Resident Evil: Odveta

• Německo Resident Evil: Retribution (více)

Romeroo

Přidám se zde k obdivovatelům začátku Retribution, to byl nečekaně kvalitní pamlsek. Akční především, nic víc, nic miň...ale akční tak, že nezbývá než chválit a chválit, všechny ty otočky, vystřely, výbuchy, výtečné! Zvuková stránka perfektní...to prostě musíte slyšet...a hlavně vidět nejlépe v kině nebo nebo na nějaké domácí skvělé soupravě :-) pro ty co si film stáhli v kinoripu nebo podobné sra.čce se nedivím, že dávaj hvězdu...a konec? posledních 30 vteřin jsem si poslintal košili, a to jsem si jí před promítáním vzal čistou...Milka jede trochu jinak, ale super akčně! ()

Lkn odpad!

Paul psal scénař jeden den. Takovou sračku jsem snad neviděl. Já být Paulem tak se přejmenuji, udělám plastiku obličeje a raději přestanu takové sračky tvořit. ()

HEED

Opravdu hrozná slátanina, z kdysi parádních prvních tří dílů. A navíc znovu obživení Michelle Rodriquez. Jde o jakési tupé a nesmyslné klonování, zombíci již nejsou zombíky. Hlavně už si nikdo nedal ani práci s tím, aby si laskavě vyměnil zásobník svého kvéru. Ten digitalní obsah tomu filmu tak ulbližuje, nevzhledně vypadá. Je to opravdu velká škoda. Poslední díl který se mi hodně líbil, byl třetí s podnázvem Extincion. Od té doby se toho nikdo lepší neujal, třetí rozměr tomu jen uškodil. Dvě hvězdy dávám za dvě bestie, které vypadali vskutku mostrózně. ()

vinc_vega odpad!

Tento film nestojí ani za komentár. Ešte aj Mila Jovovich tu vyzerala hrozne. Strašne odfláknutá céčková sračka! ()

habertek

Nechápu co tu ostatní blbnou s odpadama! Příjde mi to jako dost podhodnocený film...Náhodou akce byla skvělá, příběh taky...všechno. mě se to moc líbilo a klidně se na to podívám znova a znova! ()

RyanRainheart

Šílenost, která se od původního Resident Evilu oddaluje stále víc a víc. Bohužel. Děj nezajímavý a překombinovaný, to zajímavé s konce čtyřky spláchne během chvilky a dál se už věnuje nezáživným věcem. Trochu mě sice potěšilo, že Anderson konečně zapojil i postavu Leona Kenedyho, ale i ten se bohužel projevil jakožto úplně zbytečný a nevyužitý. Mažu jej ze svého seznamu a příště raději kouknu na ten animovaný. To byla alespoň o něco záživnější rubačka, než toto vypiplané nedochúdče. ()

aichwald

Ty krávo to byl děs!!! Po velmi zdařilé jedničce a trojce, a po docela dobré dvojce a čtyřce přichazí neskutečná scifi sračka a slátanina!!! Jako by to snad nebylo ani pokračování RE ale nějaká přiblblá napodobenina,původně jsem chtěl dát odpad ale to Mile nemůžu udělat takže ta jedna hvězda je jen díky ní. 17.1.2021 Update: po sračkách které vznikají v posledních letech zvyšuji na 2 hvězdy. ()

Murphy123

To si tak doma sedí Milla Jovovich s manželem Paulem W.S. Andersonem v obýváku na gauči a nudí se. A Milla povídá,...poslyš, včera jsem byla nakupovat a nějak sem to přehnala,...utratila jsem asi půl mega...co s tím ? A nato Anderson povídá...z toho si nic nedělej drahá, příští týden si střihnem další díl resident evila a prachy jsou doma. ...A tak se také stalo. Ne vážně jsem měl sérii Resident Evilů docelka rád. Už jenom proto že jsem dohrál herní "předlohy". Navíc jak jsme zmínil již ve svém předešlém komentáři na Residenta , Milla uměla dodat filmu jistý sexappeal,..bohužel ten už se vytratil v minulém díle. Nic naplat mezi prvním a posledním dílem je 12 let. To co přednesl poslední díl, bylo více než smutné. Vlastně si říkám jestli náhodou nespojili vystřižené scény s předešlých čtyř dílů a tam kde jim to nešlo napasovat tam dotočili asi tak dvě minuty něčeho nového , což tedy nemělo spojitost ani se scénou předešlou a ani tou následující. Ale tak, kdo by si toho všiml,že ? ()

petrik11

Už len preto, že je to Rezident Evil, tak za tri. No tu tvorcovia riadne varili z vody, ingrediencie žiadne a na záver nám ukázali, že sa môžeme "tešiť" na ďalší Rezident Evil. Skra ale potom tam rothodne niečo vymyslite lebo tot už je bieda nad biedu. ()

Ospala odpad!

