VOD (1)
Série(4) / Epizody(98)
Obsahy(2)
Tento animovaný seriál sleduje Robina, Aqualada a další náctileté superhrdiny, kteří tvoří tajný tým pro boj se zločinem, aby zachránili svět. (Netflix)
Hrají
David Sobolov
Kanada
Nejlepší seriály:
Daredevil (2015) (seriál)
Young Justice (2010) (seriál)
Extreme Dinosaurs (1997) (seriál)
Ben Diskin
USA
Nejlepší seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Young Justice (2010) (seriál)
Mezi námi medvědy (2015) (seriál)
Carl Lumbly
USA
Nejlepší seriály:
Justice League Unlimited (2004) (seriál)
Tohle jsme my (2016) (seriál)
Young Justice (2010) (seriál)
Hynden Walch
USA
Nejlepší seriály:
Čas na dobrodružství (2010) (seriál)
Justice League Unlimited (2004) (seriál)
Čas na dobrodružství: Daleké kraje (2020) (seriál)
Dee Bradley Baker
USA
Nejlepší seriály:
Adventure Time: Fionna & Cake (2023) (seriál)
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Městečko Záhad (2012) (seriál)
Usman Ally
Nejlepší seriály:
Kravaťáci (2011) (seriál)
Young Justice (2010) (seriál)
Mike Tyson Mysteries (2014) (seriál)
David Kaye
Kanada
Nejlepší seriály:
Young Justice (2010) (seriál)
Mezi námi medvědy (2015) (seriál)
Normálka (2009) (seriál)
Deborah Strang
USA
Nejlepší seriály:
Newsroom (2012) (seriál)
Young Justice (2010) (seriál)
Carnivale (2003) (seriál)
Lauren Tom
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Rick a Morty (2013) (seriál)
Přátelé (1994) (seriál) - herec, a.z.
D.B. Woodside
USA
Nejlepší seriály:
Kravaťáci (2011) (seriál)
Young Justice (2010) (seriál)
Halt and Catch Fire - PC Rebelové (2014) (seriál)
David Shaughnessy
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Young Justice (2010) (seriál)
Robot Chicken (2005) (seriál)
Star Wars: Příběhy rytířů Jedi (2022) (seriál)
Daniela Bobadilla
Mexiko
Nejlepší seriály:
Young Justice (2010) (seriál)
Taková moderní rodinka (2009) (seriál)
Lovci duchů (2005) (seriál)
Cree Summer
USA
Nejlepší seriály:
Adventure Time: Fionna & Cake (2023) (seriál)
Legenda jménem Vox Machina (2022) (seriál)
Justice League Unlimited (2004) (seriál)
Logan Browning
USA
Nejlepší seriály:
Young Justice (2010) (seriál)
Ned's Declassified School Survival Guide (2004) (seriál)
Hit the Floor (2013) (seriál)
Oded Fehr
Izrael
Nejlepší seriály:
Justice League Unlimited (2004) (seriál) - herec, a.z.
Young Justice (2010) (seriál)
Vražedná práva (2014) (seriál)
Joel Swetow
USA
Nejlepší seriály:
Young Justice (2010) (seriál)
Silicon Valley (2014) (seriál)
Lucifer (2016) (seriál)
Gwendoline Yeo
Singapur
Nejlepší seriály:
Young Justice (2010) (seriál)
Love, Death & Robots (2019) (seriál)
Wolverine a X-meni (2008) (seriál)
Jeff Bennett
USA
Nejlepší seriály:
Kocour Felix (1995) (seriál)
Městečko Záhad (2012) (seriál)
The What a Cartoon Show (1995) (seriál)
Kelly Stables
USA
Nejlepší seriály:
Young Justice (2010) (seriál)
Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)
Lovci trolů: Příběhy z Arkádie (2016) (seriál)
Tiya Sircar
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Dr. House (2004) (seriál)
Young Justice (2010) (seriál)