy v pohode, hudba takisto nie je zlá, akurát že je dost často nevhodná na dané scény. S tými ninja-chlapčekami a dievčatkami je to riadna somarina, ale čo som aj mohol čakať, vždy ma to ale znechutí. Ženy-bojovníčky trepat do takých filmov je vždy trápne, o mrtvych superbojovníkoch radšej pomlčím. Súboje boli velmi otrasné (hanba na rok 2012), tie s ninjami ešte otrasnejšie. Trochu ulahodili spomalené scény či exotické prostredie. Hodnotenie: 40%(4.2.2013)

• Lacike

Jednu hviezdicku davam za vypravu, lebo vzhladom na rozpocet to nevyzera uplne zle. Lenze spracovanie je mizerne. Od debilneho pribehu cez nevtipne hlasky az po fadne spracované akcne sceny. Proste slabota a jednoznacne najhorsi diel. P.S. Aj tá najtuctovejsia epizoda Xeny je ovela zabavnejsia a lepsie natocena.(27.12.2011)

• lobo87

Kým jednotka bola veľmi zábavným béčkom s výborným Rockom, dvojku a trojku môžeme hodiť do jedného vreca (na odpadky?). Reiné sa snažil o vtip a nadhľad, ale príliš sa mu to nepodarilo. Rovnako ani obsadenie hlavného hrdinu. Záporák Zane ušiel, ale najväčším pozitívom bola fešná Krystal Vee, na ktorú sa príjemne pozeralo. Inak bieda... 30%(10.12.2012)

• - Talusová (Damian Mavis) armáda používa v bitke trebuchety, vrhače kameňa s protizávažím, ktoré sa v čase príbehu (cca 3000 pred nl.) určite nemohli používať, pretože ich vynašli až v 12. storočí. (beso74)

• - V jednej scéne má Mathayus (Victor Webster) starý ďalekohľad s kryštálom, no v nasledujúcej už má v rukách renesančný ďalekohľad. (Aligon)