Resident Evil: Odveta

• Německo Resident Evil: Retribution (více)

Max Cady jr.

Total muderfuckerdojčeporno!!!Chození z jednoho TOI-TOI do druhýho pod velko ledovou kostkou nedivil bych se kdyby do toho ještě lanařili Ice Cubea.Hvězda je za Millu. ()

johnyoss

Je smutné, že se produkuje jeden díl za druhým, od 3 dílu to jde s Resident Evil stále z kopce. Milla Jovovich je stále super, ale to co představuje už je poněkud horší. Jedna akční scéna za druhou bez nějakého hlubšího významu. Zpracování není také kdo ví jaké, takže nezbývá už nic co jiného napsat, slabší průměr a to jen díky tomu že jsem fanoušek série Resident Evil. Hodnocení 4/10 ()

reccal

Dvě hvězdy za neobyčejně nudný, natahovaný a nesourodý film, třetí je pouze z nostalgie k sérii RE. Sekvence ve městech jsou příjemné oživení, ale zbytek jakási nastavovaná kaše z toho, co tu už bylo. Světlým momentem je návrat původního týmu v trošku jiném duchu. 40% ()

fabregas1

Tento díl má většího videoherního ducha, mnoho efektů a bitek, takový gulášek nad kterým nesmíte přemýšlet a musíte se nechat unášet dějem-nedějem Residentu ( on už je prostě takový ). ()

nydahl

Nevim kolikati dilna saga pokracuje a jsem si jistej ze svoje priznivce z rad hernich maniaku si urcite nasla.Do nekonecna nastavovany pribeh boje unikatni bytosti proti zahadnemu viru je ukazka ze i totalne bezduchy projekt muze vydelat prachy - vic bohuzel nic.Javovich jako jeden z mala zijicich dukazu , ze modelka se muze premenit v talentovanou herecku (ne ovsem v tomto snimku) je pro me jedina deviza tohoto dilecka.Skoro ctyricitka ma porad famozni zadek a v tomhle dile navic napasovanej do paradniho oblecku takze se je na co koukat.Javovich navic umi behat a diky vypracovanemu upperbody je i kvalitne pohybove vybavena pro damske bojove sceny.Takze film je o nicem a Javovich uz neni 20 ale porad je to zradlo - film nekupovat a nechodit do kina - nekde to ukradnete a je to ok - 2 hvezdy za fantastickou prdel. ()

jerry737 odpad!

Vždy jsem říkal zda by klasické béčko bylo béčkem kdyby na něj měli prachy. Anderson mě přesvědčil, že ano a navíc čím více peněz na béčko režiser má tím větší krávovinu vytvoří. Dokoukal jsme to jen s piety k ostatním dílům ale nikdy jsem neviděl nic tak přeplácanýho nudného bez špetky smyslu či reality. Ano to je ono tomu filmu chybý špetka reálnosti. ()

Mr.Spaghetti

Režba od začátku do konce... prvních 20 min mě opravdu dostalo a těšil jsem se co bude dál, jelikož jsem fanda všech RE. Jenže pak mě zklamal děj, který je nepromyšlený a přednost má akce. Zatím asi nejslabší díl, ale i tak nemůžu říct, že bych se nudil ()

Habansz odpad!

Omlouvám se předem ( i když spíše jen ze slušnosti) za výraz, který jsem jako jediny uznal vhodným k shrnutí ,,kvalit" tohoto snímku. S-R-A-Č-K-A !!! Kdyby to točil Uwe Boll tak držím jazyk za zuby, ten nic jiného neumí, než zmršitt filmové adaptace her,ale že v Hollywoodu na to potřebují sta miliony, - to sou borci. Nn to zvládá s pár tisíci euro :D Stačil bohatě začátek, kdy upilovanou brokovnicí, která má dostřel ještě o polovinu kratší než normální, trefí Alice pilota letadla ze sta metru do hlavy. Ajó vlastně, vždyť ona má v sobe T-Virus, takže má zvláštní schopnost měnit vlastnosti zbraní. .... Tvurci z nás dělají celý film idioty, nebo jsou jimi samy. Proč? Protože Alice si vystačí celou dobu jen se dvěma zbraněmi, pořád je na tom ale dobře, protože ostatním stačí pouze jedna. Že za celý film nikdo nenabil, to nevadí, že měla Alice na konci trojky stovky dvojnic, ale teď zůstala sama to taky nevadí, ani není potřeba žádného vysvětlení. Umbrella je vůbec skříňka plná zázraku, protože jako jediná na světě dokázala naklonovat z DNA Alice další desítky lidí různého pohlaví i rasy. Neptejte se kde se tam vzal hlavní hrdina, který vybouchl i s cisternou plnou benzínu ve třetím díle, ani sami tvůrci to nevědí. A jako třešnička na dortu je Alicina inteligence. Stačí, když jí člověk, po kterém jde 3 díly řekne, že je hodnej a že je proti Umbrella Corporation a co udělá hrdinka? Nakluše mu přímo do náruče a nakonec je ještě hrozně překvapená a rozhořčená tím, že ji využije pro sebe a naočkuje dalším svinstvem. Aneb jak z nejlegendárnější zombie série všech dob udělat naprostou frašku. Je mi líto lidí, kteří za to byly ochotni zaplatit v kinech, i když je omlouvá fakt, že to nemohli vědět. Já osobně bych žádal vracení peněz paušálně každý měsíc, protože takovou lobotomii jsem ještě nezažil. ()

feet5

První 2 díly jsou to co od tohohle žánru čekám a pak už to šlo z kopce. Pětka vypadá na začátku celkem slibně a člověk čeká že se to rozjede a ono ne. Podle závěru tohoto dílu bude pokračování. lepši by však bylo kdyby tato série skončila 3. dílem. Za mě 30% ()

pájap

je to další film podle pc hry no.já od toho přesně tohle čekal a dostal.moc se mi líbila záchranná scéna jako od ripleyové.............těším se na další díl....howgh...... ()

Pavlo

Konečne menší krôčik k lepšiemu. Režisér pochopil, že i dej patrí do filmu a treba uznať, že je prinajmenšom dobre zvládnutý a do série Resident Evil aj pasujúci. Avšak tak ako v minulom diely aj tu sa nechal veľakrát uniesť sebaukájacími akčnými scénami, čo opäť znižujú kvalitu celého filmu. Najviac ten ich hnusný zbesilý strih. Dúfam, že ďalšia časť bude prinajmenšom taká dobrá ako jednotka. Dúfajme.... ()

Yokto

Jeden z nejlepších dílu Resident Evilu! Příběh je sice zbytečně a pořád dokola natahovaný, ale tento díl se dějově řadí do popředí celé série. Nesmím zapomenout na skvělou hudbu, která podtrhla již zmiňovaný děj. ()

Zkáza Pompejí bude sexy

Zkáza Pompejí bude sexy