Resident Evil: Odveta

• Německo Resident Evil: Retribution (více)

Maza2222

Nějak nevím, proč na to plno lidí (hlavně čsfd) nadává. Včera jsem to viděl v TV a byl jsem naplněn dobrým pocitem, celkem dobrým. Přestože obvyklé počáteční vzrušení po zhlédnutí filmu opadlo, stále cítím, že to byl dobrý film. Navíc je to jediný ze série, co jsem viděl. Záporáčka (Red Queen) a ta mě celou dobu neskutečně štvala, protože všechno, co dělal bylo, že kecala a kecala a kecala, aby je zabili tým Alice. Ada Wongová je oproti ní mnohem lepší postava, a vůbec byla docela dobrá. MŮŽE BÝT SPOILER Co se týče jiných postav, Ada a Alice mě hodně překvapily. Potom tam byl i Barry, ten se rychle stal mou oblíbenou postavou, hlavně díky tomu, jak je drsnej. Hodně mě ovšem štvalo, že někdo z týmu umíral. Ovšem mě dost štval ten zombie, co sežral Becky. Becky byla postava, co ušla. Majin, ten zombí s tou velkou sekerou (doufám, že to byl on :D) si vybudoval nečekané sympatie, stejně bych ho ale viděl mrtvého radši než Adu. Příběh byl fajn, za těch 96 jsem se moc nenudil, bitek bylo hodně, ale najdou se i místa, co je lepší vynechat. Třeba ten zombí s motorovou pilou. Efekty mi pomalu braly dech. Jasných 60%. Za tu konečnou bitvu v tom sněhu (snad to tam bylo) dávám ale 70%. ()

J.Trinity

Je to čím dál horší. Myslel jsem si, že horší než Afterlife to být nemůže, ale to jsem se mýlil. Zánik tak zůstává nadále tím nejlepším z celé série a já jsem zvědav co Anderson udělá se šestým pokračováním. ()

Martin29

Pro mě osobně nejlepší díl série. Je to nabité akcí a má to nápady. Líbí se mě střídání těch monster od zombie nakažené Plaguas po ty maníky s sekyrama (jen je škoda, že jich nebylo více) . Závěrečná scéna naopak nabízela možnost kvalitního pokračování bohužel režisér ji v dalším díle nepoužil. Chválím i hudbu, která je povedená. ()

Wiceman odpad!

Tak tohle je opravdu ještě větší průser, než byla dvojka. Jestli tam už Vám připadalo, že Pejskej s Kočičkou zase vařili nějakej pervitinovej dort, tak tady už vyrobili rovnou vodíkovou pumu. Tenhle film je tak nehorázně tupej, až i mě to vhánělo slzy do očí. Nic v tomhle filmu nedává smysl. ABSOLUTNĚ NIC!! Starý postavy bez vysvětlení zmizí do pryč (Chris a Claire), z každýho rohu na Vás vyskakujou staří známí z dílu předešlých (Carlos, Rain, Jill, šéf týmu z prvního dílu apod.) jen aby jste zjistili, že Umbrella si je prostě zbůhdarma klonuje jen tak pro testování svejch hightech holografickejch hal, který mají teda údajně sloužit jen jako ukázka pro země, kterejm Umbrella hodlá prodat T virus (yeah right)... Jestli tohle už nezní fakt těžce přitažený za vlasy tak už fakt nevim. Jo a plus tu vyskakujou zbrusu nový postavy, u kterejch nečekejte nějak origin story (Ada, Leon, Barry). Ani jindy otravná Alice to už nezachrání. Není hezký tlouct něco, co už je dávno mrtvý. Just sayin'. Příběh - zero; hudba - strašná; herecký výkony - děsný. ODPAD, ODPAD, ODPAD!!!! ()

Drslw

Že sa prvú hodinu nesústredili na filozofiu, to filmu veľmi pomohlo. Milla je zase krásna, kamera skvelá, akcia odsýpa, takže divák prepáči aj tých pár (už vlastne tradičných a neodmysliteľných) logických lapsusov. Oproti 3. a 4. časti zlepšenie! ()

perceptio

Proti čtyřce tedy velký pád dolů. Ona ani ta čtyřka nebyla nějak povedená, ale pořád to šlo. Stručně, tohle je už splácanina všeho možného a i když snesu dost, tak tady už to není přes čáru, ale několik čar... ()

Samann odpad!

