Zlé královně (Julia Roberts) se podařilo získat vládu nad královstvím. Uprchlá princezna (Lily Collins) se však svého výsostného práva jen tak snadno nevzdá a rozhodne se jednat. Za pomoci sedmi vynalézavých trpaslíků začíná plánovat odvetu. Sněhurka ožívá v novém dobrodružném příběhu plném lásky, ale i žárlivosti a zrady. (oficiální text distributora)

Grizzly

Vizuálně originální a nápaditá pohádka, plná ujetostí a neuvěřitelně perfektních nápadů. Asi do půlky super, potom trošku slabší a bez vyvrcholení. No a ten závěr je uplně dementní a to křepčení mne fakt nasralo. Za dementní písničku nakonci sundávám hvězdu. 60% ()

pend

Vizuálně nápadité, místy hodně nevyrovnané, v závěru pro někoho nestravitelný Bollywood. Skvělé momenty - příprava královny na ples, výcvik Sněhurky. Spousta ironických narážek (včetně sexuálních) z úst Julie Roberts, Sněhurka byla celkem roztomilá... ()

Derny

Možná zajímavý pokus o variaci klasické pohádky, ale emancipačně laděné nápady zadupal debilní humor. Nic moc. ()

ladno

Gýčové, infantilné a zle zrežírované. Obsadenie tiež nebolo bohvie čo - mne sa Julia Roberts veľmi páčila, avšak dokázala zatieniť i Snehulienku, čo sa stať nemalo. Dej bol priemerný, ale zlé vtipy, obsadenie, hlúpe repliky a totálne otrasný záver mi skazili dojem z celého filmu. 35%. Raz stačilo. ()

Richie24

"U mě hrozný". Stupidní dialogy, příšerné písně, infantilní humor, totální předvídatelnost konce a celkově mimořádně hloupá stylizace - snad - ve snaze přivést klasiku do hávu absurdity... Hodně nepovedný pokus. Přemýšlel jsem, zač vlastně tu jednu hvězdu dát - tak, řekněme, za těch několik málo momentů, kdy jsem se alespoň trošku bavil. Ať nežeru. 1 *. ()

Bozvav

Jako příběh strašná slátanina, ale jako crazy komedie fakt dobrý. Dost jsem se nasmála. Julia Roberts drží celý fiml herecky nad vodou, bez ní by to byl propadák. Sněhurka je paatřičně pitomá, což k živelné Lily Colins moc nesedí, ale co. Krásná, nákladná podívaná s patřičně ujetým koncem. Pro malé děti to není, ale moje holky se u toho bavily a já s nimi. Dvě hvězdy film + dvě za výkon zlé královny. ()

Saur.us

Cením: výborný vizuál (kostýmy + scénografie), vtip, nápady, hravost a i příběh a J. Roberts. Chápu ale nevěřícně kroutím hlavou: bollywoodský hudebně - taneční závěr jako dárek indům od inda T. Singha. ()

Brousitch

"Julia mi řekla, že je ve filmu jen kvůli mně a chce vidět, jak bude vypadat moje Sněhurka. Právě díky ní mi studio splnilo cokoliv jsem chtěl a já mohl natočit film naprosto k obrazu svému." - Tarsem Singh ()

Wolvie

Nesmírně vyprázdněný film,kterému se člověk nemůže smát ani škodolibě.Kdyby Lily Collins nebyla tak rozkošná,možná bych šel ještě níž.Každopádně doufám,že tenhle neúspěch Tarsema přinutí,aby se vykašlal na ironické překrucování mainstreamových látek,které ocení jen pár jedinců,a vrátil se k umělečtějším pokusům,jakým byl třeba obrazově nezapomenutelný Pád. ()

