Hněv Titánů

• USA Wrath of the Titans (více)

Deset let po porážce obludného Krakena se Perseus pokouší uchýlit ke klidnému životu jako rybář a otec malého syna. Jenže mezi bohy, oslabenými nedostatkem lidské oddanosti a dlouho vězněnými Titány, pod vedením zuřivého Krona vypukne velká válka. Zeus, který byl zrazen Hadem, je zajat a unesen do podsvětí, a tak se Perseus musí ještě jednou stát hrdinou, aby nalezl Dia a zmařil snahu Titánů vládnout na Zemi. (Magic Box)

MrPierc

První díl je jako nepovedený hloupý bratr, ale tento druhý bratr se rodičům povedl. Je vychovaný, kráčí správnou cestou a pokud se vydáte stejným směrem, dobrodružství vás nemine. Příběh bez bijícíh skratů do očí. Staré řecké pověsti, které obsahují klasickou příběhovou náplň = rodina, láska, bohové a démoni. Zábavné i monstrokulervoucobrutální scény, které vypadají úžasně. Přesně takto si představuji oživení starých legend bez ostudy. ()

Petoss1

Celkovo o ničom. Príbeh nudný, postavy nezaujímavé, Fiennes a Neeson boli na smiech. Aspoň že to rýchlo skončilo. ()

Nach

Hněv Titánů dopadl o poznání lépe, než Souboj Titánů. Určitě je to také proto, že již se nejedná o remake, tudíž (spolu se zpackaným Soubojem) jsem neměl žádná očekávání. A dostalo se mi příjemného, akčního, dobrodružného fantasy, jenž sice má řadu much z předchozí části, ale atmosféru, kterou jí Souboj Titánů z roku 2010 může jen závidět. 65% ()

Jimmi

Suboj titanov sa vice mene drzal este mitologie ale nevedel som co mozem cakat od dvojky. Hlavne ked som si spomenul na Immortals kde som len pozeral ze ako na toto niekto moze dat peniaze.(ze grecka mitologia...postavy a ich vztahy totalne random). Nastastie V calsh of the titans 2 su rodinne vztahy bohov a polobohov na dost dobrej urovni. Jedine co bilo do oci bolo ze Helios urcite nebol syn Perzea ale ako sa vravi mohlo byt aj horsie:) Mohli si to pozriet aspon na wikipedii ked uz sli tocit film z tohto prostredia. Celkovo hodnotim 2mi hviezdami jelikos to nebola taka blbost aku som ocakaval:) ()

cariada

Neskutečná kravina a nuda , sice akce jede od začátku do konce, jenže moc to nepobaví spíš naopak, já měl co dělat to i zrychleně dokoukat. Tvůrci už neví co by natočili za slátaniny. ()

joker.george

Ne, ne a ještě jednou ne. Tenhle film byla hrůza až k uzoufání, kde nic oproti jedničce nefungovalo, ať už se jednalo o příběh, mytologii nebo akci, která na mě působila, jak z nějaké počítačové hry.... Takže naprosto zbytečné, což nedokázali výrazněji zlepšit ani Neeson s Fiennesem. ()

Crawler-D

Příběh je slaboučký a o věrnosti vůči původní mytologii se ještě povedou debaty, ale když se nyní série Titánů mohla oprostit od toho, že se remakuje klasický trikový film, je scénář o něco uvolněnější, svižnější a putování docela odsýpá ve stylu hrdinské cesty po jednotlivých krocích vedoucích k střetu s hlavním bossem. Triky potěší, přestože film vyditelně pracuje se špinavým vizuálem, všudypřítomný prach, špína, kouř či stín jednoduše skrývají, že digitální dodělky nejsou úplně stoprocentní a přitom divák se jimi chce v této opulentní antické řežbě kochat co nejvíc. Naštěstí díky klidnější kameře a střihu mu to je dovoleno o něco víc. Na filmu pracovala řada kreativních designerů a bylo by krásné vidět, kdyby se idea labyrintu vedoucího do Tartaru pořádně uchopila a film si s ní vizuálně pohrál, aby to 3D mělo větší smysl. Smysl ale nedává, proč ty Titány rovnou netočili ve 3D, ale opět je dělali jako konverzi. ()

enjoi

Po zdařilém remaku původního Souboje Titánů tady máme „pokračování“. Pokračování v uvozovkách, protože ke sledování Hněvu Titánů nepotřebujete vůbec znát předchozí děj. Zpátky ale k hodnocení. Worthingtonovi narostly vlasy a za úkol měl tentokrát zachránit Dia a dokonce celý svět před Kronosem. Na pomoc si pozval hochštaplera Agenora, kterého ztvárnil Toby Kebbell (hrál např. ve snímku RocknRolla). Celkově je příběh tak nějak o ničem, prim tady hrají efekty (a že jich je ve filmu celá řada). Celý film je vlastně jenom akce a pokud uvidítě film ve 3D, budete se skvěle bavit. 80 % ()

Warmin

Jako fakt to nešlo udělat líp ??? Má to být Hněv Titánů ,ale místo toho je to jen slaboučké pobouření titánů. ()

