Resident Evil: Odveta

• Německo Resident Evil: Retribution (více)

Tomulka

A klesá a klesá více a více ke dnu. Nic nového žádné skvělé akční scény nic zapamatovatelného a tak pro mně stále zůstává nejlepší Apokalypsa. Určitě bude další díl aspoň si to tak na konci nachystali, ale to bude asi úplný výplach. ()

Allein4

No, co k tomu dodat... Bylo to rozhodně lepší, než díl minulý, ale jedna hvězda je asi tak tolik, co si to zaslouží (v tom případě bych apeloval na adminy ČSFD, aby pod Odpadem bylo ještě další možné hodnocení, které by si minulý díl svou tupostí vysloužil). Já vlastně vůbec nechápu, proč se Resident Evil od skvělé jedničky a velmi ucházející dvojky vydal tímto tupým a obscéním směrem ve stylu The Asylum. No a k samotnému příběhu - byl tam vlastně nějaký? Přes to všechno bum bác ratata jsem ho asi minul. ()

schindler

Co k tomu napsat, tahle série chytla podobnou setrvačnost jaka třeba Saw. K dokonalosti to má sice daleko, děj posouvá minimálně, akce jak se film blíží ke konci je čím dál tím horší. Na druhou stranu úvodní titulky byly povedené, furt tu někdo skáče salta, dost se tu střílí a v samozřejmě Mile to jako vždy sekne. Takže jako velký fanda videoherní série dávám zuby nehty za tři. ()

askhael

No s každým dílem stále větší sr...čka, ty první díly se ještě daly, ale tohle je už fakt stupidní...dávám dvě hvězdy z nostalgie ()

v0jt1s3k

Jedna hvezdicka za vytecneho lickera, axemany a zaverecny zaber. Jinak jsem neskutecne trpel. Tim, ze pribeh je sled nahodnych situaci a nahodne chovani za pouziti nahodnych rozhovoru, ktere nahodne pasuji na danou situaci. Dale herecke vykony - Mila asi okoukala emoce od Kirsten Steward a zbytek se opicil. Takhle dopichat znacku RE, ze ktere by se dala udelat luxusni horrorova serie, to uz chce celeho cloveka. ()

TThom

O môj bože. To bolo krute vytrpených 95 min. Mal som tušáka, že to bude niečo podobné ako posledné 2 diely a nemýlil som sa. Takže v podstate to nebolo sklamanie ale ani žiadne milé prekvapenie. ()

dudel3333

som fanušik takže bolo to dobre ale mohlo byt aj lepsie.Trochu sa to zamotava same do seba a chyba trochu viac logiky ako bežne.Ten proti komu Alice cely čas bojovala je nakoniec jej spojenec.Neprehladne ale čo už.................... ()

KiJi odpad!

Čím víc se s hovnem mažeš, tím víc smrdí. Toto přísloví asi Anderson nezná, že stále točí Rezident. Je vidět, že Milu asi nikdo do jiného filmu neobsadí, že tu stále hraje. Ani se nedivím, když se snaží hrát, je to ještě horší, než když tam jen stojí, záběr je zezadu a nic neříká. Nechápu, že na to někdo jde do kina. Vždyť už to ani nedává smysl. A Odveta je navíc slátána z motivů a dějů z předcházejících části. To, že tvůrci už neví, co dál, svědčí několika minutový začátek během titulků odehrávající se pozpátku, pak ho pustí popředu, a převyprávění, co se stalo v prvním díle a v těch následujících. Ještě že existují jiné cesty než kino. A tlačítko forward. ()

Andy.222

Co na to říct? Slabota. Nebudu lhát, místy jsem se docela dobře bavil, ale celkově... SPOILER: celou dobu jsem čekal, kdy Alici konečně vrátí její schopnosti, aby byla aspoň nějaká sranda. A že to udělali až na konci... kdo dobře sledoval 4 tak si mohl všimnout, že se jí krev nakažených do její vlastní krve dostala několikrát a ono nic, ona potřebuje kvalitní matroš injekcí!! A preventivně až na konci, aby nic předvést nestihla.KONEC SPOILERU Závěrečný souboj, Leonovo a Aidino naprosté nevyužití... Nepřijde mi že to zmršili - spíš odflákli jak domácí úkol na pondělí. ()

zeromen

Co dodat k tomuto dílu, jedním slovem slabota. Čekal jsem aspoň takovou úroveň jak u čtyřky ale marně. Jenom doufám že šestka bude o dost lepší. Prosím ať je...lepší. ()

Lollaa

S každým dalším dílem horší a horší. Snaha pokaždé nějak navázat už překročila únosnou mez. Ale z nostalgie a nedostatku jiné zábavy v rámci odpočinku to člověk zkoukne a jen si říká co bude dál. ()