Heroine

Tenhle film má spoustu vad na kráse, a některé i velice výrazné. Kromě několika trapných momentů, jako sentimentální řeči, Sněhurčin souboj s princem, nebo i přehnaný happy end s návratem tatíčka, je podle mne hlavní chybou to, že ani jedna z hlavních hereček není krásná. Mají to být dvě nejkrásnější ženy na světě! A Julia Roberts je podle mne vyloženě škaredá ženská. Hrála bláznivou hysterku sice dobře, ale krasavici jí prostě nevěřím. Na druhou stranu Collinsová sice rozhodně není nejkrásnější holka na světě, ale mohlo to dopadnout i hůř, když si v její roli představím třeba Kristen Stewart, nebo Emmu Stone... Ta ale zase nehraje nějak zvlášť dobře. A nebo je to možná tím, že celkově charakter princezny je plochý a neoriginální. A to je další věc co mi vadí. Pokoušet se být originální tím, že bude princezna bojovat mečem? Že ona zachrání prince ze zakletí? Že budou trpaslíci parta zlodějů? Nebo že zlá královna vybírá daně od chudého lidu? To prostě NENÍ ORIGINÁLNÍ! Viděla jsem to už tolikrát, že toto už jednoduše nemůže překvapit. Stejně tak princ s povahou štěněte se už objevil v pohádkovém seriálu Desáté království (2000). Co se mi ale líbilo, byla výrazná vizuální stránka, která byla i originální, i pohádková. Nikde nic vyloženě rušivého. Dobré kostýmy, celý palác, i krajina. Líbil se mi i Armie Hammer jako poněkud tupý princ, a ještě navíc jeho český dabing... Dobrý byl Nathan Lane, bylo tam pár dobrých vtípků, a jak už jsem psala, nápaditá vizuální stránka byla nepřekonatelná. ()

kerkulka

Ehm... Ale jo, Sněhurce byl dodán šmrnc, a pár skvělých scén se tu také našlo (přepadnutí prince a jeho polonahé návraty do zámku nevyjímaje).. Nicméně, kdyby někdo vzal zahradní nůžky a ušmikl Lily Collins ten šílenej porost, který nazývá obočím, velice by se mi ulevilo po tom, co jsem si připadala jak při invazi... whuch. A ještě jedna veliká výtka - co SAKRA měl znamenat ten konec??? Absolutně zkažen dojem celého filmu a jsem nucena strhnout o hvězdu víc, než by snad bylo nutno, protože aby se Sněhurka octla v divný "mexický zpívající telenovele", wtf?! To už bych si tam raději střihla nějaký to trapný americký tleskání (a to je co říct). Až na tohle je to koukání pěkné.) ()

Hapretor

Konec naprosto debilní. Sean Bean příjemné překvapení. Triky nic moc. Ale má to hezký pohádkový nádech a je to místy dost vtipné. Navíc Lily Collins je moc roztomilá - takhle má vypadat správná Sněhurka. A Julie je jako babizna taky dobrá. Dodává tomu ten správnej esprit. ()

Huguette

Trailer byl lepší než film.... opravdu jsem se na to těšila, ale utkvěly mi v hlavě jen ty četné pranice v lese. ()

Ben Nevis

Komentáře a plakát mě polekal, nicméně Sněhurka je naživo opravdu krásná, i když by nemusela vypadat jako hraná verze animované pohádky. Škoda, že gagy s trpaslíky sráží film do kategorie pro děti 3-9 let. Všechno zachraňuje sarkastická zlá královna. Ty muzikálové konce by měl Hollywood Indům zakázat. :-) ()

Gaia.M

Čekala jsem víc. Těšila jsem se, že konečně uvidím nějakou Sněhurku jako komedii. Jako jo, mělo to pár vtipných scén, když přimhouřím oko, ale mohli to zvládnout i lépe. Lily je skvělá, až na to obočí, sorry, a Julia je prostě podle mě paní herečka. Takže jo, dalo se na to dívat. Za mě dobrý. ()

JakeG

Domnvívám se, že ke správnému vychutnání totho filmu to chce, abyste to zkrátka jako pan režisér a herci nebrali tak vážně. Pak lze teprve docenit onu ironii, kterou je tahle parodie na klasickou pohádku, přeplněna. Navíc vizuální stránka věci je už od dob Cely perfektní a nepřestává mě bavit /EHM - vyjma Války bohů/. Ve Sněhurce mě opravdu dostal Trasenův návrat ke kořenům a závěr filmu, při němž jsem měl rohlíka v ústech. Pro mě překvapení a příjemný uvoľněný film. ()

Poupe

Sněhurka tak trochu jinak? Proč ne! Člověk se u filmu zasměje nad vtipnými replikami i nad nápady jako třeba obří trpasličí lupiči. Po dlouhé době jedna neklasická pohádka, která má sice šťastný konec, ale způsob, jakým se k němu princezna s velkým obočím dopracuje je super. Julia Roberts je opět nepřekonatelná ve své roli a princátko jako štěňátko? Ano, stojí to za to shlédnout. ()

Pýcha, předsudek, zombíci a Sněhurka

25.02.2013

Oscarovým nominacím vládne Lincoln a Pi

Oscarovým nominacím vládne Lincoln a Pi

10.01.2013

Marco Polo – žhavé zboží?

Marco Polo – žhavé zboží?

31.05.2012