Považuji se za diváka, jak říkám "Scifi-sra**k". Filmů, které všichni odsuzují ... Filmů, na které se můžu kdykoli podívat a odpočinu si... ALE po shlédnutí toho (snad posledního) dílu série jsem byl znechucen tím, že jsem ztratil hodinu a půl života sledováním něčeho tak nudného, absurdního, kýčovitého... Na světě je hodně zbytečných filmů.. ale tohle je podle mně ten nejhorší.. Nepomohlo tomu 3D, Milla ani bojové scény... Odpad, který by neměl být již nikdy recyklován! ()

mikhail

Každá ďalšia časť je horšia ako predchádzajúca. Nerobím si ilúzie, pri sériách to tak býva. Anderson však iba točí to isté v nekonečne mnohých obmenách, na štýl telenovely. Takže za mňa max 2*. ()

Ludo444

Základ prvých troch filmových Residentov rozsračkovaný na subatomárnu úroveň. Po tom čo Mulcahy naservíroval pre mňa dokonalý postapo akčák Extinction som čakal, že séria sa posunie iným smerom ako strmo dole (Resident Evil: Afterlife). Už ani tá Milla v tom debilnom obleku neni tak sexi ako bývala. A debilný nie je len ten oblek. Asi najplytšie postavy čo som za posledných pár rokov v nejakom filme videl len prehlbujú mizériu z Afterlife. Strih a réžia sú kapitola sama o sebe. Anderson by si za predvedenú umelohmotnú a nezaujímavú akciu zaslúžil jednu spomalenú 3D guľku medzi oči. ()

rala

Již pátý díl filmové série Resident Evil pro mě znamenal velmi malá očekávání. Zejména po posledním dílu Resident Evil: Afterlife, který byl naprosto katastrofální a velmi mě zklamal. Možná proto jsem byl celkem mile překvapen, že kvalita se nezhoršila ještě více, ale spíše lehce stoupla. Ano, většina scén je stále naprosto nereálných a úsměvných (nefunkční fyzika reálného světa, naklonované oblíbené postavy z předchozích dílů a podobně). Co mě ale zarazilo, bylo, že děj tak nějak předpokládá, že jste šíře obeznámeni s originální hrou Resident Evil, případně animovanými snímky z této série. Ve filmu se objevují postavy a další věci bez jakéhokoliv předchozího vysvětlení. Rozhodně tedy stojí za to před tímto filmem shlédnout i animované snímky Rozklad a Zatracení. ()

Kaszos

Hlúpe, prvých 5 minút zaberie spomalený záber scény, ktorá sa pretáča dozadu aby potom bola znova spustená a prefrčala za pol minúty, hlúpe, tešil som sa aspoň, že tu bude nejaká nova "potvora" ale nič také tu nebolo, len to čo sme už videli. Bojím sa, že sa to nikdy neskončí. Ale aspoň to prejde rýchlo. ()

anyonecek

Nejstupidnější vývoj děje jaký snad mohl být. Jediné co je stalé skvělé jsou efekty, akce a občas nějakej slušnej soundtrack. Nečekal sem od tohohle filmu nikdy nějaký extra děj a nebo propracované dialogy, ale u tohohle dílu platí co je moc to je příliš. V závěrečném boji si tam lámou každou vteřinu nějaký kosti a nebo zastavují srdce a přitom tam všichni stále bojují jak v judu na olympiádě. Určitě nejslabší díl celé téhle série. ()

Echoes odpad!

Špatné, opravdu špatné. Chyby, stupidní dialogy, nějací super odolní lidé, pokud je potřeba krýt ústup a pořádného zombíka se člověk nedočká. Meh, ještě že se v tom střílelo. ()

warhammer

Opět neskutečně trapně přehnaná zhovadilost. Z celé řady uznávám jen jedničku jelikož ještě není tak stupidně vyhrocená do extrému. Tyhle antigravitační nesmysly jako několikanásobný salta ve vzduchu při kterejch ještě člověk zkope a postřílí několik protivníků najednou mně fakt hlava nebere! Snad i idiot ví, že ať už by člověka jakkoliv geneticky upravili stejně nedokaže potlačovat fyzikální zákony a gravitaci. Je to totiž pořád jen hmota podléhající oněm zákonům. Její schopnosti je nijak nemohou ovlivnit. ()

Zkáza Pompejí bude sexy

Zkáza Pompejí bude sexy