Zlé královně (Julia Roberts) se podařilo získat vládu nad královstvím. Uprchlá princezna (Lily Collins) se však svého výsostného práva jen tak snadno nevzdá a rozhodne se jednat. Za pomoci sedmi vynalézavých trpaslíků začíná plánovat odvetu. Sněhurka ožívá v novém dobrodružném příběhu plném lásky, ale i žárlivosti a zrady. (oficiální text distributora)

masiko odpad!

Tohle snad ani neni mozne. Jiste, jedna se o konkurencni projek ke Snehurce a lovci, kazdy musel cekat, ze to bude sracka, ale ze s nama (a asi i s Tarsemem a Armiem) nekdo takhle vyjebe, to jsem fakt netusil. Nevim, detem v predskolnim veku a nekterym zdejsim filmovym fajnsmekrum se to treba muze libit, ja nemuzu jinak nez odpad! ()

Kontractor

Perfektni kostymy nestaci, kdyz vezmu v potaz preskakujici strih, prazdny scenar a strasne herecke vykony...ano obcas jsem se usmal, ale vic jsem brecel, co to Tarsem udelal.... ()

JK-Stinger

Vcelku průměrný remake klasické pohádky, který v souboji se Sněhurkou a Lovcem nakonec prohrává. Každý z filmů je sice o něčem jiném, tato verze je opravdu brána jako komedie, ale u mě to prostě moc nefunguje. No a ta Sněhurka s Brežněvem opravdu moc pěkná nebyla... ()

Silviaxx

Je riskantné pretvárať klasickú rozprávku na niečo modernejšie, s inými nápadmi, trochu iným priebehom ako to každý z nás roky rokúce pozná. Preto ma veľmi zaujímalo, či sa podarí alebo to bude lacný pokus. Na moje veľké prekvapenie to bolo skvelé! Aj keď mi spočiatku Julia Roberts vôbec nesedela do úlohy zlej kráľovnej, za pár minút som si na to zvykla a vychutnávala si "remake" Snehulienky, ktorý priniesol množstvo skvelých nápadov s vycibrenými detajlami (botox pier prostredníctvom včely) a neskutočnú vizualitu filmu. ()

Lilloos

Rozhodně nejbarevnější, nejkýčovitější a nejbláznivější sněhurkovské pojetí, to ale není žádná výhra. Říkejte mi konzerva, ale ty bizardní inovace (zblblý princ, dračí král, závěrečné tanečky) mě fakt neberou. Hlavním problémem je však herecké obsazení. Julia Roberts není zlá nýbrž šílená, za Lily Collins mluví její obočí a princ není dostatečně princovský. ()

nonick1

Sedm obřích trpaslíků... královna, jejíž zlobu přiživuje jed z pravidelných a hodně neotřelých omlazovacích kůr... princ, který se dostane před královnu vždy jen ve spodním prádle... a last but not least – půvabná dcera Phila Collinse Lilly v roli emancipované Sněhurky. Vtipný, zábavný a vizuálně působivý film, zarámovaný do postmoderního pohádkového hávu: od počáteční šachovnicové námořní bitvy až po závěrečný pravý a nefalšovaný bollywoodský rej. Jasných pět hvězd a poklona kreativitě a režijnímu nadhledu Tarsema Singha. ()

ashtangi

Klasických Sněhurek už bylo dost a fantazii se meze nekladou. Příběh byl skvělý, ano i zde se našlo pár hluchých míst, ale jinak jsem se opravdu dobře bavil. Sympatizoval jsem spíš se zlou královnou, ale to už je jedno. Do kina jsem šel se strachem, ale odcházel jsem potěšen a pobaven. ()

barteca

Tak to tu ještě nebylo ! Šíleně smutná princezna, Císařův pekař.... po americku. Scénář plný smečů na současnost. Je to o nás, nebojme se obřích trpaslíků !! Už se nedivím J.Roberts, že si v tom s chutí zahrála. Mirror, mirror pěkně nastavuje zrcadlo :) . ()

Silencia90

Nakonec byl trailer lepší než celý film. EDIT: Český dabing tomu výrazně pomohl a nevidět to původně v originále, dala bych i lepší hodnocení. ()