TomikZlesa

Až na tu kokotinu s drevenejma vratama ala fireblockem, sem se bavil. Každopádně jako film naprosto o hovně, bez příběhu, bez nápadu, žádný napětí...ale hudba, efekty a zábava výborný ()

Azrael515

Aha, to je akčny film, to si vystačí s dejom a dialógmi ako z leporela. Jedna hviezda pre CGI chlapíkov, inak by som všetkým zúčasneným dal dištanc aspoň na rok a pol. Dúfam že aspoň káva na pľaci nebola hnusná a odfláknutá.... ()

Lanark

Přečtěte si Homera v originále, jestli vám tohle příjde moc přitažené za vlasy vy rozumbradové! Já jsem viděl konečně po dlouhý době pořádný akční film!!! Je fakt, že nebýt Neesona a Fiennese bavilo by mě to pravděpodobně o půlku míň, ale o to právě jde, že tu jsou. A Kronos je konečně boss jaký má být..sice to na konci nestihne pořádně rozbalit, ale i tak to stačilo na to, abych se tu hoďku a půl bavil slušně. ()

C0r0ner

Pořád stejná sračka jako jednička, vlastně úplně ve všem. Jediné, co bylo lepší, byly příšery. Ty se tedy povedly na jedničku. Tam, kde v prvním dílu byla jenom (nicméně dokonalá) Medúza, se v pokračování vystřídalo hned několik parádních bestií. Scénář a zbytek jsou však poměrně tristní, takže jenom slabý nadprůměr. 70% ()

Andre3000

Opravdu milé překvapení. Taková zkrácená verze Pána Prstenů (pokud vynecháme 3/4 děje a postav). Není to bůhví jaký film, ale bojové scény jsou opravdu dobré a to bylo hlavní důvod proč se mi film tolik líbil. Kyklopové, Kronos a jeho posluhovači byli opravdu dobří. Co mě otrávilo byl konec, který prostě byl jasný, ale neskutečně ho natáhly na 5 minut, ve kterých bylo jen otázkou času, kdy se to stane...jo a LÁSKA, málem bych zapomněl, to by ani nebyl film. ()

Martrix

Plnohodnotné pokračování Souboje Titánů a to se vším, co by se dalo čekat. Jednoduchý scénář, který poněkud nevybíravě "vylepšil" postavy z řeckých mýtů a nechal je vykonávat činnosti, nad kterými by poklesla čelist nejen Homérovi, ale nejspíš i Tolkienovi. Jenže tento film není určen absolventům filosofické fakulty(vlastně není určen nikomu, kdo má řecké mýty rád), ale spíš lidem, kteří se rádi kochají obrázky a dobrý scénář berou jako bonus navíc. Což se v tomto případě rozhodně nestalo. Asi tři zajímavé scény, převálcuje opravdu špatně napsaný scénář a tak je v mých očích Hněv Titánů, další ze zbytečných filmů, které se nám snaží vnutit představu, že antika byla rejdištěm příšer a každý kdo měl aspoň trochu zapamatovatelné jméno, se je při záchraně světa pokoušel zlikvidovat. V americkém pojetí řeckých mýtů, jsou bohové vcelku neschopní kverulanti, za něž musí vykonat největší kus práce lidský hrdina. Inu sebevědomí, se dá pěstovat různými způsoby. Hněv Titánů si ovšem na nic duchaplného ani nehraje a tak nemám potřebu pitvat, co všechno bylo špatně. Takže pokud se chcete zbavit dvou hodin života tupým zíráním na obrazovku, jde o výbornou volbu. A klidně si u toho můžete s partnerem pokecat o tom, co nového v práci, nebo třeba nadiktovat vašemu potomkovi slohovou práci do školy. ()

Dannysek4U

Furt je to strasna hovezina, pribehem pocinaje a konce treba strihem, pateticka az na pudu... vlastne se v ni da stezovat uplne na cokoli. Ale obavam se, ze uz jsem privyknul :o) A navic me tesi ta cistota a absence ambic hrat si na cokoli vic nez na vyplach a la Mumie a ja nevim co vsechno dohromady. Proste se u toho dobre odpociva. Aspon me to nesralo tolik co jednicka... ()

Wormboy

Dvojdiel serialoveho Herkulesa s "trosku" lepsim audiovizualom a obsadenim ;) Len pri kratkej predstave, ze by som mal za TOTO platit v kine nehorazne vstupne, sa mi do ust tlacia slovat klasika...Jeeee-jeeeee----jebaaaaaat ()

Worthington se vrací ke sci-fi

Worthington se vrací ke sci-fi

29.08.2015

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Michael Bay znásilňuje Nindža želvy

Michael Bay znásilňuje Nindža želvy

23.03.2012

Alespoň jsou o tom přesvědčení fanoušci legendárního zeleného kvarteta. Ale po pořádku: Michael Bay bude prostřednictvím své společnosti Platinum Dunes produkovat nový hraný film Teenage Mutant Ninja… (více)