Tenhle díl jsem se v době vydání rozhodl ignorovat, po tragické čtyřce jsem neměl odvahu. Jelikož ale mám v plánu ten "poslední" díl, tak jsem ho pustit musel a.... pff nečekaně vyvražďovačka a zvěsti nelhaly, je to stupidně slaboučké, to sepisovali někde na drogách. Ne tomuhle filmu se opravdu raději vyhněte. Jsem rád, že sem za tuhle bídu neplatil, smutek ze ztráty peněz by asi ani alkohol nepomohl překonat. ()

tXtX

Šialené, hlúpe, nezmyselné a v neposlednom rade extrémne prehnané. Aj čo sa na pomery série týka bola Odveta už totálne za hranicami. O príbehu je zbytočné písať.. nevyzná sa v ňom ani boh, o postavách nehovoriac. Tie sa objavujú a miznú ako sa Andersonovi zachcelo (Claire a Chris z Afterlife sú kde?)..ale pozerať to s vypnutým mozgom celkom ide.. a ost je stále brutalitka ako aj minule. ()

pupidup

Pro mě jeden z nejhorších dílů..pokud tedy nemáte radi zdlouhavé akční střílečky a vyvrazdovacky v celkem atraktivních kulisách... No,co budu vykládat, trochu nuda v Brně! 😁 ()

MrAldridge

Spíš se to mělo jmenovat Zpomalené zlo. Nějaké základní zákony fyziky na kterých stojí celý vesmír nebudem brát v potaz, stejně jako je nebere v potaz film, ale ty salta, to uz je k smíchu. Jedna hvězda za moji srdcovku Millu, protože i přes ty tupé dialogy ve filmu bych ji pořád natrhnul otvory... ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Ada Wong určitě není mrtvá, protože ta vždycky něco vymyslí." Milla Jovovich oděna v těsném kostýmu je zpět již popáté! Akce těžící jen z bezhlavého vyprázdňování zásobníků do oživlých mrtvol, příběh je hodně zmatený, scény přeskakují sem tam, až máte občas pocit, jestli jste náhodou nedávali pozor a máte chuť si to pustit znova od začátku. Plus je návrat Sienna Guillory coby ikonické Jill Valentine a Bingbing Li jako Ada Wong. Naopak Johann Urb jako Leon S. Kennedy je velké mínus filmu. 3* pro Alice, která se prostřílí přes základnu plnou zombií, mutantů, Michelle Rodriguez až ke zlé Jill Valentine. Kdybych nebyl fanouškem celé série a hodnotil skutečně nezaujatě, tak dám těch bodíků o dost míň. - 60%. ()

Tom10000

Již páté pokračování filmu. Je vidět, že se stále zlepšuje. Alice (Milla Jovovich) je tentokrát zajata společností Umbrella a snaží se uniknout z velkého hlavního komplexu této společnosti. 3/4 filmu je o tom, jak se snaží skupinka pod vedením bývalého doktora, najednou spojencem, zachránit Alici a sama ona se s nima ve složitém komplexu snaží spojit. Ten se skládá z testovacích místností části hlavních měst Německa, Ruska a dalších. Nachází se na Kamčatce v bývalé SSSR, (sami sověti tento komplex postavili a Umbrella po pádu Sovětského svazu si ho převzala) což není moc příhodná oblast pro únik. Na závěr filmu téměř všichni zemřou, Alice je vážně zraněná, ale jako zázrakem se postaví na nohy. Závěrečný záběr je z úplně poslední budovy, která je pod kontrolou pár desítek přeživších. Alice dostane od doktora T-virus, díky němu dostává zpátky schopnosti a sílu, jelikož nám v minulých dílech bylo poukázáno na její imunitu vůči němu. (Konec příběhu). PS: Pokud se poslední díl ještě o trochu zlepší, dostane 5 hvězd. Tento díl má zatím 4 a půl hvězdy. ()

majlaan odpad!

Nooooo, tak tohle už bylo jako dost dementní. Říkal jsem si, že horší než Afterlife už to být nemůže a šeredně jsem se mýlil. Něco takhle prostoduchého se opravdu nevidí každý den, bohu dík. ()

doom.cz

Řežbáááááá. Po  trochu WTF intru přichází spoře oděná Mila v bílé místnosti, pak recyklovaná scéna na ťamanské křižovatce... a potom už to jede ve videoherním režimu. Vypni mozek a bav se, brácho. Intelektuální zátěž nulová, akce střídá akci... takže lahváč do ruky, kopyta na stůl a relaxuj, tenhle film tě mozkově nezruinuje. A od značky Resident Evil asi nikdo soudný hluboké duchovno nečeká. Hejtři si laskavě pustí Prolomit vlny nebo Vesmírnou Odyseu. Zbytek může pohoňkávat u Mily. ()

Zkáza Pompejí bude sexy

Zkáza Pompejí bude sexy