Alwirian

Začneme klady: Bingbing Li je vážně kočka, vizuální efekty dobré...ehm to bude asi tak vše. Zápory: debilní, nelogické, kreténské hollywoodské heroické patosy, zombíci na motorkách, v autech a ovládající komplikované technologie - přestože jinak považují zbytky nehtů a zubů za vrchol zbrojní technologie... evidentně si tu někdo myslel, že stačí nasoukat Millu do sádlomáslo oblečku (ale popáté za sebou to prostě už nefunguje tak jako dřív) a co nejvíc ji stavět před světlomet (Anderson evidentně trpí nějakou úchylkou) a máme tu alespoň průměrný film...chyba - tohle dílo je jen o těch dvou kladech v první větě...což je bohužel trochu málo. ()

2rady

Film, v ktorom zákony fyziky neexistujú, v ktorom má Alice (Milla Jovovich) stále horší a horší kostým a v ktorom na zombie Michelle Rodriguez nestačia ani dvaja chlapi a hasiaci prístroj. Scenár bol zrejeme napísaný až po natočení všetkých akčných scén a keby to niekto pustil normálnou rýchlosťou trval by max 20 minút. Najväčšou mimóznosťou sú zombie motorkári, čo bude ďalšie, zombie nacisti? Pôvodne som chcel dať odpad, ALE za tie hovädá so sekoro-kladivom a snahu scenáristu (režiséra) napchať do 90 minút čo najmenej deja a čo najviac spomaľovačiek musím zdvihnúť hodnotenie aspoň na jednu hviezdu. ()

blackperseus

Je to lepšie ako Afterlife, aj keď tých logických faciek tam bolo neúrekom a akcia nenormálne prepálená... Ale určite by som nemal taký problém pustiť si to ešte raz, ako som mal so štvrtým dielom. Škoda len toho, že už to nie je veľmi o zombíkoch a už vôbec nie o ľakačkách. ()

Fatush1

Usnul sem u toho a skoro nic si s toho nepamatuji. 1* dávám protože tam bylo pár zajímavých scén. Až to někdy dokoukám hodnocení možná změním. ()

vantyto odpad!

předchozí díly ještě nějak ušly (nejlepší stejně byla 1čka). Problém tohodle dílu je že překopává příběh jedničky, jsou v něm věci absolutně nedávjící smysl. 98% filmu je spomaleno pro lepší efekt, takže film má veskutečnosti tak 28 minut, které byly potřeba roztáhnout na hodinu a půl. A víte co je natom nejlepší, bude to mít pokrčování, jsem zvědavej jestlibude ještě horší :D, prozatím kvalita Resident evilu exponenciálně klesá. ()

gezko

Hore a dolu, hore a dolu, hore a dolu. Tak je to aj s Resident Evil. Štvorka bola dolu, päťka ide hore. Ale aj napriek tomu je tu toľko pičovín, že neviem, či sa mám viacej smiať alebo tupo čumieť do bedne. Začnime teda s pozitívami: návrat starých známych postáv, rozuzlenie deja, nové príšerky, prostredie, výstrihy ženských hrdiniek (Li a Sienna). Negatíva: recitovanie textov, často zbytočný bullet time, asexuálna Milla, nepochopiteľné pózy postáv. A čo mi utkvelo v pamäti? 1) Že Bingbing Li má väčšie prsia než Milla. 2) Že Bingbing Li recituje (nie rozpráva) každú repliku. 3) Že Bingbing Li sa vždy postaví tak, aby jej bolo vidieť stehno. Neviete prečo? A čo dodať na záver? Level 5 complete, loading level 6.... ()

FilmFan odpad!

1. hvězda šla pryč za ten, pro mě, neskutečně otravnej a zbytečnej začátek. 2. a 3. hvězdy šly pryč za totální nelogičnost všech věcí co se ve filmu staly. Ať už beru věci technické ( černocha střelí do ruky a tak musí tvrďácky střílet pouze jednou, po chvíli však svojí prodělavělou rukou zvesela mlátí hasičákem do Michelle Rodriguez ) a nebo věci příběhové ( jako jakto, že sakra žije ten blonďatej týpek a proč je najednou hodnej nebo co vlastně je ). 4. hvězda šla pryč kvůli tomu, že mýho oblíbenýho záporáka ( týpek s kladivem ) sejmuli nějakejma uprděnejma pistokama asi za půl minuty. No a pátá a poslední šla pryč kvůli trikům, který se mi prostě nelíbili. Možná to bylo trochu ovlivněný celkovým dojmem z filmu, ale fakt mi přišli špatný. ()

Zkáza Pompejí bude sexy

Zkáza Pompejí bude sexy