KOZEL84

Trpajzlíci místo farani čorujou,zrcadlo má nějakou poruchu (já Juliu nikdy jako Pretty Woman neviděl) a Sněhurka s obočím jak Brežněv,člověka rušivě nutí s blížící se svatbou,vygooglovat si nějakou pěknou mačetu (nebo pilník na ty ošpice)...no klasika to není,ale u Sněžurky je mi to dost fu(k.Do nálady mi to sedlo,jako taková veselá a celkem vtipná taškařice (a člověk hovno čekal) s Jeho typickým vizuálem,který snese mín' peněz a kdo se bojí nesmí do lesa.I přes toho havrana se dá (vyškubat!) říct,že Philovi se zadařilo a stvořil celkem šikovnou prdelku.Ten chlap s korunou taky dobrý. ()

Monisek

Celkem slusna komedie, kterou shlednete a pravdepodobne se k ni uz nevratite. Julii to tu naramne slusi, bylo na ni videt, ze si roli zle kralovny opravdu uzivala ;-) Snehurka byla dejme tomu krasna, ale na kralovnu diky hustote sveho oboci opravdu nemela. Trpaslici byli supr, princ uchazejici a celkove proste prumerna pohadka... ()

johnymdoe

Kdo neviděl Julii Roberts v záporné roli a chce se mrknout i na trošku jinou "pohádku" tak tohle je jistě dobrá volba. ()

KayTee

Dávám 3 hvězdy pouze a jenom za výkon Julie Roberts. Budu se na to muset podívat ještě jednou a doufat, že u toho neusnu jako poprvé...vážně jsem se nudila a Sněhurka je mi vysloveně protivná. ()

KosiR_ksr

Zpracování pohádkové klasiky v hollywoodském stylu (s kapkou bollywoodu na závěr - zdá se, že indický film už zpětně ovlivňuje ten americký). Slušný nadprůměr, ale na 4* to není, především od dnešních rodinných filmů mám trochu jiná očekávání. ()

P-puma-

Myslím, že jsme zapomněli na pohádkový žánr. Teďka už si představíme animované filmy plné tučňáků a veverek házících vtipné hlášky. Asi jsme trochu zapomněli na hrané pohádky, pokud by Sněhurka byla animovaná tak má nejspíš i lepší hodnocení. Nicméně u mě boduje na celé čáře. ()

Illuminare

Pár vtipnejch scének, sympatičští trpajzlíci a hezká Lili Collins, jinak skoro nic. Celé je to akorát semletá předloha s trochou té líbivé polevy. ()

noelcoward73

Na Sněhurku jsem byl celkem zvědavý. A výsledek - naprosto úchvatná podívaná! Výborný děj, herecké výkony, skvělé hlášky (hlavně v podání 7 trpaslíků) a některé scény. Dále oceňuji výběr pro mě většinou neznámých herců. Zajímavá by také byla Sněhurka více zaměřená na zlou královnu. Ale kdo ví, třeba je scénář už dávno napsán :-) ()

kamigava

Čekal jsem alespoň průměrnou podívanou. Sněhurka mi přišla až moc velký chudák, který na sebe stahuje samou lítost. Julia Roberts to trochu oživila, ale také žádná sláva. Každý jistě ví, jak to skončí, ale že uvidím sněhurku zachraňovat prince s mečem ruce? To fakt ne. Závěrečná písnička byla pojata trochu moderním zoůsobem, ale budiž. :) Netradiční konec toto. ()

edie sedgwic

Nechybalo vela a boli by z toho 3 hviezdicky, koniec to vsak cele zaklincoval...negativne. Povedzme, ze to bolo pozeratelne, miestami hlupucke a inokedy zas az prilis experimentalne (this will sound so evil ale na upravu Snehulienkinho breznevovskeho obocia nevystacil rozpocet???). Ocenujem ale snahu o originalitu. ()

Pýcha, předsudek, zombíci a Sněhurka

25.02.2013

Oscarovým nominacím vládne Lincoln a Pi

Oscarovým nominacím vládne Lincoln a Pi

10.01.2013

Marco Polo – žhavé zboží?

Marco Polo – žhavé zboží?

31.05.2012